Aldona: świadectwo że Nowenna Cię wzmocni i będziesz się czuć kimś wyjątkowym i chronionym.

Jest to moje pierwsze świadectwo. Odmówiłam dwie NP w roku 2016 i obydwie w intencji moich dzieci , które są w wieku 21 i 23 lata. Prosiłam aby Matka Boska prowadziła ich dobrą drogą życia, a na tej drodze stawiała dobrych , pobożnych ludzi. Najważniejsze to żeby prostowała ich drogi życiowe, czym okazało sie że syn zdał semestr letni bez poprawek - pierwszy raz od trzech lat. Teraz broni tytułu inżyniera i o to też prosiłam. Po drodze dostałam wiele łask spokoju, wyciszenia wewnętrznego że nawet lekarstwa na ciśnienie odłożyłam. Teraz znowu wróciłam, do medykamentów bo stres przed świąteczny a raczej ogrom pracy dał się we znaki
Przeczytaj całość

Izabela: Świadectwo

Relacje  z teściami często bywają trudne w naszych rodzinach. U nas problemy zaczęły się już przed ślubem, a potem było już coraz gorzej. Nie potrafiliśmy  nie tylko rozmawiać ze sobą, ale przestaliśmy się nawet szanować, co doprowadziło do zaniku kontaktu między nami.  Trwało to już ponad półtora roku. Byliśmy z...
Przeczytaj całość

Ula: Zaczęło się od pewnej niedzieli w kościele …

Witam, chciałabym się podzielić ze wszystkimi o łasce, którą otrzymałam od Matki Najświętszej. Zaczęło się od pewnej niedzieli w kościele
Przeczytaj całość

Edyta: dziekuje-otrzymałam gwiazdke z nieba:)

Teraz kończę juz druga Nowenne-tym razem w intencji znajomego-o powrót jego zdrowia i to prawda,co pisza inni-Nowenna wciaga jak narkotyk!Juz planuje rozpoczecie trzeciej Nowenny. Daje ona spokójjest wspaniała!Dziekuje za wszystko!
Przeczytaj całość

Justyna: Adopcja dziecka

Nowenne pompejanska po raz pierwszy odmowilam 9 lat temu po smierci mojego syna.Diagnoza lekarzy ze syn mial wade genetyczna.Decyzja o adopcji czas oczekiwania.Rozpoczelam nowenne o zdrowe dziecko.Do zakonczenia nowenny zostalo 14 dni i dostalam telefon ze jest dla nas dziecko dziewczynka 2 miesiace zdrowa .Nowen odmowilam kilka i teraz tez odmawiam.
Przeczytaj całość

Maria: Matka Boża wysłuchuje naszych próśb

Chce podziekowac Kochanej Mateczce za spelnienie mojej prosby. Jestem pewna ze to z jej pomoca I Ojca Pio dostalam otrzymana laske. Modlcie sie do Maryi i wierzcie bardzo mocno predzej czy pozniej ona was wyslucha jezeli to bedzie zgodne z wola Boza. Dzisiaj jest ostatni dzien mojej Novenny ale od jutra zaczne druga nie wyobrazam sobie zycia bez rozanca daje sile, spokoj i takze zmienia czlowieka, przedtem bylam dufna zaufana w sobie ale rozaniec otworzyl mi oczy. Dziekuje ci Matenko kochana Ojcze Pio I Jan Pawle mam nadzieje spotkac sie z wami w Niebie. Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Maria: Matka Boża wysłuchuje naszych próśb"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lijo
Gość

ale pięknie!

Apostoł Różańca
Gość

Chwała Panu!

Edysia
Gość
Edysia
To jest jakaś zaczarowana strona, coraz bardziej kręci mi się w głowie …. I to wszystko przez te maleńkie kuleczki…??? Teraz i ja wiem, że Bóg daje wszystko jeśli tylko bardzo poprosimy …. Od 1 sierpnia br. odmawiam Nowennę Pompejańską, wczoraj ukończyłam drugą ( bez dnia przerwy) Obydwie były odmawiane w intencji moich bliskich…. Nie wiedziałam tylko, że po drodze będą się działy jakieś dziwne, czasem straszne rzeczy- to trochę jak horror, tego mi nikt nie powiedział, zresztą ja bardzo niewiele wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej i chyba o Wierze …. Wiedziałam jednak, że skoro Matka Boża dała mi znak, pokazała… Czytaj więcej »
M.
Gość
Ja zaczęłam kilka dni temu odmawiać, po długiej walce i jak w końcu czułam, że zły dał spokój i niejako „odszedł” to dostałam takie „uderzenie między oczy” od bliskiej osoby wczoraj, że pozbierać się do dzisiaj nie mogę.Zwłaszcza, że od tego zależy moje być albo nie być(praca). Jeszcze wierzę, że wszystko może się zmienić ale czas nagli. Jeśli Bóg uzna, że ma zostać tak jak jest, to nie dość , że to po prostu nie jest możliwe (żyć z czegoś trzeba), to jeszcze utonę w długach, które mnie zaduszą i wiem, że nie będę miała wyjścia i dołączę do grona… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Czy można wiedzieć ” jakie to uderzenie międzu oczy ” pytam poważnie ,zaczęłąm wczoraj 5 nowennę w intencji bliskiej osoby łącząc z uzdrowieniem synka . W nocy miałam straszny koszmar do tego dziś właśnie ten synek sie rozchorowała ,aż trudno to uwierzyć by łączyć z rozpoczęciem nowenny i wielkim zaufaniem ze się wymodli tę łaskę o którą proszę . Proszę o odpowiedz M.

M.
Gość
Bliska osoba zajmująca się m.in. przekazywaniem mi zleceń nagle postanowiła zostawiać je sobie (skomplikowane i niezbyt uczciwe także dla interesów firmy w której pracuje), mnie zostawiając z dnia na dzień na lodzie. Oględnie tłumacząc, że może się uda jednak ale nie obiecuje itp. Wczoraj zdarzyło się coś niesamowitego, więc wiem, że Bóg wysłuchał mojej prośby, kiedy prosiłam za psalmistą – „daj mi jakiś znak- zapowiedź pomyślności” )psalm 86, bo o to prosiłam, żeby dał znak i dał. Wiem, że zajmuje się moją sprawą. Pamiętam słowa ojca Pio, żeby prosić Boga o jak największą łaskę, a nie np. modlić się o… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Dziękuję ci za odpowiedz takie konkrety są ważne dla osób czytających . Zaczęłam kolejna ( 7-) nowennę w intencji dziecka ,które ma problemy całościowe zaburzenie rozwoju i ciągle się z mężem kłócę ,jest mi ciężko z tym .Obwiniamy się wzajemnie .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!