Beata: Maryja znów pomogła mi wyprosić u Boga łaskę !

Dziękuje Ci Panie Jezu za łaski otrzymane od Ciebie . Oraz dziękuję ci nasza Matko Niebieska za tak ogromne wstawiennictwo , miłość i wsparcie.
Przeczytaj całość

Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .

Odmawiam chyba 9 tą Nowennę , a Łaski Otrzymane od Boga przez Maryję są Ogromne . Droga do Boga to nieustanna Modlitwa przeplatana życiem codziennym .Przeczytaj Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .
Przeczytaj całość

Maria: Nie wyobrażam sobie już dnia bez Nowenny

Odmawiam już 12 Nowennę Pompejańską i dopiero pierwszy raz piszę świadectwa. Co prawda żadna z moich próśb jeszcze nie została wysłuchana, ale tak jak wszyscy odmawiający otrzymałam wiele innych łask a przede wszystkim łaskę spokoju ducha.
Przeczytaj całość

Dorota: To była beznadziejna sprawa

Chwała Panu i Matce Najświętszej!
Przeczytaj całość

Lili: Ufajcie i wierzcie!!!!

Kochani to juz moje drugie swiadectwo na tej stronie. Pierwsze dodalam po 2 nowennie a dzis koncze wlasnie 5 . Zawsze czytalam tutaj o zlym ktory czesto przeszkadza wam w modlitwie i cieszylam sie, ze ja tak nie mam. Otoz dopadlo i mie w tej piatej nowennie wlasnie. Pozostalym 4...
Przeczytaj całość

Ewa: odmawiam nowennę

Nowennę odnalazłam tu w Internecie, zaintrygowała mnie, długo nie mogłam się zdobyć na odmawianie, ciężko mi było odmówić jedną dziesiątkę, jedną część, a co dopiero odmawiać 3 części. Ale zmobilizowałam się, kończę już odmawianie po raz trzeci. Jest mi trudno, zdrowaśki czasem klepię, myśli rozpraszają się. Wiem też że nie zawsze nasze intencje spełniają się od razu, ale ufam Maryi że Ona wie co dla nas dobre i co nam potrzebne.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa: odmawiam nowennę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Józef Maj
Gość
Józef Maj
Witam Cię, Ewuniu. Początki modlitw często bywają trudne, szczególnie wówczas gdy ograniczaliśmy się do tej pory z jakichś powodów do krótkich modlitw, np. odmawiania pacierza. Rozpoczynając dłuższe modlitwy, wchodzimy na coraz wyższe stopnie naszego zagłębiania się w miłości Bożej. Dlatego też niezbędna w tej naszej wędrówce jest wytrwałość. Trudno o nią w życiu codziennym, pełnym trosk i poważnych problemów.Niemniej jednak warto zdobyć się na ten trud, ponieważ jego celem jest spotkanie przez Maryję z naszym Stwórcą. Jestem pełen podziwu dla Ciebie i Tobie podobnych „uparciuchów”, wznoszących się w górę, raniących nogi o wystające na jej zboczu kamienie(brak czasu, chęci, skupienia,… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Witam. Ja też właśnie kończę odmawianie trzeciej Nowenny. Czasem tak jak Ty Ewo mam wrażenie, że klepię bezsensownie te zdrowaśki, że coś mi się pomyliło, na początku zdarzało się wieczorem, że oko poleciało podczas odmawiania, ale jedna intencja już się spełniła 🙂 Wierzę, że na następne też przyjdzie odpowiedni czas 🙂 Trzeba wierzyć, że się uda, wiara zawsze czyni cuda! Pozdrawiam serdecznie!

Kasia
Gość
Witam:) proszę o modlitwę. Właśnie zaczęłam nowennę. Czuję wielką radość, że mogę w ten sposób modlić się do Matki Bożej. Obrałam Ją za Patronkę tego 2014 roku i cały czas doświadczam Jej opieki i miłości. Modlę się o rychły ślub kościelny. Mieszkam z narzeczonym, ale przyrzekłam sobie trwać w czystości-osobne spanie. Mój narzeczony ociąga się z tym tematem, zbywa mnie. Czuję, że zaczęła się walka. Podłamałam się, mam ochotę uciec, wyprowadzić się, zostawić go i mam wątpliwości co do ślubu. Ale z drugiej strony wiem, ze jak tak się dzieje, to znaczy, że Matka Boża działa. Chcę jeszcze dodać, że… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!