Kamila: Maryja zawsze pomaga

Podczas odmawiania każdej z nowenn otrzymuję dodatkowe liczne łaski od Maryi, ale również jestem poddawana duchowym i fizycznym trudnościom, które mają przeszkodzić w odmawianiu nowenny.
Przeczytaj całość

P.Irmina: Dziękuję Ci Kochana Matko!

Modlę się też koronką do Miłosierdzia Bożego,tą modlitwą staram się modlić nie tylko za swoją rodzinę,ale i innych.Również widzę,że Bóg wysłuchuje mych modlitw.
Przeczytaj całość

Teresa: Moja modlitwa i rodzina

Dziękuję za świadectwa ,które podnosza mnie na duchu. Podzielę się moimi przeżyciami związanymi z odmawianiem nowenny.Pierwszą odmawiałam w marcu o trzeżwość mojego męża,działy się wówczas dziwne rzeczy,zły szalał i były dni że było dużo gorzej ,mimo to wytrwałam do końca.Chociaż wiele się nie zmieniło postępowanie męża,to ja doznałam spokoju wewnętrznego.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Ewa: Otrzymałam spokój sumienia,modląc się w innej intencji..

Zaczynając moją Nowennę na początku.. przedstawiałam moje zmaganie się z sumieniem,które tak bardzo mnie dręczyło.
Przeczytaj całość

Krystyna: uzdrowienie męża

Z początkiem maja mój mąż Marek ciężko zachorował. Diagnoza lekarzy była następująca: urosepsa, ostra niewydolność nerek, niewydolność oddechowa. Mąż przez 12 dni utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Lekarze nie dawali praktycznie nadziei na uratowanie życia. Odprawione zostało nabożeństwo w intencji wyzdrowienia mego męża.Przeczytaj Krystyna: uzdrowienie męża
Przeczytaj całość

Wanda: Wysłuchana modlitwa

Minoł już prawie rok od zakończenia mojej nowenny, tak długo zwlekałam z tym świadectwem. Początkowa intencja była o dobrego męża, nigdy nie miałam szczęścia do związków w zasadzie  w takim poważnym związku nigdy nie byłam. Tak około połowy nowenny znalazłam w internecie ogłoszenie o pracę poszukiwałam pracy jakiejkolwiek już od niemal 10 miesięcy byłam na skraju załamania nachodziły mnie coraz czarniejsze myśli. Pomyślałam, że zmienię swoją intencję i poproszę niebieską Mamę   o wysłuchanie mojej modlitwy. Wspomniana oferta pracy była moim marzeniem już trzykrotnie aplikowałam do tej instytucji i nigdy nie dostałam nawet zaproszenia na rozmowę. Jednak po kilku dniach zostałam zaproszona na rozmowę i dostałam tą pracę. Nasza niebieska Mama zawsze nad nami czuwa nawet jak wydaje się nam że o nas zapomniała. Kilka lat temu kiedy nie znałam jeszcze tej nowenny modliłam się gorąco do Najświętszej Panienki o łaskę zdrowia dla mojej mamy, była poważnie chora. Będąc w Kościele w sercu modliłam się o jej zdrowie i w pewnym momencie za plecami usłyszałam taki słodki i ciepły głos nie bój się, a kiedy się odwróciłam za mną nie było nikogo. Dwa dni później moja mama będąc w szpitalu zgłosiła się na wyznaczoną operację usłyszała, że nie będzie operacji bo aktualne badania nie wykazały żadnych zmian. Kiedy dostałam tą wymarzoną pracę obiecałam Najświętszej Panience, że odmówię jeszcze trzy nowenny pod rząd o dobrego męża jednak minął niemal rok i nie udało mi się spełnić prośby. Proszę o modlitwę i życzę wszystkim wytrwałości i dużo wiary.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!