Agnieszka: Podjęta decyzja

Witam Was wszystkich serdecznie. Zwlekalam troche z napisaniem tego świadectwa, gdyż nie bardzo wiedziałam co napisać. Nowenną modlę się od lata 2017. Do tej pory odmówiłam trzy nowenny w różnych intencjach w tym jedną za dusze w czyśćcu. Rozpoczęłam czwartą ale przerwałam ją pod koniec części błagalnej. Po kilku dniach zaczęłam kolejną, ale ze zmienioną intencją. Dzisiaj jestem w 8 dniu tej nowenny.
Read More

Anna: Powrót do normalnego życia

Wróciło moje stare życie! Pełne szczęścia i optymizmu bez jakichkolwiek oznak złych myśli. Pokochałam modlitwę na różańcu, która działa naprawdę cuda! Święta Panienko dziękuję za wszystko!
Read More

Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam

Chciałbym podziękować Maryi za to że po prostu jest
Read More

Irena: Matce Bożej zawierzyłam mojego męża i naszą rodzinę

Pragnę podziękować za otrzymane łaski dla Matki Bożej Różańcowej Pompejańskiej, modliłam się do Niej w intencji mojego męża, który był w szpitalu,
Read More

Joanna: Dziękuję Maryjo za łaskę pracy dla syna

Chcę złożyć świadectwo dotyczące uzyskania łaski pracy przez mojego syna, nowennaą modliłam się poraz pierwszy i zostałam wysłuchana juz w połowie części błagalnej, dziękuję kochana Mamo za wszystkie cuda, ktore uczyniłaś. Ave Maria.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!