kasia: po nitce do kłębka- odkrywanie na nowo miłości Pana Boga

Szczesc Boze. Na Nowenne natknelam sie przypadkowo ,ale teraz wierze ze nie byl to jednak przypadek Bog tak pokierowal moim zyciem i chcial mi pokazac co musze zmienic i w co sie pakuje .Opowiem co wydarzylo sie w moim zyciu .Jestem praktykujaca katoliczka mieszkam z rodzina za granica od kilku...
Read More

Anna: klątwy rzucone ma męża

Odmawiam nowenne teraz w innej intencji i mimo że pierwsza intencja raczej nie została dotychczas wysłuchana, to w trakcie odmawiania jej otrzymałam wiele łask które wpłynęły na zmianę mojego życia i mojej rodziny. Od dłuższego czasu mąż nie pracuje i działalność którą miał musiał zawiesić. Dziwne było to ze cokolwiek zaczynał...
Read More

M.: Nowenna zbliża do Boga i Maryi, a naprawia przede wszystkim nas i nasze życie

Zacznę nietypowo i przepraszam jeśli okaże się, że będzie zbyt chaotycznie. Przypomniało mi się wczoraj o modlitwie "Jezu Ty się tym zajmij" i westchnęłam nią w duchu we własnej bezsilności w dwóch różnych sytuacjach w ciągu dnia.
Read More

Anonim: W intencji męża i rodziny

Nowenne zaczęłam odmawiać pod koniec kwietnia w intencji mojej rodziny, męża, dzieci. Z mężem były problemy, ciągle nas zostawial, nie wracał po nocach.Bylo bardzo źle.
Read More

Paulina: wysłuchana nowenna

Kochani, niedawno skończyłam odmawiać moją piątą Nowennę. Jakiś czas temu usłyszałam, że syn znajomych rodziców, którego pamiętam z dzieciństwa zachorował na raka. Niestety guz był złośliwy i rokowania nie były najlepsze. Już na początku odmawiania Nowenny (pod koniec pierwszego tygodnia) dowiedziałam się, że chłopak miał operację która zakończyła się sukcesem...
Read More

Katarzyna: Lęk przed porodem – Matka Najświętsza mnie wysłuchała

Dzięki Ci Matuchno kochana za wysłuchanie mojej prośby.Długo zwlekałam ,żeby napisać to świadectwo.Wdzieczna będę Ci Matko do końca moich dni,Ty nigdy nie zostawiasz swoich dzieci bez opieki gdy Cię proszą.Panicznie bałam sie porodu ,który mnie czekał po 9 latach od ostatniego razu,bo jedną córkę już miałam.przyznać muszę ,że na poczatku tej ciąży nie byłam zadowolona razem z mężem.Było to dla nas duże zaskoczenie,chociaż bardzo pragneliśmy mieć jeszcze jedno chociaż dziecko,ale jakos to nie wychodziło.W zeszłym roku zaczeły sie u nas rekolekcje misyjne i na koniec misjonaż pobłogosławił wszystkie matki,które pragna mieć dzieci.I udalo sie ,tym bardziej jestem Ci wdzięczna Matuchno.Modlitwę odmawiałam codziennie,ale nie do końca,bo zapóżno zaczełam odmawiać.Zabrały mi trzy dni,w tym czasię urodzłamśliczną , zdrową córeczkę.Poród trwał krótko,miałam świętną położna,moje modlitwa została wysłuchana.Jednak nie dawało mi to spokoju ,że nie dokończyłam odmawiać nowenny ,więc postanowiłam odmawiać kolejna,która skończyłam wczoraj.Modlitwę ta odmawiałam w intencji dzieci chore na raka.W internecie natrafiłam na 2 dzieci,które utkwiły mi szczególnie w sercu.Ale jeden chłopczyk zmarł w trakcie odmawiania przeze mnie tej nowenny.Widocznie taka miała być wola Boża.Wiec pomyślałm sobie ,że Bog może wystawiac nas na próbę,bo przecież mogłam przerwać nowenne skoro nie do końca została wysłuchana.Ale ja tym razem twardo powiedziałam,że tym razem odmówię do końca i jeszcze dodałam te 3 dni ,które mi zabrakły.Jestem szczęsliwa,mam kochaną rodzinnę.Myśle o kolejnej nowennie bo gdy nie odmawiam rózanca to jakby mi czegoś brakowało.Jeszcze raz z wielkim podziekowaniem Tobie Maryjo twoja córka Katarzyna.Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Katarzyna: Lęk przed porodem – Matka Najświętsza mnie wysłuchała"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Też boję się bardzo porodu. Póki co odmawiam Nowennę o zdrowe dziecko, aby wszystko było w porządku, ale gdy skończę to mam zamiar modlić się o dobry poród, to będzie mój pierwszy poród. O zajście w ciążę też modliłam się Nowenną i zostałam wysłuchana. Życzę dużo pociechy z dzieci i opieki Najświętszej Marii Panny.

Krzyżyńska Teresa
Gość
Krzyżyńska Teresa

Matka Boża zawsze jest tym .który ją kocha i ufa jej .Módl się a zobaczysz ,łaska Boża cię nie opuści.

Marta
Gość

Dziękuje za te słowa. Też modliłam się za tych chłopców, pewnie Antoś i Arturek:) Antoś odszedł ale Arturek walczy dzielnie z rodzicami.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!