Ania: Dzięki Maryi mąż otrzymał nową pracę!

Chcę napisać o tym, jak hojny jest Bóg w rozdawaniu łask i jak potężne jest Orędownictwo Maryi oraz jak Maryja prowadziła mnie do duchowego wzrostu i całkowitego zawierzenia siebie Bogu.
Read More

Agnieszka: Dziękuję Ci Mateczko za wszystko

Właśnie odmówiłam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską.Modliłam się do Matki Przenajświętszej o zdrowie,ponieważ od lat choruję na nerwicę lękową.Moja prośba nie została do końca wysłuchana bo dalej mi to dokucza,ale w czasie odmawiania Nowenny poznałam ludzi z podobnymi problemami jak ja więc jest mi łatwiej.
Read More

Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości

O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi moja koleżanka. Miałam dużo problemów, byłam bardzo chora, ciągle zmęczona i zabiegana. Kiedy rozpoczęłam nowennę niestety nie wytrwałam na modlitwie, ciągle było coś co mi przeszkadzało w modlitwie. Pomyślałam, że to bardzo trudne tak długo odmawiać cały różaniec codziennie!Przeczytaj Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i...
Read More

Anna: Pomoc w chorobie

Nowennę odmówiłam kilka razy w ciągu ostatnich dwóch lat, przywiązałam się do niej i wiele zawdzięczam wstawiennictwu Matki Bożej. Dlatego też będąc tego lata we Włoszech niezapomnianym przeżyciem była dla mnie wizyta w Sanktuarium w Pompejach i modlitwa przed obrazem. Po powrocie z wakacji od razu rozpoczęłam kolejną nowennę w...
Read More

Mateusz: Zaczyna się układać

Szczęść Boże w swoim życiu zmówiłem 3 nowenny i coś powolutku się zaczęło zmieniać na lepsze w moim życiu. Po pierwsze to znalazłem Kobietę swojego życia co prawda jesteśmy że sobą dopiero 2 miesiące ale wiem że to ta jedyna która Bóg zesłał mi żebym nie był sam wiem o...
Read More

Jolanta: modlitwa za męża

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam się z wami podzielić moim świadectwem.W sierpinu rozpoczełam swoją nowennę do Matki Bożej. Modliłam się o uwolnienie mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mimo że nie zostałam wysłuchana Najśwętsza Panna udzieliła mi innych łask.Sama zostałam uwolniona całkowicie od grzechu nieczystosci .Teraz czuję do tego dosłownie wstręt,kiedyś zły potrafił mnie do tego skuscić a teraz na samą myśl skóra mi cierpnie ,mój średni syn może nie codziennie ale zaczął ze mną odmawiać rózaniec bez namawiania.Matka Boża uwolniła mnie też od ciągłego wyciskania pryszczy może to się komuś wyda śmieszne ale to było moje natręctwo .Kiedy skończyłam swoją pierwszą nowennę przyśniła mi się Matka Boża Fatimska , stała naprzeciwko mojego domu na polu . Odczytałam to jako znak że mam odmawiać dalej nowennę.Ogółem z wiosny tego roku śubowałam Matce Bozej ze do końca życia będe odmawiać codziennie jeden różaniec i wiecie co naprawdę jeden jest mi za mało.Odmawiam go dosłownie wszędzie .Teraz jestem już w dziewiątym dniu drugiej nowenny którą ofiarowałam za dusze czyśćcowe. modlę się też za duszki od wielu lat innymi modlitwami w ciągu dnia czy to koronką czy pacierzem i wiecie co one naprawdę pomagają w prozaicznych sprawach życia ,trzeba tylko je poprosic i gorąco sie modlić za nie.Wiem że modlitwa za nie jest miła Bogu. Opowiem wam jeden epizod z mojego życia .Dwa lata temu pokłóciłam się z teściem, bardzo mocno oboje mocno się zraniliśmy i ja na wieczór przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego pożaliłam się mu własnymi słowami.W nocy przyśnił mi się obraz Jezusa Miłosiernego pod którym leciał napis jak na filmie…..,,,NIE PODOBA MI SIĘ TWOJE POSTĘPOWANIE PAMIĘTAJ ABY PRZEBACZAĆ I PAMIETAJ O DUSZACH W CZYŚCU CIERPIĄCYCH.Otrzymałam odpowiedz od samego Boga.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i Chwała Maryji za jej dobroć i opiekę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Jolanta: modlitwa za męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
WIESIA
Gość
WIESIA

Cudne świadectwo.Chwała Panu i Maryi!

Kros
Gość

Kiedyś modliłem się za zmarłego ateistę. Przyśnił mi się po kilku miesiącach i mów do mnie „Dobrze mnie tam przyjęli” 🙂

Asia
Gość

Pproszę tylko o 1 Zdrowaś w mojej intencji. Jestem w połowie nowenny m.in o uzdrowienie męża ma bardzo poważną wadę genetyczną wzroku, zanika mu siatkówka, modlę się też o uzdrowienie syna z autyzmu. Wczoraj byliśmy u kontroli, no i klapa, choroba męża bardzo się posunęła, a syn dał takiego czadu, że zupełnie mnie osłabiło. Wiem, że wcale nie musi spełnić się to o co proszę, ale jestem trochę przydeptana. Gdyby ktoś zechciał zmówić w mojej intencji 1 Zdrowaś, byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Aneta
Gość

ja też się dołączam

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Asiu zaufaj Panu i nie” lękaj się” jak mówił nasz Papież. Oddaj Bogu wszystkie swoje problemy. Bez względu na okoliczności i przeciwności ufaj Bogu bez granic i do końca. I nie ustawaj w modlitwie. Jesteś bezsilna- to nic- oddaj wszystkie swoje swoje sprawy Najwyższemu. Pomodlę się w intencji Twojej rodziny. Niech Wam Bóg błogosławi. Ty również błogosław codziennie Twojego męża i dziecko. Zobaczysz, że to pomaga.

Gosia
Gość

Oczywiście. Asiu, módl się do o. Pio i proś go o pomoc. Za jego wstawiennictwem Pan Jezus uzdrowił kiedyś dziewczynkę (Gemmę di Gorgi) bez źrenic. Nie powinna widzieć a jednak… Kilka lat temu w Polsce została uzdrowiona dziewczyna, której chemioterapia uszkodziła nerwy wzrokowe tak, że zaniewidziała. Mimo uszkodzonych nerwów znowu widzi a to za wstawiennictwem o Pio. Nie ukrywam, że o Pio jest mi szczególnie bliski (jeszcze nigdy mnie nie zawiódł) więc polecam modlitwy za jego wstawiennictwem.

magda2
Gość
magda2

Asiu masz moją modlitwę 🙂

Brygida
Gość
Brygida

Asiu pomodlę się za Ciebie

dorota
Gość
dorota

ja takze Asiu nie martw sie

Ania L.
Gość
Ania L.

Ja tez pomodle sie

Edyta
Gość

ja się też pomodlę. a jak czujesz, że jest już beznadziejnie to polecam Ci św. Judę Tadeusza. nie zawodzi.

Asia
Gość

Bardzo jestem wdzięczna za modlitwę, pomodlę się w Waszej intencji koronką do Miłosierdzia Bożego. Na prawdę dziękuję:)))

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!