Przemysław: Inny człowiek

Moi drodzy: do odmawiania Nowenny po raz pierwszy zmusiła mnie sytuacja w której wydawało mi się że tylko moc Pana Boga pozwoli mi wyjść z tej sytuacji. Przerażały mnie informacje o których można przeczytać w świadectwach - mówiące o zintensyfikowaniu działania złych mocy w czasie odnawiania Nowenny. Tak jest w istocie. Wydaje się często że jest tylko gorzej. Trzeba wytrwać i poświęcić swój czas, a przede wszystkim zaufać! "Bądź wola Twoja" - dopiero po dłuższym czasie wszystko się odwraca. Zresztą - to nie my decydujemy KIEDY. Odmawiam obecnie siódmą Nowennę - i wiem że będę odmawiał następne. Intencji mi nie brakuje.
Read More

Elżbieta: Macierzyństwo córki

Minęły dwa lata małżeństwa mojej córki Anny i mimo starań nie mogła zajść w ciążę. Podjęli leczenie sprawdzanie, wizyty u lekarzy i nic. Modliliśmy się o łaskę macierzyństwa i dalej nic. Koleżanka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej, że modli się o uratowanie małżeństwa syna. Najpierw pomyślałam że nie dam rady, modlitwa różańcowa nie była moja mocną stroną ale spróbowałam i tak zaczęłam.
Read More

Łukasz: Przemiana serc oraz małżeństwa

Punktem kulminacyjnym który skierował mnie do podjęcia odmawiania nowenny była ostra kłótnia. Kłótnie były nieodłącznym elementem naszego małżeństwa.
Read More

Kasia: wysłuchana prośba

Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za kolejną wysłuchaną prośbę, którą przedstawiałam w poszczególnych nowennach.
Read More

Mariusz: Modlitwa o miłość

Długo myślałem nad tym, kiedy i jakie świadectwo napisać. Zawsze chciałem je napisać dopiero gdy moja prośba zostanie wysłuchana, tak by dawało ono nadzieję innym czytającym. Poniekąd tak właśnie będzie, ale nie zabraknie też kluczowego elementu jakim jest zaufanie.
Read More

Jadwiga: Małżeństwo

Długo zwlekałam z napisaniem świadectwa. Samo podjęcie decyzji o odmawianiu nowenny pompejańskiej też długo trwało ale kiedy człowiek dozna tak wielkiej bezsilności i braku pomysłu co dalej to pokona każdą przeszkodę( np.czasu) aby tylko odzyskać nadzieję.
Moje małżeństwo przeżywało bardzo poważny kryzys.Praktycznie nie było już co ratować! Wydawało się ,że najlepszym wyjściem jest separacja. Od początku nie było tak jak winno być ponieważ wyszłam za człowieka lubiącego alkohol myśląc”jak się ożeni to się odmieni”..no i odmienił się ale na gorsze! Ja: praca,dom,potem doszły dzieci dzieci. Mąż praca, koledzy,telewizor i coraz większa agresja w stosunku do mnie. Kiedy po latach w takim związku , ze strachu o własne życie zaczęłam myśleć o rozstaniu, niespodziewanie dostałam gazetkę „Miłujcie się” a w niej Koronkę i wielką nadzieję! Po 6 m-cach codziennego odmawiania Koronki mąż nagle sam z siebie podjął decyzję o podjęciu leczenia a dotychczas każde wspomnienie tego tematu kończyło się wielką awanturą . Chodził systematycznie na spotkania AA przez pół roku nie pijąc alkoholu. Przerwał uczęszczanie w momencie kiedy rozpoczęli przysposabianie do życia w rodzinie , (alkohol i koledzy teraz rodzina i czas dla nich). Do tego jeszcze nie dojrzał ale nie pił. Najbardziej cudowne to to jak łatwo przyszło mu rozstać się z alkoholem bez którego tydzień abstynencji to był już czas za długi! Jednak samo pozbycie się nałogu na długo nie pomogło. Ja miałam wobec Niego oczekiwania aby sprawdzał się jako mąż i ojciec a On pewnie uważał, że jak nie pije to już jest super i winnam Mu być za to wdzięczna i wolny czas przeznaczał na oglądanie telewizji. I znowu coraz większa agresja ( tylko) słowna. Ale te słowa bolały dużo mocniej bo nie można ich usprawiedliwić alkoholem!
W końcu mąż zranił mnie najmocniej jak może tylko zranić mąż żonę! Nie będę tego opisywała bo te wspomnienia bardzo bolą. Wówczas to zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji jedności małżeńskiej. Kiedy doszłam do części dziękczynnej mąż był niejednokrotnie nie do wytrzymania ale ja w tej bezsilności odmawiałam dalej, prosiłam tylko Matuchnę kochaną aby dała mi znak że jestem wysłuchiwana i ten znak otrzymałam. Po zakończeniu nowenny było już miedzy nami coraz lepiej. Mąż zerwał z przeszłością i powoli dorasta do roli męża i ojca. Mówi, że nas kocha i chce być z nami.
Matuchno kochana dziękuję, że wysłuchałaś me nieudolne modlitwy!
Niejednokrotnie było to „klepanie” z myślami o własnych problemach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Jadwiga: Małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Oby Maryja prowadziła Twojego męża, a Tobie dodawała sił.Mateńko błogosław każdej kobiecie bo Ty to rozumiesz, kiedy się do ciebie uciekamy!

Agucha
Gość
Agucha

Jadwigo polecam Ci stronę katolickiej wspólnoty trudnych małżeństw SYCHAR – znajdziesz tam dużą pomoc 🙂

Jadwiga
Gość
Jadwiga
Agucha. Od koleżanki dostałam parę modlitw z SYCHAR które w tym najgorszym czasie odmawiałam pomimo,ze niejednokrotnie odczuwałam taki duży opór modlenia się za kogoś co mnie krzywdzi zamiast być oparciem i dawać poczucie bezpieczeństwa a nie niepokoju, strachu i ciągłego stresu. Odmawiałam też „AKT ODDANIA SIĘ przeciw niepokojom i zmartwieniom” do Jezusa (taka mała broszurka). Po każdym odmówieniu tego aktu czułam taki spokój jakby mnie ktoś tulił w ramionach. Obecnie odmawiam TAJEMNICE SZCZĘŚCIA. Chciałam jeszcze dodać taką przestrogę, dla dziewcząt stanu wolego -nie wychodźcie za mąż za człowieka lubiącego alkohol, jeśli obiecuje przestać pić niech to zrobi przed ślubem. Poza… Czytaj więcej »
Ewa glaz
Gość
Ewa glaz

Bardzo sie ciesze ze Matuchna wysłuchali cię.ja rowniez odmawiam juz druga nowenne o uratowanie mojego małżeństwa ale powód był inny . Sprawa jest trudna bo juz doszło do rozwodu.malzenstwo trwało 27 lat . Ale ufam Matce Bożej i wiem ze kiedys mi pomoże

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wspaniałe świadectwo! Chwała Ci i dziękczynienie, o Najczulsza i Najtroskliwsza z Niewiast, że wyprosiłaś u Swego Syna tyle łask dla Jadwigi i jej rodziny! Ty nigdy nie opuszczasz swych dzieci w potrzebach! Jadwigo, życzę wam, by Duch Św. dał wam moc swych darów i siłę do całkowitego unormowania relacji małżeńskiej oraz mężowi do wytrwania na drodze Dobra i Miłości.

Beata
Gość

Agucha, ja też skorzystam.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?