Małgorzata: Ogromne łaski w czasie odmawiania Nowenny

Pragnę złożyć swoje świadectwo. Przez 54 dni modliłam się w sprawie znalezienia pracy. Choć pracy jeszcze nie dostałam, wierzę, że tak się stanie. Otrzymałam natomiast całe morze łask i umocnienia. Tak się złożyło, że w czasie odmawiania zachorowała ciężko moja ukochana siostra. Jej stan był bardzo poważny. Najbardziej cierpiała moja mama. Co zdumiewało mnie samą, czułam w sobie ogromną SIŁĘ I NADZIEJĘ. Mogłam wspierać mamę i sama nie podupadłam na duchu. Moja siostrzyczka jest już ZDROWA! I czuje się jeszcze lepiej niż przed chorobą. Również i jak odkryłam wiele dobrych zmian w moim ZWIĄZKU. Dzięki lekturze mądrych książek odkryłam jakie niezdrowe schematy odtwarzałam w moim związku, niszcząc go. Poczułam siłę do przewartościowania i przekształcenia różnych moich przekonań, które utrudniały mi czerpanie radości z bycia z dobrym i kochającym człowiekiem. Poczułam też się wzmocniona ROZWAGĄ, RADĄ I MĄDROŚCIĄ, o które często prosiłam Ducha Św. Przebywając na bezrobociu oraz w zetknięciu z chorobą siostry czułam się silna, zdrowa i miałam poczucie że bardzo dojrzałam. Jestem przekonana, że każdy kto z czcią odmówi Nowennę zyska pewien stopień dojrzałości, czy to duchowej czy innej. Dziękuję Maryi z a tak obfite łaski w mym życiu. Módlcie się kochani. Módlcie i OTWÓRZCIE NA ZAMIANY! NA ZMIANY W WAS SAMYCH!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Małgorzata: Ogromne łaski w czasie odmawiania Nowenny

  1. Chwała Panu za wielkie Łaski którymi Cię obdarza. Ja też poszukuję pracy. Chyba niedługo będę pracował. Mój Godny Uwielbienia Jezu Ufam Tobie i Tobie polecam wszystkie sprawy polecane na tym forum. Ty się tym zajmij.

  2. Chciałabym i ja dołączyć do grona ludzi, którym najukochańsza Mateńka Boża pomogła w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej, finansowej, czy jakiejkolwiek innej ważnej w naszym życiu mniej, bardziej. Ja miałam zaszczyt dostąpić takiej łaski podwójnie, mianowicie w dniu 6 sierpnia w tak piękne święto jak Przemienienie Pańskie stawałam na komisje do spraw orzecznictwa o niepełnosprawności z wielkimi obawami, iż nie uzyskam takiego stopnia niepełnosprawności jaki wynika z mojego stanu zdrowia, modliłam się przed wejściem do gabinetu słowami ” Królowo Różańca Święto módl się za nami” i tak o to po dwóch tygodniach przyszło pismo tzw. orzeczenie o niepełnosprawności przyznanej na stałe, gdy zobaczyłam płakałam i dziękowałam tak ja potrafiłam gorąco Mateńce Najukochańszej za ten cud i łaskę, na którą nie myślałam ze zasłużę. Dziś ponownie w dniu tak również pięknym a mianowicie 12 sierpnia 2014 r. w święto Imienia Najświętszej Marii Panny otrzymałam kolejną wymodloną i uproszoną w Nowennie Pompejańskiej łaskę , która jest dla mnie ogromna niespodzianką,cudem, darem i dowodem, iż Matka Boża może wszystko i jest blisko nas tylko uwierz w to kochany człowieku z całego serca możliwość otrzymania renty na dłuższy okres, nie spodziewałam się tego tak jak w poprzedniej sytuacji z uwagi na przeciwności, które mogły spowodować iż nie miałabym tego co uzyskałam a co raczej otrzymałam dzięki Mateńce Bożej, lekarz orzecznik okazał się wspaniałym człowiekiem, lekarzem, jakiego życzyłabym każdemu człowiekowi, żeby miał możliwość spotkać na swojej drodze. Dziękuje Mateńce Bożej i będę dziękować do końca moich dni tak jak potrafię, swoja osobą, życiem, sercem, miłością, bo dzięki modlitwie jaką jest „Nowenna Pompejańska” zmieniłam się bardzo, moje życie, osoba, otoczenie, w którym mieszkam, wiele spraw tak trudnych, skomplikowanych rozwiązało się pomyślnie, moje życie nabrało sensu. Wiem i będę o tym głośno mówić, pisać i tak jak powiedział mi dziś sam lekarz, Bóg, Mateńka Boża, Jezus Chrystus jest najlepszym lekarzem zarówno duszy jak i ciała, wszelkich naszych życiowych niepowodzeń, problemów. Dziękuję Mateńko Boża za wszystko.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!