Magdalena: Każdego dnia pragnę poznawać Jezusa

Szczęść Boże! Zgodnie z obietnicą pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych za pośrednictwem Matki Bożej. O nowennie dowiedziałam się z internetu i tak jak każdemu odmawianie 3 różańców dziennie wydawało mi się trudne... A jednak możliwe, jeśli tylko tak postanowimy. Odmówiłam 3 nowenny w różnych intencjach, o nawrócenie i spowiedź mojego...
Przeczytaj całość

GLM: Kolejna łaska zdrowia dla żony

W czasie odmawiania drugiej nowenny części dziekczynnej Matka Boża udzieliła mi kolejny raz łaski zdrowia dla mojej żony.Dziękuję jej z całego serca za te łaskę moc nowenny i różańca jest wielka .Chwała Ci Pani nasza.
Przeczytaj całość

Renata: Osiągnęłam spokój ducha i wewnętrzną radość

Chciałam podzielić się świadectwem za pośrednictwem tej strony, ponieważ Boża opatrzność kilka miesięcy temu mnie tutaj przyprowadziła. Jakiś czas temu ukończyłam nowennę , moja intencja o dar macierzyństwa na razie się nie spełniła, ale wierzę, że na wszystko potrzebny jest czas.
Przeczytaj całość

Kamila: Łaska zdrowia dla córki

Po ośmiu latach i wielkich przejsciach z pierwszym mężem zaszłam w drugą ciążę, była to planowana ciąża ale już z drugim moim mężem który nie miał jeszcze dzieci,po przejściach z pierwszą ciaza nie wierzyłam że uda nam się szybko zajść w ciążę...Ale udało sie, radość ogromną,szybko poszłam do ginekologa który skierował na badania...
Przeczytaj całość

Anonim: 30 tydzień ciąży

Nowenna Pompejanska modle sie praktycznie od poczatku ciazy. Od samego początku sa problemy i wiedzialam, ze ciężko bedzie moje dzieci utrzymac jak najdluzej ze mna. Modlilam sie proszac Przenajswietsza Panienke o to aby dzieci wytrzymaly pod moim sercem minimum do 30 tygodnia ciazy i. mimo wielkich trudnosci 30 tydzien wybil nam dokladnie 13 w piatek w 100 rocznicę ostatniego objawienia Matki Bozej Fatimskiej.
Przeczytaj całość

Marianna: oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego wielką Miłość

W styczniu tego roku skończyłam Nowennę Pompejańska w intencji mojej córki. Prosiłam w niej o lepsze wyniki w nauce dla niej, bo wiem,że jest zdolną dziewczynką a jednak coś szło nie tak, prosiłam też aby bardziej przybliżyła się do Boga. Na wyniki musiałam trochę poczekać. Chociaż bardzo szybko zobaczyłam zmiany w jej nauce to jednak czekałam z tym, aby się upewnić czy to nie chwilowa zmiana, bo i takie były wcześniej. Teraz widzę już dokładnie, że to o co prosiłam otrzymałam. Niniejszym naprawiam swój błąd i publicznie pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za otrzymane Łaski. Otrzymałam i otrzymuję ich więcej nawet niż proszę. Teraz zaczęłam następną Nowennę w ważnej dla mnie i mojej rodziny sprawie i ufam, że Maryja wyprosi dla mnie to o co Ją proszę w tej Nowennie. Zachęcam innych do odmawiania tej Nowenny, skoro Bóg przez Maryję daje nam takie możliwości to wykorzystujmy je i oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego tak wielką Miłość. Niech będzie Bóg uwielbiony i Maryja zawsze Dziewica.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marianna: oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego wielką Miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anka
Gość

Chwała Jezusowi i Maryi!!!!!!!ja tez mam podobny problem i dzięki Twojemu swiadectwu wstąpiła we mnie nowa nadzieja.moja corka ma bardzo dobre oceny i dobrze sie uczy ale ostatnio trochę ostygl jej zapał.bede sie modlić.modlitwa za dzieci jest miła Bogu i ma ogromna moc.polecam tez Wspólnotę Milosc i Miłosierdzie Jezusa i Msze Św o uzdrowienie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!