Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Read More

Renata: Mama powróciła do pełnej sprawności

Moją nowennę pompejańską odmawiałam tym razem za moją mamę, którą czekała operacja i bardzo się jej obawiała. Wszystko przebiegło wręcz książkowo, a do pełnej sprawności mama powróciła w zaskakująco szybkim tempie. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za opiekę.
Read More

Aleksandra: Podziękowanie

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Internetu. Zaczęłam ją odmawiać, prosząc Matkę Bożą o łaskę zdrowia. Nie licząc dni, okazało się, że ostatni dzień Nowenny przypadnie w dniu moich urodzin. Wiem, że moja prośba została wysłuchana. W ostatnim dniu części błagalnej otrzymałam wiadomość, że wyniki moich badań są...
Read More

Renata: Wyjazd do Niemiec

Nowennę pompejańską zaczęłam za namową swojej najmłodszej córki. Na początku wymawiałam się aby ją w ogóle zacząć, mówiłam: "nie mam czasu.", "nie wiem czy dotrwam do końca", "trzy różańce w ciągu dnia to dla mnie za dużo..", ale córka była bez litości. Zmusiła mnie wręcz by ją odmawiać, twierdząc, że rozwiąże moje problemy.
Read More

Danka: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską

Chciałabym podziękować Matce Bożej Różańcowej za wszystkie łaski jakie na mnie zsyła przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej.Chwała Maryi i Chwała Panu,że wysłuchują naszej modlitwy.Odmawiajcie Nowennę Pompejańską bo ona jest naprawdę modlitwą nie do odparcia.Nasz Bóg jest wielki i miłosierny.Pozdrawiam Danka
Read More

Maria: Matka Boża wysłuchuje naszych próśb

Chce podziekowac Kochanej Mateczce za spelnienie mojej prosby. Jestem pewna ze to z jej pomoca I Ojca Pio dostalam otrzymana laske. Modlcie sie do Maryi i wierzcie bardzo mocno predzej czy pozniej ona was wyslucha jezeli to bedzie zgodne z wola Boza. Dzisiaj jest ostatni dzien mojej Novenny ale od jutra zaczne druga nie wyobrazam sobie zycia bez rozanca daje sile, spokoj i takze zmienia czlowieka, przedtem bylam dufna zaufana w sobie ale rozaniec otworzyl mi oczy. Dziekuje ci Matenko kochana Ojcze Pio I Jan Pawle mam nadzieje spotkac sie z wami w Niebie. Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Maria: Matka Boża wysłuchuje naszych próśb"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lijo
Gość

ale pięknie!

Apostoł Różańca
Gość

Chwała Panu!

Edysia
Gość
Edysia
To jest jakaś zaczarowana strona, coraz bardziej kręci mi się w głowie …. I to wszystko przez te maleńkie kuleczki…??? Teraz i ja wiem, że Bóg daje wszystko jeśli tylko bardzo poprosimy …. Od 1 sierpnia br. odmawiam Nowennę Pompejańską, wczoraj ukończyłam drugą ( bez dnia przerwy) Obydwie były odmawiane w intencji moich bliskich…. Nie wiedziałam tylko, że po drodze będą się działy jakieś dziwne, czasem straszne rzeczy- to trochę jak horror, tego mi nikt nie powiedział, zresztą ja bardzo niewiele wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej i chyba o Wierze …. Wiedziałam jednak, że skoro Matka Boża dała mi znak, pokazała… Czytaj więcej »
M.
Gość
Ja zaczęłam kilka dni temu odmawiać, po długiej walce i jak w końcu czułam, że zły dał spokój i niejako „odszedł” to dostałam takie „uderzenie między oczy” od bliskiej osoby wczoraj, że pozbierać się do dzisiaj nie mogę.Zwłaszcza, że od tego zależy moje być albo nie być(praca). Jeszcze wierzę, że wszystko może się zmienić ale czas nagli. Jeśli Bóg uzna, że ma zostać tak jak jest, to nie dość , że to po prostu nie jest możliwe (żyć z czegoś trzeba), to jeszcze utonę w długach, które mnie zaduszą i wiem, że nie będę miała wyjścia i dołączę do grona… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Czy można wiedzieć ” jakie to uderzenie międzu oczy ” pytam poważnie ,zaczęłąm wczoraj 5 nowennę w intencji bliskiej osoby łącząc z uzdrowieniem synka . W nocy miałam straszny koszmar do tego dziś właśnie ten synek sie rozchorowała ,aż trudno to uwierzyć by łączyć z rozpoczęciem nowenny i wielkim zaufaniem ze się wymodli tę łaskę o którą proszę . Proszę o odpowiedz M.

M.
Gość
Bliska osoba zajmująca się m.in. przekazywaniem mi zleceń nagle postanowiła zostawiać je sobie (skomplikowane i niezbyt uczciwe także dla interesów firmy w której pracuje), mnie zostawiając z dnia na dzień na lodzie. Oględnie tłumacząc, że może się uda jednak ale nie obiecuje itp. Wczoraj zdarzyło się coś niesamowitego, więc wiem, że Bóg wysłuchał mojej prośby, kiedy prosiłam za psalmistą – „daj mi jakiś znak- zapowiedź pomyślności” )psalm 86, bo o to prosiłam, żeby dał znak i dał. Wiem, że zajmuje się moją sprawą. Pamiętam słowa ojca Pio, żeby prosić Boga o jak największą łaskę, a nie np. modlić się o… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Dziękuję ci za odpowiedz takie konkrety są ważne dla osób czytających . Zaczęłam kolejna ( 7-) nowennę w intencji dziecka ,które ma problemy całościowe zaburzenie rozwoju i ciągle się z mężem kłócę ,jest mi ciężko z tym .Obwiniamy się wzajemnie .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!