Kasia: Moja prośba została wysłuchana

Nowennę odmawiałam pierwszy raz, zaczęłam ją w czerwcu i skończyłam 31 lipca. 4 dni przed końcem otrzymałam dobrą wiadomość, o ktorą się modliłam. Siła tej Nowenny jest przeogromna a Miłość Maryi do ludzi nieskończona. Będę zawsze wdzięczna Bogu i Maryi za udzieloną łaskę i zgodnie z obietnicą złożoną w Nowennie...
Read More

Agnieszka: Prośba o uratowanie małżeństwa

Pracujemy nad naszą miłością, bo miłość to zadanie. Zawierzyłam siebie i swoją rodzinę w opiekę Matce Bożej,dziękuję Ci kochana Matko Boża że tak bardzo nas kochasz.
Read More

Aneta: Spojrzałam prawdziwie na swoje życie

Pragnę podzielić się moim świadectwem.Modlilam się od stycznia tego roku nowenna pompejanska o ocalenie mojego małżeństwa i o powrót do domu mojego męża który odszedł do innej .Byłam w rozpaczy.Nie widziałam sensu życia.Pytałam Boga dlaczego.Chciałam wszystko już.Myślałam że tak się stanie .
Read More

M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia

Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski, którymi nas obdarzyła. Dziś poświęciłam obraz Matki Bożej Pompejańskiej oraz nowe łańcuszki- mój i córki.
Read More

Ewa: Jezus i Maryja uczą nas miłości…

Obecnie odmawiam trzecią i na pewno nie ostatnią :) Nowennę Pompejańską. Czuję, że właśnie teraz jestem winna Maryi pierwsze świadectwo. Nie chodzi tu o spełnienie moich próśb, bo życie nauczyło mnie, że to co w tej chwili wydaje nam się przykre i trudne, w konsekwencji może przynieść dobroczynne owoce. Co...
Read More

Jadwiga: Maryja słucha naszych próśb,ale Bóg sam wybiera czas…

W tej chwili odmawiam moją 4 nowenne, 2 poprzednie odmówiłam w tej samej intencji i mogę powiedziec,że intencja nie spełniła się tak jak ja bym chciała,ale Matka Boza cały czas pomaga mojej rodzinie i czuję jej opiekę myślę,że jak nadejdzie ta odpowednia chwila to na pewno Bóg mnie wysłucha,ale może to niekoniecznie bedzie według mojego planu i zamysłu,może ma dla mnie inne rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Jedno wiem na pewno Maryja nas nie zostawi samym sobie jeśli się do Niej zwracamy. Gdy zaczynałam pierwszą nowenne,nie byłam w stanie łaski uświecajacej,w kościele bywałam bardzo sporadycznie,przy wielkich okazjach a nim nowenna dobiegła końca dostałam w sobie tyle odwagi,aby po 8 latach przystapić do spowiedzi św.,zmieniłam całkowicie mój stosunek do kościoła,nie wyobrażam sobie niedzieli bez mszy świętej,w kolejnej nowennie prosiłam o to,aby mój mąż również otrzymał potrzebne mu łaski i doznał uzdrowienia duchowego. Matka Boża mnie wysłuchała teraz razem z całą moją Rodziną mężem i trójką dzieci uczestniczymy w niedzielnej eucharystii,mąż również po prawie 10 latach przystapił do spowiedzi. Teraz kolejny i już ostatni raz modlę się w tej pierwszej intencji,która jeszcze nie została wysłuchana i bedę cierpliwie czekała, modląc się w już nie swoich intencjach,ale ludzi mi bliskich,którzy tez bardzo tej modlitwy potrzebują. Moim zdanie Maryja najpierw próbuje nam pomóc w uporządkowaniu naszego życia,poukładania życia tak,żeby Pan Bóg był na pierwszym miejscu,wtedy wszystko inne będzie na właściwym miejscu. Musimy tylko poddać sie woli Bożej i nie próbować naciagać wszystkiego do naszej własnej wizji świata. Czasami jest ciężko,nawet bardzo,nieraz łzy same płyną po twarzy w trakcie odmawiania,szczególnie jak widzę ile osób wokół mnie ma się świetnie,stać ich na wszystko,wyjeżdżają z dziećmi na wymarzone wakacje a ja mam 5 zł w portfelu i nie wiem co za to kupić,żeby moja rodzina się najadła:( nie zazdroszczę im,absolutnie nikomu źle nie życzę,ale czasami jest mi tak po prostu po ludzku przykro….. Kochani nie traćcie nadziei,ja też z Bożą pomocą staram się walczyć z przeciwnościami losu i nie tracę ufności w Boże Miłosierdzie!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jadwiga: Maryja słucha naszych próśb,ale Bóg sam wybiera czas…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Fajne świadectwo. Zgadzam się z tezą, iż Niebiańska Mama najpierw porządkuje nasze życie, zbliża nas do swego Syna, by On mógł działać w nas i przez nas.

Marzena
Gość
Marzena

W połowie to jest też moje świadectwo,a za 3 nowenny będzie w całości 🙂 Pozdrawiam

Magda
Gość

Pani Lucyno prosze sie odezwac do mnie na ten adres reksiobeksio@wp.pl