Danka: uratowanie z alkoholizmu

Do p apisania tego świadectwa przymierzam się od dwóch m-cy, tj. od momentu kiedy zaczęłam Nowennę Pompejańską w innej intencji, kiedy zaczęłam czytać świadectwa innych w poszukiwaniu nadziei i pokrzepienia. Dziś , w dzień Bożego Miłosierdzia udało mi się przełamać, tę ogromną, niczym nie podyktowaną niechęć.Przeczytaj Danka: uratowanie z alkoholizmu
Przeczytaj całość

Małgosia: Nowenna w intencji rozwiązania problemów zdrowotnych

Już po kilku dniach poszłam do spowiedzi i wyspowiadalam się z grzechów, które dzięki odmawianiu Nowenny się odezwały.
Przeczytaj całość

Robert: pomoc w zdaniu egzaminów zawodowych

„O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali” Witam. Swoja nowenną skończyłem ponad miesiąc temu. Prosiłem Matkę Bożą o Pomoc w zdaniu egzaminów zawodowych do których...
Przeczytaj całość

Ewa: Mateczka pomogła mi wybrać czystość

Nowenna dała mi siłę aby wyrwać się z grzechu. Mam 49 lat i jestem panną. Przez wiele lat nie myślałam o małżeństwie po nieszczęśliwej miłości z lat młodzieńczych. Dwa lata temu zaczęłam modlić się o dobrego męża, kogoś komu będę potrzebna. Dobrego mężczyznę z którym razem będę klękać do modlitwy. I stało się poznałam jak mi się wydawało cudownego mężczyznę wierzącego z bagażem doświadczeń - miał za sobą dwa związki bez ślubu i dziecko. Twierdził że chce założyć rodzinę, że chce wypowiedzieć sakramentalne "tak" i że zrozumiał że źle postępował.
Przeczytaj całość

Jan: Poczęcie dziecka

Bałem się, że po porodzie moja siostrzenica może być mocno upośledzona. Dzięki Bogu i Najsłodszej Panience, urodziła się Ona cała i zdrowa.
Przeczytaj całość

Irena: świadectwo uzdrowienia

Modliłam się do Kochanej Mateńki o zdrowie dla mojego wnusia. Po drugiej operacji nastąpiła ogromna poprawa w zdrowiu. Wnuczek bardzo ładnie się rozwija i teraz nadrabia ten czas, kiedy był chory. Jestem bardzo szczęśliwa i aż trudno mi uwierzyć, że Mateńka wysłuchała mojej prośby z pośród tak wielu. Obecnie znów modlę się tym razem w intencji córki. Ufam, że również będę wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Irena: świadectwo uzdrowienia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Chwała i cześć Maryi i Bogu Wszechmogącemu 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Zaczęłam odmawiać nowennę w bardzo trudnej sprawie.Przeczytałam o sile tej modlitwy w wielu składanych świadectwach.To pozwala mi wytrwać.Na początku było bardzo ciężko.Sprawy układały się coraz gorzej i dochodziły inne trudności.Płakałam, nie spałam po nocach, ale nadal przesuwałam paciorki różańca i usiłowałam skupić się na modlitwie.Zaczęły pojawiać się znaki,że mimo wszystko Mateczka pomaga mi w życiu codziennym.Wprawdzie w sprawie głównej intencji nic się nie dzieje, ale inne sprawy rozwiązują się same.Zostały mi dwa dni do zakończenia Nowenny.Różaniec traktuję jako formę wyciszenia, relaksu i ucieczki.W sercu pojawił się dziwny spokój.Ufam coraz bardziej.

Mirka
Gość

Zaczęłam odmawiać NP15.08.2014r i od pierwszego dnia ogarnęła mnie radość,spokój i zadowolenie-od tamtej pory odstąpił ode mnie lęk i smutek -intencja się spełnia -syn nie tknął do tej pory alkoholu ,zachowuje się wzorowo. Mateńko Najukochańsza -Chwała Ci-bardzo,bardzo dziękuję za tą modlitwę(a tak bardzo się bałam,ze nie podołam)

Joanna
Gość

Witam ja zaczelam odmawiac modlitwe 22 09 jestem przy czesci blagalnej jak narazie nie widze zmiany w moim zyciu ale mam nadzieje ze to sie zmieni bylam kiedys w moim kosciele i zaczelam odmawiac rozaniec wiecie co az mi glupio bylo jak wymawialam Matko Boza popmejanska a na mnie patrzyla matka Boza pod innym wezwaniem potem jeszcze raz w domu powturzylam rózaniec bo wydawal mi sie nie wazny bylam zmieszana

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!