Joanna: Modlę się o to by Matka Boża chroniła mnie od myśli o in vitro

Dodam jeszcze że modlę się o to by Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.
Read More

Świadectwo Moniki – ogrom łask!

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się ogromem łask , jakie otrzymałam za pośrednictwem Nowenny pompejańskiej. Poprzez tę modlitwę , którą z przerwami odmawiam od roku, prosząc o uzdrowienie małżeństwa, zdrowie syna, pracę dla męża. Wszystko co było możliwe otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie . Natomiast wiem, że Mateńka pokierowała nas na...
Read More

Iwona: Wdzięczna Matce Najświętszej

Jestem bardzo wdzięczna Matce Najświętszej za opiekę nad moim mężem, w jego intencji odmówiłam nowennę o uzdrowienie jego wzroku, nastąpiła poprawa.
Read More

Iwona: Nawrócenie męża….

Szczęść BOŻE! Nowennę odmawiałam pięć razy po kolei. Jest z nią tak, że jak się zacznie to nie można skończyć przestać jej odmawiać… Oczywiście szatan mąci i przeszkadza, ale trzeba wytrwać..
Read More

Halina: Paliłam papierosy przez 40 lat

Dzisiaj chcę gorąco podziękować Maryi za pomoc w uwolnieniu mnie z nałogu palenia papierosów.
Read More

Bogusława: moja druga nowenna

07 listopada skończyłam moją drugą nowenne pompejańską, prosiłam o dobrego, wierzącego męża dla mojej córki. Intencja na razie nie została wysłuchana ale moja córka bardzo się zmieniła, mateczka skruszyła jej twarde nieskore do zgody serce, jest teraz bardziej wyrozumiała i spokojna.
Myslę że w swoim czasie również w jej życiu pojawi się odpowiedni człowiek na pewno mateczka o to zadba. Teraz przygotowuję się do następnej nowenny bo tak wiele jest próśb.
Dziękuję ci Dziewico Pompejańska że dałaś nam tę nowennę, że jesteś i wysłuchujesz pomimo nie zawsze w skupieniu odmawianego różańca, pomimo braku czasu i odmawiania nie raz w biegu, szybko czasem przysypiając ale jednak wytrwale- dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AgnieszkamamaBogusławafiolek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
fiolek
Gość
fiolek

Szczescie ma pani corka, majac taka mame. Ja rowniez modle sie o meza dla siebie i mam nadzieje, ze kiedys bede mogla rowniez napisac tutaj swoje swiadectwo.

Bogusława
Gość
Bogusława

Życzę Pani z całego serca żeby ta modlitwa została wysłuchana i żeby ten właściwy człowiek pojawił się w Pani życiu, na pewno mateczka nas wysłucha tylko trzeba cierpliwie poczekać i ufać a ona nie zawiedzie, pozdrawiam serdecznie.

mama
Gość

Ja również modle się za swoją córkę,która ma trudny charakter,jest szybka ,nie przemyśli swoich decyzji.Nie może usiedzieć w żadnej pracy,ani wytrwać na dłużej w żadnym związku.Wiele miała szans,które zmarnowała.Obecnie widzę,że jakby się odmienia,jest spokojniejsza,rozważa,radzi się w różnych sprawach.Myślę,że Matka Boska Pompejańska czuwa nad nią

Agnieszka
Gość
Agnieszka

„KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE” Prosimy samemu nie odklejać stemplowanych znaczków! Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem – jeśli jest to niemożliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić. Chętnym i cierpliwym proponujemy segregację na znaczki polskie i zagraniczne. To bardzo ułatwi pracę. W Pieniężnie działa grupa misyjna, która bezinteresownie nadesłane znaczki przygotowuje, sortuje i sprzedaje, a uzyskane fundusze przekazuje na misje. Brak tylko wystarczającej ilości znaczków. Znaczki lub okulary można dostarczyć do Referatu Misyjnego w Pieniężnie w następujący sposób: pocztą, ale najlepiej raz w roku, gdyż koszta częstych niewielkich wysyłek zazwyczaj przewyższają wartość ofiarowanych znaczków lub okularów; przynieść na… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!