Diana: Poprawa w leczeniu nowotworu

Witajcie , moje świadectwo dotyczy mojego męża który ma 30 lat ,na wiosnę urósł mu jakiś guz na szyi pod rzuchwa potem były badania i okazało się że to guz ślinianki , w lipcu miał operację i został usunięty , po badaniu histopatologicznym pod koniec września napisano że to rak aplastyczny i jest to przerzut z niewiadomym ogniskiem .Był to dla nas koniec świata mamy dwoje małych dzieci corka 2,5 roku i syn 4,5 roku. Zaczęły się wizyty u specjalistów rozpaczliwe szukanie pomocy i ciągły stres i strach.
Read More

Wiesław: Pokòj duszy

Chociaż są momenty smutku, rozdarcia to wiem że Maryja jest ze mną i moją rodziną. Miałem problem z mieszkaniem a teraz mam i mieszkanie i nawet samochód do dyspozycji.To wszystko Łaska dzięki Maryi.
Read More

Karolina: Z wiarą i bez grzechów

Zacznę od tego, że odmawiam już moją 9 Nowennę Pompejańską. Jakiś czas temu pisałam tu świadectwo. Był to okres w którym wydarzył się prawdziwy cud. Moją pierwszą nowennę odmawiałam 2 lata temu w intencji tego, aby chłopak, w którym byłam zakochana po uszy od hm... 8 lat odwzajemnił moje uczucie. (Nie pamiętam jak trafiłam na nowennę chyba ktoś mi o niej wspomniał lub wyczytałam w internecie).
Read More

Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)

Nowennę odmawiam od ok. 1,5 roku ... tj. ok. 10 Nowenn Pompejańskich. Prawie wszystkie Nowenny Pompejańskie się spełniły...a dwie z nich czekają na wypełnienie zgodnie z wolą MB i wierzę bardzo, że niedługo się wypełnią :). Przeczytaj Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)
Read More

Elżbieta: Spokój i ukojenie

Dziękuję za wszystkie otrzymane Łaski, zdrowie i wszystkie dobre myśli...proszę, przepraszam. Amen.
Read More

Ewa: odmawiam nowennę

Nowennę odnalazłam tu w Internecie, zaintrygowała mnie, długo nie mogłam się zdobyć na odmawianie, ciężko mi było odmówić jedną dziesiątkę, jedną część, a co dopiero odmawiać 3 części. Ale zmobilizowałam się, kończę już odmawianie po raz trzeci. Jest mi trudno, zdrowaśki czasem klepię, myśli rozpraszają się. Wiem też że nie zawsze nasze intencje spełniają się od razu, ale ufam Maryi że Ona wie co dla nas dobre i co nam potrzebne.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa: odmawiam nowennę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Józef Maj
Gość
Józef Maj
Witam Cię, Ewuniu. Początki modlitw często bywają trudne, szczególnie wówczas gdy ograniczaliśmy się do tej pory z jakichś powodów do krótkich modlitw, np. odmawiania pacierza. Rozpoczynając dłuższe modlitwy, wchodzimy na coraz wyższe stopnie naszego zagłębiania się w miłości Bożej. Dlatego też niezbędna w tej naszej wędrówce jest wytrwałość. Trudno o nią w życiu codziennym, pełnym trosk i poważnych problemów.Niemniej jednak warto zdobyć się na ten trud, ponieważ jego celem jest spotkanie przez Maryję z naszym Stwórcą. Jestem pełen podziwu dla Ciebie i Tobie podobnych „uparciuchów”, wznoszących się w górę, raniących nogi o wystające na jej zboczu kamienie(brak czasu, chęci, skupienia,… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Witam. Ja też właśnie kończę odmawianie trzeciej Nowenny. Czasem tak jak Ty Ewo mam wrażenie, że klepię bezsensownie te zdrowaśki, że coś mi się pomyliło, na początku zdarzało się wieczorem, że oko poleciało podczas odmawiania, ale jedna intencja już się spełniła 🙂 Wierzę, że na następne też przyjdzie odpowiedni czas 🙂 Trzeba wierzyć, że się uda, wiara zawsze czyni cuda! Pozdrawiam serdecznie!

Kasia
Gość
Witam:) proszę o modlitwę. Właśnie zaczęłam nowennę. Czuję wielką radość, że mogę w ten sposób modlić się do Matki Bożej. Obrałam Ją za Patronkę tego 2014 roku i cały czas doświadczam Jej opieki i miłości. Modlę się o rychły ślub kościelny. Mieszkam z narzeczonym, ale przyrzekłam sobie trwać w czystości-osobne spanie. Mój narzeczony ociąga się z tym tematem, zbywa mnie. Czuję, że zaczęła się walka. Podłamałam się, mam ochotę uciec, wyprowadzić się, zostawić go i mam wątpliwości co do ślubu. Ale z drugiej strony wiem, ze jak tak się dzieje, to znaczy, że Matka Boża działa. Chcę jeszcze dodać, że… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!