Anna: Nowennę odmawiałam już za wszystkie dzieci, teraz nie wyobrażam sobie bez niej dnia

U naszego syna Wojtka w maju ubiegłego roku (miesiąc przed 18 urodzinami) zdiagnozowano zapalenie jelit- lekarze mówili, że będzie to choroba przewlekła, mamy się spodziewać nawrotów. Leczenie niewiele dawało, syn bardzo cierpiał, w ciągu miesiąca schudł ok.12 kg. Miotaliśmy się między lekarzami, każdy proponował nam różne leczenie, nie wiedzieliśmy jaką...
Przeczytaj całość

Anna: Cuda Matki Bożej

W poczuciu zupełnej beznadziei zwróciłam się do Matki Najświętszej z prośbą o ratunek. Dzięki Nowennie byłam w stanie funkcjonować, zajmować się dziećmi, pracą, domem.
Przeczytaj całość

Kasia: Chwała Bogu przez Maryję!

Swoje świadectwo zamieszczam tutaj ze znacznym opóźnieniem. Nowennę pompejańska zaczęłam odmawiać w intencji ślubu z ówczesnym narzeczonym, z którym mieszkałam bez ślubu cztery lata. Do ślubu nie doszło, związek się rozpadł, a ja pomimo tego cieszyłam się bardzo, bo mogę już bez przeszkód przystępować do sakramentów świętych. Wybaczyłam swojemu byłemu i na nowo zaczęłam swoje życie. Nie obyło się bez walki podczas odmawiania nowenny-były kłótnie, koszmary, poczucie czyjejś obecności, ale warto było.
Przeczytaj całość

Ola: Łaski od Matki

Staraliśmy się o dziecko kilkanaście miesięcy i nawet nie myśleliśmy,że mogłaby być chora.
Przeczytaj całość

Magda: Pokój, siła i silna wola

Różaniec jest modlitwą kontemplacyjną, doskonale nadaje się dla osób szukających spokoju wewnętrznego. Pierwszym doświadczeniem które przybliżyło mnie do Boga były rekolekcje ingnacjańskie, dopiero po ok. roku „przypadkiem” trafiłam w internecie na Nowennę Pompejańską. Czułam się wtedy beznadziejnie, bezsilnie wobec siebie, nie wiedziałam już zupełnie co mogę zrobić żeby wreszcie zacząć żyć szczęśliwie.Nie miałam już siły żeby wierzyć że coś się może zmienić, pomodliłam się wtedy do Matki Boskiej, powiedziałam jej wszystko co czuje. Później dla otuchy słuchałam jakiejś chrześcijańskiej piosenki na youtubie, zjechałam na dół strony i w komentarzach ktoś napisał że poleca Nowennę Pompejańską, nie do odparcia. 54 dni odmawiania CAŁEGO różańca wydały mi się na początku jakimś szaleństwem, zdziwiłam się że ktoś w ogóle to odmawia. Dla mnie odmówienie dziesiątka było już osiągnięciem! Nie porwałam się od razu z motyką na słońce, najpierw mocno postanowiłam sobie że tego chcę, że zależy mi bardzo na tej intencji. Jeśli dla kogoś intencja jest bardzo ważna, to da radę wytrwać do końca nawet w najmniej przewidywanych sytuacjach. Zdarzyło mi się np. odmawiać różaniec o 3 w nocy, kiedy musiałam dłużej zostać w pracy albo zanim wszyscy wstaną będąc na wycieczce. Odmawianie różańca przynosi ogromny pokój i ukojenie, najlepiej kiedy wpadnie się w rytm. Kiedy odmawiam go zmęczona po całym dniu pracy też tego doświadczam. Rano daje radość i siłę. Pierwsza intencja została wysłuchana, drugą nowennę odmawiałam w intencji o dobrego męża. Przyznam że nigdy nie udało mi się stworzyć żądnego związku z chłopakiem, otworzyć się, po ludzku nie potrafię się przełamać, boję się zranienia. Nie wiem jakie będą efekty nowenny, skończyłam ją odmawiać tydzień temu. Wiem że sama nie dam rady się zmienić ale zamiast płakać warto zrobić ile w naszej mocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magda: Pokój, siła i silna wola"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

W nowennie pompejańskiej odmawia się 3 tajemnice (lub jak ktoś chce 4), czyli 3 różańce dziennie.

Ania
Gość

Myślę, że Magda pisząc „całego różańca”, właśnie to miała na myśli. Ja nie mam możliwości dzielenia tajemnic na cały dzień, więc odmawiam jak już jestem w domu po wszystkich obowiązkach. To jest wyciszenie i odpoczynek.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!