Natalia: Po prostu życie…

Matka Boża wiedziała dobrze co się dzieje w moim domu i postanowiła mnie uratować i na dzień dzisiejszy mieszkam z siostrą i jej rodziną, przygotowuje się do matury.
Read More

Maria Teresa: Różaniec Pompejański to jest ostatnia deska ratunku!

Mam serce duchowe, miłosierdzie Boże jest przy mnie zawsze, a Maryja od czasu dzieciństwa moją Matką zawsze była. Mimo to, życie moje pełne udręk i kłopotów, chorób,a najczęściej nie moich.
Read More

Marcielo: dziękuje za wszystkie otrzymane łaski

dziękuje za wszystkie otrzymane łaski za zdrowie i za zycie . prosze pomagaj nam nieustanie.
Read More

Karolina: Wakacyjna praca

witam pierwszy raz pisze świadectwo usłyszałam o nowennie pompejanskiej od teściowej bardzo chcialam znaleźć prace na wakacje bo jestem studentką zaczęłam ją odmawiac z pocZątku doszlam do wniosku ze moja prosba nie zostala wysłuchana ale po kilku tygodniach jednak znalazlam prace
Read More

Ewa: Przemiana córki

Dziękuję Naszej ukochanej Maryi za szybką przemianę wewnętrzną mojej córki. Już w połowie pierwszej odmawianej nowenny nastąpił całkowity zwrot w myśleniu,zachowaniu mojego dziecka po niemal roku zawirowań.
Read More

Patrycja: czuję się bezpieczna w ramionach naszej niebiańskiej MAMUSI

Witam.Jestem winna naszej Królowej zaległe świadectwa.Sama nie wiem jak to jest że nie raz po skończonej nowennie od razu piszę świadectwo a nie raz odwlekam je pół roku…czyżby taka była wola Pana Boga?czy raczej zaniedbanie z mojej strony?
Modliłam sie w intencji nawrócenia kuzynki.Nowenna była naprawdę trudna,miałam okropne sny i dręczenia.W chwilach kryzysu gdy już nie dawałam rady i chciałam przerwać czułam obecność Maryji (wylewala na mnie łaski i pociechy)dzięki czemu wytrwałam.Kuzynka odbyła spowiedż i codziennie odmawia różaniec.Chwala Panu!
Modliłam się w intencji abym przybliżyła się do Pana Boga. W tej nowennie nauczyłam się wychwalac Pana psalmami,czytać Pismo Św codziennie również Maryja pokazała mi brewiarz niestety nie mam kompletnie czasu aby go zacząć nadczym ubolewam.
Owocem jednej z nowenn jest róża różańcowa rodziców za dzieci której zostałam animatorką.
Za koleżankę jej przemianę wewnętrzną też się modliłam.Wróciła do kościoła i stara się chodzić chociaż nawrócenie jak u kuzynki jeszcze nie nastąpiło ale ja widzę zmiany u niej więc ufam że Mateczka powolutku przyprowadzi ją do swojego Syna.
Za córeczkę modliłam się aby czuła się akceptowana.Nauczycielka wykryłą u niej dyspraksję nie wielką i pokierowała do kliniki gdzie się tym zajmują.Ogólnie zmieniła podejście do niej i miałam wrażenie jakby ją wzięłą pod swoje skrzydła.Moja córeczka zrobiła postępy w nauce i miedzy rówieśnikami poprawiły się relacje. Głeboko przeżywa wiarę sama jestem nie raz w szoku.
Ufajcie Maryji mimo trudności nie poddawajcie się,dba o Nas i jak w Kanie Galilejskiej widzi brak”wina” w naszym życiu i wie jak uzupełnić w nim brak miłości i radości.Póki Pan Bóg obdarzył mnie łaską wytrwałości na modlitwie i ufności nie przestanę się modlić bo ta nowenna jest cudowna i czuję się bezpieczna w ramionach naszej niebiańskiej MAMUSI.Szczęść Boże wszystkim czytającym i modlącym się!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Patrycja: czuję się bezpieczna w ramionach naszej niebiańskiej MAMUSI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Cudownie Bóg obdarował Cię łaskami! Niesamowicie czyta się takie historie. Dziękuję, że opowiedziałaś o swoich intencjach i cudach.

Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!