ola: świadectwo pracy

Witam,nowennę pompejańska skończyłam odmawiać dwa tygodnie temu. Modliłam się w intencji pracy. Cały czas wierzyłam,że w końcu znajdę pracę jednak czas leciał a ja wciąż czekałam. Zaczełam już tracić nadzieję jednak moje modlitwy zostały wysłuchanie. Moja cierpliwość została nagrodzona. dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój. Wyciszyłam się ponieważ jestem...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dostałam rentę!

Kochana Maryjo dziękuję Ci za tę łaskę!
Przeczytaj całość

Ola: Prośba o związek z konkretną osobą

Myślę że dzięki tym słowom przekonałam się jak ważna jest wola Ojca. Po raz kolejny zobaczyłam że Pan Bóg pragnie naszego dobra. Dostrzegłam to dzięki Matce Bożej
Przeczytaj całość

Kinga: Prawo jazdy

Nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej zaczęłam pod koniec listopada 2016 r. Długo zastanawiałam się czy na pewno mogę modlić się w takiej intencji, mimo ze fakt ten był dla mnie bardzo ważny, obawiałam się, że to zbyt błahy powód. Po przeczytaniu większej ilości świadectw, nie miałam już wątpliwości. Matka Boska wysłuchuje każdego i udziela łask w nadmiarze, tak więc zaczęłam się modlić po raz drugi tą cudowną modlitwą.
Przeczytaj całość

Dorota: Dziękuję Matko Boża !

Przepraszam, że przez tyle lat myślałam, że to co mam, mam i osiągnęłam dzięki sobie. Przepraszam Cię za mój egoizm i brak dziękczynienia.
Przeczytaj całość

Genia: Szczęść Boże

Nowenna Pompejańska działa cuda trzeba nam tylko wiary :
Moje świadectwo pragnę skierować do tych osób które mają wątpliwości czy zostały wysłuchane przez Matkę Najświętszą.Obecnie odmawiam część błagalną trzeciej mojej nowenny i teraz właśnie zaczyna się spełniać intencja pierwszej nowenny , nie wątpijcie ani przez chwilę Matka Boża naprawdę wysłuchuje nasze prośby ale spełniają się one nie w czasie przez was oczekiwanym ale wtedy kiedy Ojciec Niebieski uzna że to odpowiedni czas aby nam pomóc modlimy się codziennie słowami „ Przyjdź Królestwo Twoje , Bądż Wola Twoja Panie „ a nie moja. Należy tylko wierzyć , mocno wierzyć że Ojciec nas kocha i nie zostawi nas , zawsze nas wysłuchuje ale spełnia swoją wole względem nas a nie naszą, bo wie najlepiej czego naprawdę potrzebujemy.
W trakcie odmawiania mojej 1-szej nowenny spełniły się łaski o które nie prosiłam w tym czasie . U mojego męża w 2013r został stwierdzony nowotwór krtani , przeszedł radioterapię miał 35 lamp i stan zdrowia poprawił się ustąpiła chrypa , ale w listopadzie 2013 stwierdzono plamy na płucach trafił do szpitala lekarze podejrzewali przeżuty nowotworu ,kilkakrotne różne badania specjalistyczne , mąż się załamał chciał już zrezygnować z leczenia, udało się nam namówić go na ostatnie rozstrzygające badanie PET – (Pozytonowa emisyjna tomografia komputerowa).
Nowennę zaczęłam odmawiać początkiem marca w bardzo dla mnie ważnej intencji a badanie miał wykonywane w 30 marca 2014. Wyniki badania dostał po dwóch tygodniach i nic nie stwierdzono , żadnych plam tylko na 1 płucu zaciemnienie po nie wyleczonym zapaleniu płuc, do tej pory wszystko jest OK czzuje sie dobrze.
W tym samym czasie tj. początkiem marca moja bezrobotna synowa dostała propozycje pracy o którą starała się w 2013r , a informację aby zgłosiła się omówić warunki i zrobić badania dostała w sobotę o godz. 20 wieczorem, zadzwonił jej telefon z zapytaniem czy dalej jest zainteresowana jeśli tak to od 17marca powinna podjąć pracę i tak się stało. Daję więc świadectwo na to że Bóg Ojciec i Ukochana Mateczka najlepiej wiedzą co w danym czasie jest dla nas ważniejsze i nie jest to nasza wola czego my właśnie w danym czasie oczekujemy. Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Genia: Szczęść Boże"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania L.
Gość
Ania L.

Dzieki Gieniu za swiadectwo. Szczesc Boze.

Waldemar Bryszewski
Gość

dziekuje za te swiadectwo ja jestem na poczatku mojej pierwszej nowenny o uratowanie mojego malzenstwa ktore sie rozpada po 24 latach dostalem bardzo duzo innych lask za ktore jestem wdzieczny z calego serca goraco wierze ze Najswietsza Panienka dopomoze uratowac moje malzenstwo przede mna jeszcze wiele modlitwy ale to dobrze wiedziec ze jest ktos kto cie wysluchuje .Szczesc Boze

Małgosia
Gość
Małgosia

Waldemarze przeczytaj Obietnice Pana Jezusa dla odprawiających nowennę 9-ciu pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Przeczytaj punkt 5.

E.
Gość

Małgosiu, nie pisze tego złośliwie, pewno to zwykła pomyłka. Pierwszych Piątków obchodzi się 9, natomiast Sobót – 5.

Gosia
Gość

Sobót też jest 9, kiedyś chyba było 5. Ja kiedyś je odprawiłam i pamiętam, że było 9.

E.
Gość

Aha, to może myslimy o innych Nabozeństwach po prostu 🙂

Małgosia
Gość
Małgosia

Droga E Matka Boża mówi o 5 sobotach a Pan Jezus prosi o 9 sobót przeczytaj proszę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!