Piotr: Nowa praca

Witam dziękuje Maryi za wstawiennictwo i nieustającą opiekę nade mną i całą moją rodziną, szczególnie za ostatnio otrzymaną łaskę nowej pracy. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej i cierpliwości
Read More

Renia: Uwolnienie od nałogu obżarstwa

Podejmowałam walkę z tym nałogiem kilkakrotnie, ale zawsze upadałam i po każdej diecie następował efekt jo-jo. I tak po każdej diecie na wadze na początku ubywało, a po jej zakończeniu dochodziło mi następne 2-3 kilo więcej niż przed dietą.
Read More

Jolanta: Mąż i syn

Pierwszą moją Nowennę Pompejańską odmówiłam 5 i pół roku temu. Pierwsze świadectwo na dowód siły tej modlitwy złożyłam jakiś czas temu. Przez te kolejne lata odmawiałam prawie cały czas Nowennę, z małymi przerwami. Różne miałam intencje, zazwyczaj dotyczące opieki nad moją rodziną.
Read More

Agnieszka: Kolejna nowenna wysłuchana

pewna osoba oddala pieniądze
Read More

Gość: Droga do Matki Bożej

Witajcie Kochani nowenna modle juz przeszło rok. A zaczęło się od tego ze poznałam chłopaka był wychowany w duchu wiary sadziłam ze to ten jedyny. Tą znajomość powierzyłam Maryi i postawiłam na samym początku na czyste relacje i szybko się okazało ze jak sam mi powiedział byłam zabawka w jego reku i wiele bolesnych słów, kpił z moich zasad itp. Bolało bardzo ale pewnie tak miało być. Ale dzięki tej krótkiej znajomości poznałam nowennę i za to jestem mu wdzięczna.
Read More

Agnieszka: rozmowy o Bogu

Mój syn był chory, długo leczył się w Prokocimiu, miał problemy w szkole, złe zachowanie, oceny, był nieposłuszny itp. Przez przypadek dostałam nowennę pompejańską, odmawiając ją, ciągle miałam wrażenie, że być może nie odmawiam z nabożeństwem takim, jak trzeba. Kiedy zaczęłam odmawiać część dziękczynną, syn jakby się wyciszył, pod koniec nowenny zaczęliśmy rozmawiać o Bogu (nigdy wcześniej tego nie było). 27. 01. 2014 r. rano skończyłam modlitwę. Wróciłam o godz. 22.00 z pracy bardzo zmęczona, a syn czekał na mnie i jak nigdy przyniósł Pismo św., czytaliśmy, rozmowa toczyła się do 2.00.To niesamowite, jak się odmienił. Królowo Różańca Świętego DZIĘKUJĘ!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w wiosennym (9/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agnieszka: rozmowy o Bogu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda
Gość

Ja też odmawiałam w podobnej intencji za syna ,skończył 3 gimnazjum oceny poprawił no może nie aż tak ale są najlepsze od 1 klasy. Idzie do liceum i zamierzam go początkiem roku zawierzyć Mateczce Najświętszej i jeszcze raz odmówić za niego NP na czas szkoły.

dulcia
Gość
dulcia

również odmawiałam dwie nowenny za synów i powierzam ich dziennie opiece Matce Bożej, ciekawe jest to iż znacznie częściej pojawiają się tu świadectwa NP matek za synów a znacznie rzadziej za córki czy ojców za dzieci tak myślę dlaczego?

MARTA
Gość

Można zapisać sie do róży różańcowej http://www.rozaniecrodzicow.pl/
módlmy się za nasze dzieciaki:)

Ela
Gość

Ja tez aktualnie odmawiam nowenne za moich synow, aby dokonali wlasciwych wyborow, zeby nie popadli w zadne nalogi – szczegolnie starszy, ktory ma 16 lat i wiemy sami jaki to glupi wiek. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

JOANNA
Gość
JOANNA
Ja też dziękuję, że mój syn potrafił przeprosić babcię na którą był zły, że nie zdążył na czerwcowe, bo nie został na czas po poobiedniej drzemce obudzony i uważał, że to nie on powinien przepraszać lecz odwrotnie. Nie dopuszczał do siebie zapewnień Babci, że usiłowała go obudzić, ale spał zbyt mocnym snem. Prosiłam Boga, by coś dobrego wynikło z tego zamieszania, by emocje opadły i by mogły obie strony z szacunkiem i pokorą przyjąć swoją winę, na którą wpłynął niepomyślny splot wydarzeń, a niezadowolenie spowodowane niezrealizowaniem planów ze względu na niemożność cofnięcia czasu, nie była powodem do zatruwania sobie życia,… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?