Gosia: Mam wspaniałe wnuki

Kiedy córka była dwa lata po ślubie i nie byliśmy dziadkami, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańska prosząc Matkę Bożą o zdrowego wnuka lub wnuczkę. Kilka miesięcy później nowennę zaczęła odmawiać moja córka prosząc o dziecko ( w tym czasie córka się leczyła).
Read More

Monika: Dzieki Nowennie stałam się chociaż troche spokojniejsza

odzienne odmawianie Nowenny zbliżyło mnie do Boga, zaczęłam czytać Biblie, książki religijne
Read More

Cierpliwa: Ciągle czekam i ufam

Królowa Różańca Świętego obdarzyła mnie spokojem. Często traciłam pracę z różnych powodów - śmieciowa umowa wygasła, sama rezygnowałam lub firma upadała. Ciągle byłam w depresji
Read More

Marta: Uwierzyłam !

Pierwsza nowenne zaczelam odmawiac juz ponad rok temu. To jak moje zycie sie zmienilo przez ten rok jest nie do opisania, otrzymalam wiele lask i pomocy od Matki Boskiej.
Read More

Beata: Wierzę, że to przez wstawiennictwo Maryi moje dziecko jest zdrowe

Obiecałam Matce Najświętszej złożyć świadectwo. Co czynię. Kiedy mój synek poszedł do przedszkola okazało się, że nie komunikuje się tam werbalnie. Zauważyłam, że w pewnych miejscach, wśród obcych ludzi, dzieci, nie rozmawia, jest onieśmielony, czasem nawet wystraszony.
Read More

Małgorzata: Ogromne łaski w czasie odmawiania Nowenny

Pragnę złożyć swoje świadectwo. Przez 54 dni modliłam się w sprawie znalezienia pracy. Choć pracy jeszcze nie dostałam, wierzę, że tak się stanie. Otrzymałam natomiast całe morze łask i umocnienia. Tak się złożyło, że w czasie odmawiania zachorowała ciężko moja ukochana siostra. Jej stan był bardzo poważny. Najbardziej cierpiała moja mama. Co zdumiewało mnie samą, czułam w sobie ogromną SIŁĘ I NADZIEJĘ. Mogłam wspierać mamę i sama nie podupadłam na duchu. Moja siostrzyczka jest już ZDROWA! I czuje się jeszcze lepiej niż przed chorobą. Również i jak odkryłam wiele dobrych zmian w moim ZWIĄZKU. Dzięki lekturze mądrych książek odkryłam jakie niezdrowe schematy odtwarzałam w moim związku, niszcząc go. Poczułam siłę do przewartościowania i przekształcenia różnych moich przekonań, które utrudniały mi czerpanie radości z bycia z dobrym i kochającym człowiekiem. Poczułam też się wzmocniona ROZWAGĄ, RADĄ I MĄDROŚCIĄ, o które często prosiłam Ducha Św. Przebywając na bezrobociu oraz w zetknięciu z chorobą siostry czułam się silna, zdrowa i miałam poczucie że bardzo dojrzałam. Jestem przekonana, że każdy kto z czcią odmówi Nowennę zyska pewien stopień dojrzałości, czy to duchowej czy innej. Dziękuję Maryi z a tak obfite łaski w mym życiu. Módlcie się kochani. Módlcie i OTWÓRZCIE NA ZAMIANY! NA ZMIANY W WAS SAMYCH!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
majkaaaJanek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Chwała Panu za wielkie Łaski którymi Cię obdarza. Ja też poszukuję pracy. Chyba niedługo będę pracował. Mój Godny Uwielbienia Jezu Ufam Tobie i Tobie polecam wszystkie sprawy polecane na tym forum. Ty się tym zajmij.

majkaaa
Gość
majkaaa

Chciałabym i ja dołączyć do grona ludzi, którym najukochańsza Mateńka Boża pomogła w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej, finansowej, czy jakiejkolwiek innej ważnej w naszym życiu mniej, bardziej. Ja miałam zaszczyt dostąpić takiej łaski podwójnie, mianowicie w dniu 6 sierpnia w tak piękne święto jak Przemienienie Pańskie stawałam na komisje do spraw orzecznictwa o niepełnosprawności z wielkimi obawami, iż nie uzyskam takiego stopnia niepełnosprawności jaki wynika z mojego stanu zdrowia, modliłam się przed wejściem do gabinetu słowami ” Królowo Różańca Święto módl się za nami” i tak o to po dwóch tygodniach przyszło pismo tzw. orzeczenie o niepełnosprawności przyznanej na stałe,… Czytaj więcej »