Jacek: modlitwa o rodzinę

Chciałem podzielić się z wami swoim świadectwem. Swoją Nowennę Pompejańską do Królowej Różańca Świętego zacząłem odmawiać po rozstaniu się ze swoją żoną. Modliłem się żarliwie, aby przemyślała swoją decyzję i abyśmy znowu byli ze sobą wychowując wspólnie swoją córeczkę.Przeczytaj Jacek: modlitwa o rodzinę
Read More

Ania: Bliskość Boga

Chwała Ci Matko Ukochana! W kolejnych Nowennach modliłam się za chorych ludzi
Read More

M: Wierzę, że Matka Boża mi pomoże

Jakiś już czas temu rozstałam się z chłopakiem, którego nadal bardzo kocham. Od dnia, w którym powiedzieliśmy sobie, że to koniec, modlę się o to byśmy znaleźli drogę powrotną do siebie i dali sobie jeszcze jedną szansę. Przeczytaj M: Wierzę, że Matka Boża mi pomoże
Read More

Renata: uwolnienie od ataków złego ducha

Mateńka Pompejańska wysłuchała mojej prośby i uwolniła od ataków złego ducha moją córeczkę!Chwała Panu!
Read More

Basia: Dziekuje Maryjo

Obiecuję dalej Tobie służyć i opowiadać wszystkim o Tobie i nie tylko w internecie, wszędzie gdziekolwiek się znajdę.
Read More

Marianna: oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego wielką Miłość

W styczniu tego roku skończyłam Nowennę Pompejańska w intencji mojej córki. Prosiłam w niej o lepsze wyniki w nauce dla niej, bo wiem,że jest zdolną dziewczynką a jednak coś szło nie tak, prosiłam też aby bardziej przybliżyła się do Boga. Na wyniki musiałam trochę poczekać. Chociaż bardzo szybko zobaczyłam zmiany w jej nauce to jednak czekałam z tym, aby się upewnić czy to nie chwilowa zmiana, bo i takie były wcześniej. Teraz widzę już dokładnie, że to o co prosiłam otrzymałam. Niniejszym naprawiam swój błąd i publicznie pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za otrzymane Łaski. Otrzymałam i otrzymuję ich więcej nawet niż proszę. Teraz zaczęłam następną Nowennę w ważnej dla mnie i mojej rodziny sprawie i ufam, że Maryja wyprosi dla mnie to o co Ją proszę w tej Nowennie. Zachęcam innych do odmawiania tej Nowenny, skoro Bóg przez Maryję daje nam takie możliwości to wykorzystujmy je i oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego tak wielką Miłość. Niech będzie Bóg uwielbiony i Maryja zawsze Dziewica.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marianna: oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego wielką Miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anka
Gość

Chwała Jezusowi i Maryi!!!!!!!ja tez mam podobny problem i dzięki Twojemu swiadectwu wstąpiła we mnie nowa nadzieja.moja corka ma bardzo dobre oceny i dobrze sie uczy ale ostatnio trochę ostygl jej zapał.bede sie modlić.modlitwa za dzieci jest miła Bogu i ma ogromna moc.polecam tez Wspólnotę Milosc i Miłosierdzie Jezusa i Msze Św o uzdrowienie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!