Elżbieta: Zdrowie matki

Szczęść Boże, od paru lat odmawiam Nowennnę Pompejańską w róznych ważnych dla mnie i moich bliskich sprawach. ZAWSZE moja modlitwa zostaje wysłuchana i otrzymuję pomoc i wsparcie od Matki Bożej Różańcowej. Ostatnio odmawiałam Nowennę w intencji pomyślnej poważnej operacji mojej Mamy. Przeczytaj Elżbieta: Zdrowie matki
Przeczytaj całość

Aleksandra: Zraniony zwiazek i opuszczenie przez osoby

Pierwsza byla za chłopaka o jego nawrocenie, by Maria popchla go w dobra strone. Kolejna nowenna zaczelam odmawiac jeden dzien pozniej bo zaczęciu tamtej. Chlopak z ktorym bylam ponad 1,5 roku byl jak sam sie nazywal agnostykiem. Nie wierzyl praktycznie w nic.
Przeczytaj całość

Maria: Zawierz do końca

Kochani, pragnę podzielić się z Wami radością , którą otrzymałam odmawiając nowennę. Córka ma nietolerancję glutenu i powinna ściśle przestrzegać diety bezglutenowej , a ona codzienne podjadała chleb, nie pomogły prośby , błagania ,że tylko pogarsza swój stan zdrowia.
Przeczytaj całość

Magdalena: Kolejna prośba wysłuchana

Moi Drodzy, chciałabym podzielić się z Wami kolejnym świadectwem, gdyż za wstawiennictwem Mateńki została wysłuchana moja prośba dotycząca pracy. Była to już któraś z kolei nowenna odmawiana przeze mnie, na jej efekty przyszło mi czekać kilka miesięcy (jednak nie dłużej niż rok). Przeczytaj Magdalena: Kolejna prośba wysłuchana
Przeczytaj całość

Ewa: Nowenna za choroby mężą i małżeństwo

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem, tak jak obiecałam Matce Bożej. Odmówiłam 2 nowenny: za uzdrowienie mojego męża psychicznie, fizycznie i duchowo (choruje na nerwicę natręctw myśli i codzienny ból ręki - czeka go operacja) oraz uzdrowienie mojego małżeństwa. W obu błaganiach, problemy nie zniknęły całkowicie, ale wyraźnie zmniejszyły się, zelżały. Wcześniej doszło już do tego, że wspólne życie było już prawie niemożliwe, teraz natręctwa zelżały na tyle, że da się to udźwignąć.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ogromne łaski w czasie odmawiania Nowenny

Pragnę złożyć swoje świadectwo. Przez 54 dni modliłam się w sprawie znalezienia pracy. Choć pracy jeszcze nie dostałam, wierzę, że tak się stanie. Otrzymałam natomiast całe morze łask i umocnienia. Tak się złożyło, że w czasie odmawiania zachorowała ciężko moja ukochana siostra. Jej stan był bardzo poważny. Najbardziej cierpiała moja mama. Co zdumiewało mnie samą, czułam w sobie ogromną SIŁĘ I NADZIEJĘ. Mogłam wspierać mamę i sama nie podupadłam na duchu. Moja siostrzyczka jest już ZDROWA! I czuje się jeszcze lepiej niż przed chorobą. Również i jak odkryłam wiele dobrych zmian w moim ZWIĄZKU. Dzięki lekturze mądrych książek odkryłam jakie niezdrowe schematy odtwarzałam w moim związku, niszcząc go. Poczułam siłę do przewartościowania i przekształcenia różnych moich przekonań, które utrudniały mi czerpanie radości z bycia z dobrym i kochającym człowiekiem. Poczułam też się wzmocniona ROZWAGĄ, RADĄ I MĄDROŚCIĄ, o które często prosiłam Ducha Św. Przebywając na bezrobociu oraz w zetknięciu z chorobą siostry czułam się silna, zdrowa i miałam poczucie że bardzo dojrzałam. Jestem przekonana, że każdy kto z czcią odmówi Nowennę zyska pewien stopień dojrzałości, czy to duchowej czy innej. Dziękuję Maryi z a tak obfite łaski w mym życiu. Módlcie się kochani. Módlcie i OTWÓRZCIE NA ZAMIANY! NA ZMIANY W WAS SAMYCH!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Małgorzata: Ogromne łaski w czasie odmawiania Nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Chwała Panu za wielkie Łaski którymi Cię obdarza. Ja też poszukuję pracy. Chyba niedługo będę pracował. Mój Godny Uwielbienia Jezu Ufam Tobie i Tobie polecam wszystkie sprawy polecane na tym forum. Ty się tym zajmij.

majkaaa
Gość
majkaaa
Chciałabym i ja dołączyć do grona ludzi, którym najukochańsza Mateńka Boża pomogła w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej, finansowej, czy jakiejkolwiek innej ważnej w naszym życiu mniej, bardziej. Ja miałam zaszczyt dostąpić takiej łaski podwójnie, mianowicie w dniu 6 sierpnia w tak piękne święto jak Przemienienie Pańskie stawałam na komisje do spraw orzecznictwa o niepełnosprawności z wielkimi obawami, iż nie uzyskam takiego stopnia niepełnosprawności jaki wynika z mojego stanu zdrowia, modliłam się przed wejściem do gabinetu słowami ” Królowo Różańca Święto módl się za nami” i tak o to po dwóch tygodniach przyszło pismo tzw. orzeczenie o niepełnosprawności przyznanej na stałe,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!