Sylwia: Modlitwa o dobrego męża

Szczęść Boże. Składam po raz drugi świadectwo tej pięknej  Nowenny. Drugą Nowenne Pompejańską odmawiam w intencji Dobrego  meżą - żebym mogła kohać i być kochaną. Podczas odmawiania tej nowenny otrzymałam wiele lask Bozych. Zawsze pragnełam miłości, miec kogos bliskiego który był by kiedy jest dobrze, kiedy zle zeby poprostu byl....
Read More

Dominika: Wszystko będzie dobrze

Nowenne zaczęłam odmawiać w dniu rozpoczęcia matur, bardzo się bałam o swoje wyniki. W połowie Nowenny zmieniłam intencje, ponieważ uznałam że inna trudna nie do rozwiązania sprawa jest dla mnie wazniejsza..wtedy bylam pewna ze moja prosba o pomyslnie zdana maturę nie bedzie się "liczyć".
Read More

Bogusia: Opieka Matki Bożej w codziennym życiu

Kilka razy już pisałam swoje świadectwa na waszej stronie. Dziś chciałabym podzielić się kolejnym, aby powiedzie wszystkim jaką silę i moc ma różaniec i modlitwa do Matki Bożej. Dwa razy udało mi się odmówić nowennę pompejańską dzięki, którym otrzymałam wiele łask od Matki Boskiej. Nawet nie sądziłam, że uda mi...
Read More

mama: wysłuchana prośba

Moją trzecią Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji syna i jego dwóch kolegów o szczęśliwą podróż i pobyt na "emigracji zarobkowej ", o opiekę Matki Bożej by zajęła się nimi jak własnymi dziećmi i wyprosiła cud Bożego Błogosławieństwa nad nimi. Dziennie odmawiałam 4 części różańca włącznie z tajemnicą światła, chłopcy wrócili...
Read More

Daria: Dziekuje Ci Maryjo!

Szczesc Boze! Moja Nowenne rozpoczelam po rozstaniu z chlopakiem. Bylam zalamana, tak jak trwoga to do Boga. Nie bylam w stanie prosic o jego powrot, balam sie, ze jesli Bog tego nie wyslucha to ja zwatpie, ale tez nie bylam w stanie modlic sie o dobrego meza. Nowenne w tej...
Read More

Edyta: Nowenna powala na klęczki!

Nowennę ukończyłam jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłam zaświadczyć, jak cudowna i wielka jest to modlitwa; jak Maryja wysłuchuje każdego bez wyjątku!

Modliłam się o zdrowie dla taty mojego chłopaka. Stwierdzono u niego obecność guza na nerce, dość dużego. Zdiagnozowano nowotwór.

Jak opisać ten czas? Chodzenie od lekarza do lekarza i straszne wieści – za duża narośl, ciężka operacja, guz umiejscowił się też na odchodzącej od nerki żyle, więc pojawił się kolejny problem, bo narośl może się oderwać w czasie operacji, może trafić do serca i będzie koniec… Szukanie szpitala, który podjąłby się tego zabiegu… Odmowy… Ostatecznie lekarze krakowskiej kliniki powiedzieli, że przeprowadzą ten zabieg, ale czas oczekiwania wydłużał się, bo wielu pacjentów czekało w kolejce. W końcu nadszedł termin operacji: luty. Ten spory guz bardzo niepokoił onkologa. Jako znawca problemu wiedział on, że zabieg może stanowić wyrok śmierci.

I nagle zaczęło się dziać coś zadziwiającego, coś, co można określić jako początek cudów. Tenże lekarz, obcy, nieznajomy, sam zaproponował, że skontaktuje się ze swoimi kolegami-lekarzami, a szczególnie z jednym specjalistą w tym zakresie (który, jak się potem okazało, był nie tylko chirurgiem, ale i specjalistą od naczyń, co było warunkiem koniecznym do wykonania tej operacji).

Ojca mojego chłopaka skierowano i szybko przyjęto na oddział. W niedzielę, 8 lutego, poddano go wstępnym badaniom, pobrano krew itp. We wtorek (wspomnienie bł. Bartola – przyp. red.) przeprowadzono operację! Była ciężka, z reanimacją! Guz wycięto z nerką w całości.

Ale następuje kolejny cud! – Stan pacjenta stabilizuje się, on sam wybudza się po dwóch dniach! Wyniki badań są dobre. Brak prze­rzutów! Według lekarzy sytuacja ta jest nierealna, nie przy takim guzie (w dniu operacji miał aż 20 cm średnicy!).

Po prostu można to podsumować następująco: wszystkie te cuda, która zdarzyły się, są następstwem nowenny pompejańskiej! To Maryi zawdzięcza ten człowiek życie.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Edyta: Nowenna powala na klęczki!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Wspaniałe świadectwo. Dla Boga jak i Mateczki nie ma rzeczy niemożliwych.

Nikita
Gość
Nikita

Postanowiłam zaświadczyć (…) jak Maryja wysłuchuje każdego bez wyjątku. Może lepiej napisać jak Maryja Ciebie wysłuchuje a nie każdego bez wyjątku, bo tego nie wiesz…

lucja
Gość

wysłuchuje każdego tak powiedziała do Fortunaty modlmy się nowenną pompejańską!!!

basia
Gość

Tak Maryja wysłuchuje kazdego tylko niektórzy nie umieją dobrze się modlić albo nie wypowiadają dobrze słów modlitwy dlatego radzę każdemu aby przed modlitwą prosić Ducha św o pomoc i natchnienie wtedy będziemy pewni że nasza prośba była dobrze wypowiedziana i dotarła do Maryji

Oliwia
Gość
Oliwia
Lucja…..słyszy każdego, ale nie każdy dostaje to o co prosi, ja mogę zaświadczyć, że odmawiam Nowennę po raz trzeci i w żadnej kwestii nie otrzymałam łaski o która proszę, ani też innego rozwiązania tych problemów, ale nie chce pisać antyświdectw, pożyję, poczekam, kto wie, może potrzeba czasu. Zresztą nawet wczoraj rozmawiałam o tym z kumplem ateistą i powiedział mi „czy ludzie się modlą czy nie, życie ich wygląda podobnie, są osoby, które w ogóle nie miały rózańca w reku, żyją bez ślubu, a Bóg im szczęści, maja pracę, maja co jeść i gdzie mieszkać, maja zdrowe dzieci” i jeszcze dodał… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

@Oliwia – też mnie takie myśli dopadają, ale staram się je odgonić, żeby nie popaść w większą rozpacz…

Józef
Gość
Józef
Czyli wniosek z tego , że szkoda czasu .Pytanie tylko, czy jak się przestaniesz modlic , czy coś się zmieni . Do kogo będziesz wtedy miała pretensje , do siebie ? do świata ? do rodziny ? , tak to możesz zwalić winę na Boga , on się nie obrazi na Ciebie , że Ty sie obraziłaś . Możesz Boga o to okrzyczeć , że nie spełnił Twoich błagań . Gdzieś jest na youtube kazanie w którym ksiądz opowiada historię zakonnicy , która krzyczy na Jezusa , że czegoś nie załatwił . Komentarz tego jest taki , że jeśli jesteśmy… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

@Józef, na szczęście ja wyciągnęłam inny wniosek, aniżeli Ty.
Mnie i myślę, że i Oliwii również, nawet przez myśl nie przeszło, aby przestać się modlić.
Nie wiem skąd przyszło Ci to do głowy 🙂

Józef
Gość
Józef

🙂 Różne myśli przychodzą , się zagalopowałem 🙂

Aneta
Gość

@Józef, wiadomo, że przychodzą, ale je ignoruję 🙂

Oliwia
Gość
Oliwia
Ja absolutnie nie zmierzam przestać się modlić…modlitwa mnie wycisza, dodaje pewności siebie, mam wrażenie, że jeszcze „Ktoś” w tej sprawie mojej działa, pogłębia więź z Bogiem….ale modlitwa nie rozwiązuje naszych problemów i nie chroni nas przed nimi, wypadki, niepowodzenia, choroby, krzywda od innych ludzi zdarza się każdemu, nawet temu co się najwięcej modli. Myślenie, że odmówię nowennę i na pewno dostane bo mam obietnice jest według mnie niepoprawne i naiwne…my jesteśmy tylko ludźmi, małymi robaczkami na tym świecie, nie możemy niczego żądać, wymuszać na Bogu, On nam może powiedzieć „nie ” i to w każdej kwestii! Modląc sie trzeba się… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?