Kinga: Uzdrowienie wewnętrzne

Świadectwo piszę dopiero teraz, choć Nowenne odmawiałam jakieś dwa lata temu. Nie wiedziałam o co prosić, bo tyle rzeczy wymagało naprawienia w moim życiu, jednak z uwagi na złe samopoczucie (miałam lęki, wybuchy gniewu, płakałam dużo – a nie wiedziałam dlaczego) zdecydowałam, że poproszę o uzdrowienie wewnętrzne. Ciężko mi było chwilami odmawiać ale wytrwałam. Myślałam, że Maryja wyprosi łaskę natychmiastowej poprawy, że np pójdę na jakąś mszę i tam TO się stanie. Tak różowo nie było 😉 Pewnego dnia zanosząc się płaczem wpadła mi myśl do głowy, żeby iść do psychologa i poczułam wtedy ogromny spokój, poszłam za tym i zaczęłam szukać kogoś. Znajomy ks polecił mi psycholog i tak się zaczęła moja przygoda z uzdrowieniem. Jest to tak naprawdę droga, która pewnie nigdy się tu na ziemi nie skończy, jednak po terapii i poznaniu siebie, swoich mechanizmów, kłamstw w jakie wierzyłam, łatwiej mi żyć i co więcej inaczej patrze na innych zagubionych ludzi. Maryja wysłuchała prośby, wyobrażałam sobie inaczej rozwiązanie ale jestem wdzięczna za Jej pomoc. Bo skoro Bóg to samo dobro, to znaczy, że to była najlepsza droga dla mnie i mojej historii życia. Dziękuje Maryjo. Dziś po tak długim okresie przerwy zaczynam kolejną nowennę.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Kinga: Uzdrowienie wewnętrzne

 1. Gratuluje ukończenia nowenny, sam również modle się ta nowenna w tej samej intencji, jestem na półmetku i widzę już pewne rezultaty. Aby pomóc uzdrowieniu wewnętrznemu dodatkowo odmawiam modlitwie przebaczenia (staram się codziennie) oraz skruchy
  .
  Ukończenie tej nowenny to z pewnością pierwszy i skuteczny krok na drodze uzdrowienia wewnętrznego. Prawdziwie jest to droga i proces który bardzo rzadko jest natychmiastowy, przeważnie wymaga czasu i wytrwałości.

  Z moich doświadczeń na drodze uzdrowienia wewnętrznego przekonałem się, że modlitwa jest pierwszym i podstawowym jego elementem. Aby wspomóc ten proces należy:

  – nawrócić się, co ja rozumie za szczere pragnienie i prace nad zerwaniem z grzechem

  – zerwanie z wszelkimi formami okultyzmu i wyznanie tego w spowiedzi np magi, wróżb, amuletów, filozofii o podłożu innoreligijnym, technik kontroli umysłu jak NLP Metoda Silvy, bioenergoterapi reiki itd

  – przebaczenie wszystkim i sobie

  – oraz praca nad sobą np sport, wolontariat w akcjach pomagającym ludziom w potrzebie itp.

  Na początku mojej drogi napotkałem wiele przeszkód z którymi nie wiedziałem jak sobie poradzić, dopiero lektura chceścijańska na ten temat uświadomiła mnie jak ważne są powyższe elemnty uzdrowienia wewnętrznego.

  Jeśli chodzi o sprawdzenie czy nie byliśmy w jakiś sposób nawet nieświadomy związani z okultyzmem to polecam znaleźć kilka audycji na ten temat na Youtube pod nazwiskiem ,,Robert Tekieli”, bardzo obszernie i konkretnie na ten temat wraz ze świadectwami ze swojego życia i innych osób, sam tez niestety byłem uwikłany.

  Natomiast jeśli chodzi o modlitwę przebaczenia tzn jej konkretny przykład i jak ważna jest w procesie uzdrowienia to polecam sprawdzić na Youtubie
  ,,Robert DeGrandis – modlitwa przebaczenia”

  Zachęcam zatem do uczynienia następnych kroków w uzdrowieniu wewnętrznym.
  Wierze że na efekty nie trzeba będzie czekać długo

A Ty co o tym myślisz? Napisz!