Maria: uzdrowienie córki

NIE POTRAFIĘ OPISAĆ SZCZĘŚCIA!!!
Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się przed dwoma laty, gdy leżąc w szpitalu poznałam osobę omawiającą tę modlitwę. Chciałabym zaświadczyć ogrom łask, jakie otrzymałam od Najświętszej Panienki. Nowennę odmawiałam 7 razy i za każdym razem zostałam wysłuchana. Chciałabym opisać jedną z łask.
W lipcu tego roku córka pojechała do szpitala do porodu. Podczas cesarskiego cięcia wystąpiły poważne komplikacje, w wyniku których doszło do wstrząsu. W ciągu trzech następnych dni jeszcze dwukrotnie ją operowano. Przez tydzień była w śpiączce farmakologicznej. Lekarze jej stan określali jako bardzo ciężki, było zagrożenie życia. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Córka bardzo szybko powróciła do zdrowia, po miesiącu wyszła ze szpitala. Ona i dziecko czują się dobrze. Z całego serca dziękuję Matce Najświętszej z Pompejów za uratowanie życia córce i wszystkie otrzymane łaski.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: uzdrowienie córki"

Powiadom o
avatar
WIESIA
Gość
WIESIA

Chwała Jezusowi i Maryi. AVE MARYJA!

Barbara
Gość
Barbara

CHWAŁA PANU !

Krystyna
Gość
Krystyna

Chwała Jezusowi i Jego Matce

Zosia
Gość

To wspaniale swiadectwo,Ja tez mam za co dziekowac,mimo,ze nie ukonczylam jeszcze Nowenny to juz doswiadczylam wspanialej łaski.Stan zdrowia mojej coreczki ulegl poprawie.Modle sie dalej i wierze,ze wszystko bedzie dobrze!!!! Ta Nowenna to prawdziwe zbawienie i gdyby nie o a to nie wiem jak bym funkcjonowala w tej cizy.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij