Grażyna: Każdy dzień z Nowenną Pompejańską

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się 3 lata temu, od swojego proboszcza podczas Mszy Św. Od tego czasu odmawiam nowennę nieustannie, kiedy kończę jedną to zaczynam koleją. Nie wyobrażam sobie życia bez tej modlitwy. Modliłam sie do Matki Bożej w wielu intencjach i zawsze byłam wysłuchana. Pierwszą nowennę odmówiłam w swojej...
Read More

Ewa: szczęśliwe narodziny

Dobremu Bogu za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej, św Jana Pawła II i bł Ojca Pio z całego serca dziękujemy za szczęśliwe rozwiązanie synowej  Hanny. Nowennę odmawiałam już kilka razy  i zapewniam  o wielkiej mocy tej modlitwy,bądźmy ufni i nie ustawajmy w modlitwie. Prosimy Matkę Bożą o   zdrowie i błogosławieństwo dla wnuczki i synowej. Pozdrawiam Ewa
Read More

Ania: Chwała Panu!

Nowennę pompejanską zaczęłam odmawiać w intencji zdania egzaminu przez mojego syna.Ktoś może pomysleć "co za błaha intencja".Ale on powtarza przedmiot b.ważny z I roku i jeśli go nie zaliczy będzie miał zmarnowane 2 lata(jest warunkowo na II roku) a ponadto ,aby dostac sie na te studia musiał poprawiać maturę i...
Read More

Inka: O… – pomyślałam sobie – Skoro fatyguje się z wizytą, to chyba ta Nowenna robi dużo dobrego

Chciałam się podzielić z Wami, przeżyciami dotyczącymi mojej 19 Nowenny Pompejańskiej. Jestem właśnie w części dziękczynnej. Rozpoczęłam ją 1 grudnia 2013 r. w intencji nawrócenia zatwardziałych grzeszników. Przez cały Adwent codziennie uczestniczyłam w Mszach Roratach i przyjmowałam Komunię w tej samej intencji.Przeczytaj Inka: O… – pomyślałam sobie – Skoro fatyguje...
Read More

Jadwiga: Zdrowe dziecko

Witam! Chciałam podzielić się swoim świadectwem. Na początku mojej drugiej ciąży mój lekarz ginekolog skierował mnie na badania prenatalne płodu. W 12 tygodniu ciąży zostały one wykonane a ich wynik wykazał że prawdopodobieństwo wystąpienia Zespołu Downa u mojego dziecka wynosi 1:78. Zawalił się mój cały świat.
Read More

Katarzyna: łaska otrzymanej pracy

Witam!
Pragnę złożyć świadectwo wysłuchanej intencji.
W ub.r.w październiku rozpoczęłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrej pracy. Intencja wówczas nie została wysłuchana, byłam nawet lekko zawiedziona. Po jakimś czasie, gdy czytałam Wasze świadectwa zauważyłam u siebie wiele łask jakie otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
I tak z Nowenną jestem do dzisiaj. Jedne intencje zostały wysłuchane inne jeszcze nie.
W intencji pracy modliłam się jeszcze w trzeciej Nowennie i po jej zakończeniu wiedziałam, że pracę otrzymam gdy nadejdzie odpowiedni czas. Zawierzyłam wszystko Matce Przenajświętszej.
Nadal przeglądałam oferty pracy, ale tym razem byłam nadzwyczaj spokojna i nawet zaczęłam się zastanawiać czy już nie zależy mi aby pracować? Był we mnie taki dziwny spokój.

Któregoś dnia zadzwonił telefon, pani zapytała-czy nadal szukam pracy? Zostałam zaproszona na rozmowę. Jakaż była radość w moim sercu, wiedziałam, że to dzięki Mateczce. Pierwsza moja myśl jaka pojawiła się w mojej głowie to to, że muszę pójść do kościoła podziękować matce Przenajświętszej, że mnie wysłuchała.

Obecnie odmawiam 6 Nowennę aby Matka Przenajświętsza czuwała nade mną podczas szkolenia w nowej pracy i pomogła mi w zdaniu egzaminu po jego zakończeniu.
Chwała Matce za łaski, którymi mnie obdarzyła. Podczas odmawiania Nowenny poznałam wiele modlitw którymi modlę się gdy jest mi źle. Od jakiegoś czasu praktykuję „Pierwsze Piątki Miesiąca”, jest mi lżej wiedząc, że Ktoś nade mną czuwa.

Gdyby Ktoś miał ochotę odmówić chociaż jeden raz Zdrowaś Maryjo w mojej intencji- (dania przeze mnie egzaminu). Stokrotne Bóg Zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Katarzyna: łaska otrzymanej pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Moje „Zdrowaś Maryjo” w intencji egzaminu masz :D. Ja sama dzisiaj zabieram się za nowennę w intencji pracy – też poproszę choćby o jeden akt strzelisty, bym dała radę nowennę odmówić 😉

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Już się robi 🙂

Patrycja
Gość
Patrycja
I ja rownież dodaje moja modlitwę. Ja także jestem w trakcie Nowenny o prace. Ponieważ potrzebuje dodatkowych środków aby zapewnić sobie byt zdecydowałam sie na zarobek, który jest poniżej moich kwalifikacji. W związku z tym rownież odpowiednio niższa placa. Modlę sie codziennie i ufam, ze jeszcze mie nasszedl czas z tego lub innego powodu. Modlę sie bo chce w końcu oddać mojej mamie to co zrobiła dla mnie gdy byłam dzieckiem i boli mnie to, ze to jest w głównej mierze związane z moja praca. Dzisiaj w mojej wcześniej opisanej pracy zauważyłam figurkę Maryi. Widok ten trafił mi so serca.… Czytaj więcej »
Danuta
Gość
Danuta

pomodliłam się za was

Aneta
Gość

To może i ja powinnam powtórzyć nowennę w intencji znalezienia pracy? Odmówiłam już jedną i do św. Józefa i do św. Jose Maria i innych świętych i nic.
Teraz proszę o pracę poprzez nowennę do Matki Bożej Łaskawej, patronki Warszawy.
Byłam w Sanktuarium na Siekierkach i tam na klęczkach szłam prosząc o pracę. Ja już nie wiem, co robić… Czasami jestem spokojna, a czasami zalewam się łzami i wszystko widzę w czarnych kolorach…

Aga
Gość
Katarzyno, odmówiłam Zdrowaś Maryjo i Pod Twoją obronę. Widzę, że jesteś cierpliwą osobą, nie taką jak ja. Na pewno Ci się uda. Aneto, ja też się dużo modlę, jestem przy końcu 2 nowenny i też na razie nic, oprócz łaski wewnętrznego spokoju, radości mimo bólu, trwania w modlitwie i łaski spowiedzi św. i komunii, a to już dużo. Może Maryja chce, byśmy więcej się modliły. Ja też wiedzę często moją sytuacje w czarnych kolorach, dzisiaj nawet byłam o krok rzucenia wszystkiego i darowania sobie. Ale wiem, że to zły tak działa. Powiedziałam sobie, nawet jakbym miała odmówić 100 nowenn i… Czytaj więcej »
Piotr
Gość

Ok, ja też proszę o jedno zdrowaś :).

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?