Ł. : Z Maryją i Jezusem każdy z nas jest wygranym

Witam:) Obecnie odmawiam 11 Nowennę Pompejańską, a jest to moje pierwsze świadectwo dane w takiej formie. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać, gdy wszystko posypało się w moim życiu. Zdrowie, relacja z człowiekiem którego kochałam, sytuacja z pracą a raczej jej brak, trudna sytuacja finansowa i rodzinna. W każdej odmawianej nowennie prosiłam Mateńkę Przenajświętszą o pomoc. Nie potrafiłam już tego wszystkiego udźwignąć, a tak naprawdę największym ciężarem było dla mnie zranione serce, co przede wszystkim wpłynęło na to, że zaczęłam odmawiać tę przepiękną nowenną. Gdyby nie Mateńka, Pan Bóg i Św. Józef każdy dzień byłby okrutnym cierpieniem.
Przeczytaj całość

M.: Trudna sytuacja finansowa

Modlilam sie nowenna pompejanska w intencji poprawy sytuacji finansowej w mojej rodzinie. Zaangazowalam tez w te modlitwe, chociaz częściowo tych, ktorych dotyczyła nowenna. Matka Boza spowodowala,że szwagier otrzymał prace za granicą a potem wkrotce drugą w Polsce .Natomiast siostra, zagrozona utratą pracy , nie tylko otrzymala nową pracę i to od osoby, ktora nic nie wiedziala o jej problemach, ale jeszcze zachowala dotychczasową.
Przeczytaj całość

Kristina: Zeby Matka Boza sprawila cud naturalnego poczecia dziecka

ziekuje Ci Matko Boza.i Bardzo Kocham.i jestem szczesliwa Ze umiem byc juz tak blisko ciebie.amen.
Przeczytaj całość

Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

W maju 2017 przypadkiem przeczytałam artykuł, ze Matka Boska gorąco wzywa kobiety, które dokonaly aborcji do modlitwy wynagradzającej za zabicie swojego dziecka.
Przeczytaj całość

Wioletta: swiadectwo o nawróceniu syna

Matko Najświętsza Ty wiesz przez co przeszłam, mimo to zawsze w każdej chwili mojego życia Byłaś przy mnie i do Ciebie zawsze biegłam....z każdym nawet najmniejszym problemem...dlatego gorąco Cię przepraszam za to co się stało podczas tej Nowenny....Uwielbiam Cię w sercu moim i moich dzieci.
Przeczytaj całość

Olimpia: wysłuchane łaski

Witam. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 8 czerwca modląc się o klientów i zlecenia dla naszej firmy, gdyż od dłuższego czasu męczą nas kłopoty finansowe. Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej bywało różnie, przychodziły chwile zwątpienia, lepsze i gorsze dni jednak cały czas wierzyłam że Matka Boża mnie wysłucha. W czasie Nowenny nic nie drgnęło jeśli chodzi o intencję, natomiast zaczęłam odczuwać spokój i byłam przepełniona nadzieją że wszystko będzie dobrze. Kilka dni po zakończeniu odmawiania nowenny otrzymaliśmy pierwsze zlecenie oraz nowego klienta. Wszystko to jest zasługą Najświętszej Matki, za co będę Jej wdzięczna zawsze. Ta nowenna była drugim moim podejściem do tej modlitwy, pierwszą przerwałam po 21 dniach odmawiania! Myślę że była to zasługa ,,złego,, – nie dawało mi to spokoju i postanowiłam spróbować raz jeszcze. Wytrwałam! DZIĘKUJĘ NAJŚWIĘTSZA PANIENKO ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ I WSPARCIE, PROSZĘ MIEJ ZAWSZE NASZĄ RODZINĘ W SWOJEJ OPIECE. Kilka dni temu rozpoczęłam następną nowennę i ufam całym sercem i że znów Matka Boża nie zostawi nas samych. Szczęść Boże!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!