Karolina: Otworzyły się oczy- Zaufałam

Szczęść Boże ! Nowennę Pompejańską odmawiałam kolejny raz, pokochałam tą modlitwę :) Moja obecna intencja dotyczyła " Zdania matury".
Read More

Ada: Nie jestem pewna czy dobrze odmawiam różaniec

Nie jestem pewna czy dobrze odmawiam różaniec ponieważ chodzę jeszcze do szkoły więc dużo czasu spędzam na dojazdach.
Read More

Monika: Chwała Panu! Łaska wytrwałej modlitwy wciąż spływa na nas.

Rak, to choroba o której tylko słyszałam, dotyczyła innych, ja nie miałam obciążenia genetycznego, nie pracowałam w szkodliwych warunkach, nigdy nie paliłam.Przeczytaj Monika: Chwała Panu! Łaska wytrwałej modlitwy wciąż spływa na nas.
Read More

Marta: W Roku Wiary cuda się dzieją w moim życiu

Kochani! pragnę przyłączyć się do wiernych czcicieli Maryi Królowej Różańca Świętego.W Roku Wiary cuda się dzieją w moim życiu!Po dobrej passie w życiu zawodowym w zeszłym roku ten rozpoczął się od niespodziewanych zmian.Nie mogłam znaleźć zleceń,przegrywałam przetargi musiałam zawiesić działalność gospodarczą, byłam w dołku. Wszystko się posypało.Przeżywałam czas pustyni i...
Read More

Agata: Szczęśliwe pojednanie

Szczęść Boże, chcę podziękować Matce Bożej za wspaniały dar jakim mnie obdarzyła.Kilka miesięcy temu przechodziliśmy z chłopakiem duży kryzys w związku.Do tej pory nie został on jeszcze ostatecznie zażegnany ale na to potrzeba czasu.Przeczytaj Agata: Szczęśliwe pojednanie
Read More

Magda: Pokój, siła i silna wola

Różaniec jest modlitwą kontemplacyjną, doskonale nadaje się dla osób szukających spokoju wewnętrznego. Pierwszym doświadczeniem które przybliżyło mnie do Boga były rekolekcje ingnacjańskie, dopiero po ok. roku „przypadkiem” trafiłam w internecie na Nowennę Pompejańską. Czułam się wtedy beznadziejnie, bezsilnie wobec siebie, nie wiedziałam już zupełnie co mogę zrobić żeby wreszcie zacząć żyć szczęśliwie.Nie miałam już siły żeby wierzyć że coś się może zmienić, pomodliłam się wtedy do Matki Boskiej, powiedziałam jej wszystko co czuje. Później dla otuchy słuchałam jakiejś chrześcijańskiej piosenki na youtubie, zjechałam na dół strony i w komentarzach ktoś napisał że poleca Nowennę Pompejańską, nie do odparcia. 54 dni odmawiania CAŁEGO różańca wydały mi się na początku jakimś szaleństwem, zdziwiłam się że ktoś w ogóle to odmawia. Dla mnie odmówienie dziesiątka było już osiągnięciem! Nie porwałam się od razu z motyką na słońce, najpierw mocno postanowiłam sobie że tego chcę, że zależy mi bardzo na tej intencji. Jeśli dla kogoś intencja jest bardzo ważna, to da radę wytrwać do końca nawet w najmniej przewidywanych sytuacjach. Zdarzyło mi się np. odmawiać różaniec o 3 w nocy, kiedy musiałam dłużej zostać w pracy albo zanim wszyscy wstaną będąc na wycieczce. Odmawianie różańca przynosi ogromny pokój i ukojenie, najlepiej kiedy wpadnie się w rytm. Kiedy odmawiam go zmęczona po całym dniu pracy też tego doświadczam. Rano daje radość i siłę. Pierwsza intencja została wysłuchana, drugą nowennę odmawiałam w intencji o dobrego męża. Przyznam że nigdy nie udało mi się stworzyć żądnego związku z chłopakiem, otworzyć się, po ludzku nie potrafię się przełamać, boję się zranienia. Nie wiem jakie będą efekty nowenny, skończyłam ją odmawiać tydzień temu. Wiem że sama nie dam rady się zmienić ale zamiast płakać warto zrobić ile w naszej mocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magda: Pokój, siła i silna wola"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

W nowennie pompejańskiej odmawia się 3 tajemnice (lub jak ktoś chce 4), czyli 3 różańce dziennie.

Ania
Gość

Myślę, że Magda pisząc „całego różańca”, właśnie to miała na myśli. Ja nie mam możliwości dzielenia tajemnic na cały dzień, więc odmawiam jak już jestem w domu po wszystkich obowiązkach. To jest wyciszenie i odpoczynek.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!