Sylwia: upragnione macierzyństwo

Witam! pragnę złożyć podziekowania Matce Najświętszej za uzyskane łaski wyproszone nowenną pompejańską. Starałam się o ciąże 8 miesięcy po poronieniu w zeszłym roku. Po drodze dotknęło nas wiele nieszczęść i rozczarowań. O nowennie dowiedziałam się przypadkowo w kościele ktoś zostawiła nowenna na ławce, w której siedziałam. Wzięłam obrazek do domu...
Read More

Karolina: zastanawiałam się czy Matka Boża przychyli się do mej prośby, bo nie byłam w stanie łaski

To dla nas wielka radość! Dziękuję Ci Matko Najświętsza, że mnie grzeszną wysłuchałaś! Zachęcam wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską :)
Read More

Agnieszka: Dokuczliwe bóle głowy

To jest druga Nowenna którą odmówiłam, tym razem za mojego męża i została ona wysłuchana przez Mamę niebieską, modliłam się za mojego męża któremu przez kilkanaście miesięcy doskwierały dokuczliwe bóle głowy które trwały nawet cały dzień, nie ustępowały nawet po zażyciu leków, wyniki badań tez nic nie wykazałaby no wiec postanowiłam pomodlił się o w jego intencji do Najswietrzej panienki.
Read More

Adam: Modlitwa o drugą połowę

Zobaczyłem jak słaba jest moja wiara - chodziłem co niedziele do kościoła, modliłem się przed snem i czytałem Biblię, ale głównie prosiłem, prosiłem i do tego moja relacja się głównie sprowadzała.
Read More

Irena: Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

Mój mąż, któremu groziła operacja, wyzdrowiał. Lekarzy twierdzili że ma nowotwór, ale po kolejnym badaniu okazało się że jest zdrowy.
Read More

Olimpia: wysłuchane łaski

Witam. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 8 czerwca modląc się o klientów i zlecenia dla naszej firmy, gdyż od dłuższego czasu męczą nas kłopoty finansowe. Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej bywało różnie, przychodziły chwile zwątpienia, lepsze i gorsze dni jednak cały czas wierzyłam że Matka Boża mnie wysłucha. W czasie Nowenny nic nie drgnęło jeśli chodzi o intencję, natomiast zaczęłam odczuwać spokój i byłam przepełniona nadzieją że wszystko będzie dobrze. Kilka dni po zakończeniu odmawiania nowenny otrzymaliśmy pierwsze zlecenie oraz nowego klienta. Wszystko to jest zasługą Najświętszej Matki, za co będę Jej wdzięczna zawsze. Ta nowenna była drugim moim podejściem do tej modlitwy, pierwszą przerwałam po 21 dniach odmawiania! Myślę że była to zasługa ,,złego,, – nie dawało mi to spokoju i postanowiłam spróbować raz jeszcze. Wytrwałam! DZIĘKUJĘ NAJŚWIĘTSZA PANIENKO ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ I WSPARCIE, PROSZĘ MIEJ ZAWSZE NASZĄ RODZINĘ W SWOJEJ OPIECE. Kilka dni temu rozpoczęłam następną nowennę i ufam całym sercem i że znów Matka Boża nie zostawi nas samych. Szczęść Boże!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!