Małgorzata: dziekuję Ci Matko Kochana!

Matce Najświętszej dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam. Cuda się dzieją, kiedy z wiara prosimy Matkę o pomoc. Prosiłam Matkę o pracę dla męża - dostał ją. Prosiłam o wyjście z trudnego układu praca - spółka udało się. Przeczytaj Małgorzata: dziekuję Ci Matko Kochana!
Read More

Sebastian: zmienilem swój charakter

Matla Boska pomoglami przetrwac ciezkie chwile zmienilem swoj charakter wyszlem na prosta czekam na powrot swojej Angeliki bardzo chce z nia byc a ona troche watpi we mnie i mowi ze nie wroci
Read More

Basia: Różne intencje …

Cieszę się, że poznałam tę modlitwę.
Read More

Anita: Wszystko zaczęło sie psuć

Moja stałą powierniczką jest babcia. Po wysluchaniu stwierdzila,że Matka Boska mi pomoże tylko trzeba sie modlić. Dzis odmawiam nowenne na raty..
Read More

Grzegorz: świadectwo – moja żona znalazła pracę

Chciałbym złożyć świadectwo mocy Nowenny Pompejańskiej otóż odmówiłem Nowennę Pompejańska w intencji mojej żony Hanny aby podjęła pracę, sporo czasu była bez pracy a wszelkie próby , rozmowy, składane aplikacje kończyły się nijak tzn. nie mogła znaleźć pracy
Read More

Wanda: Wysłuchana modlitwa

Minoł już prawie rok od zakończenia mojej nowenny, tak długo zwlekałam z tym świadectwem. Początkowa intencja była o dobrego męża, nigdy nie miałam szczęścia do związków w zasadzie  w takim poważnym związku nigdy nie byłam. Tak około połowy nowenny znalazłam w internecie ogłoszenie o pracę poszukiwałam pracy jakiejkolwiek już od niemal 10 miesięcy byłam na skraju załamania nachodziły mnie coraz czarniejsze myśli. Pomyślałam, że zmienię swoją intencję i poproszę niebieską Mamę   o wysłuchanie mojej modlitwy. Wspomniana oferta pracy była moim marzeniem już trzykrotnie aplikowałam do tej instytucji i nigdy nie dostałam nawet zaproszenia na rozmowę. Jednak po kilku dniach zostałam zaproszona na rozmowę i dostałam tą pracę. Nasza niebieska Mama zawsze nad nami czuwa nawet jak wydaje się nam że o nas zapomniała. Kilka lat temu kiedy nie znałam jeszcze tej nowenny modliłam się gorąco do Najświętszej Panienki o łaskę zdrowia dla mojej mamy, była poważnie chora. Będąc w Kościele w sercu modliłam się o jej zdrowie i w pewnym momencie za plecami usłyszałam taki słodki i ciepły głos nie bój się, a kiedy się odwróciłam za mną nie było nikogo. Dwa dni później moja mama będąc w szpitalu zgłosiła się na wyznaczoną operację usłyszała, że nie będzie operacji bo aktualne badania nie wykazały żadnych zmian. Kiedy dostałam tą wymarzoną pracę obiecałam Najświętszej Panience, że odmówię jeszcze trzy nowenny pod rząd o dobrego męża jednak minął niemal rok i nie udało mi się spełnić prośby. Proszę o modlitwę i życzę wszystkim wytrwałości i dużo wiary.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o