Dorota: Przez Matkę Boską można wyprosić wszystko co będzie zgodne z wolą Bożą

Różaniec

Witam.
Ja chciałam złożyć swoje świadectwo z odmawiania nowenny pompejańskiej.W tym roku natrafiłam na artykuł o nowennie pompejańskiej w dwumiesięczniku Katolickim „Miłujcie się”. Przeczytałam świadectwa innych ludzi, którzy wyprosili dla siebie łaski. Zainteresowało mnie to ale nie od razu zaczęłam się modlić nowenną. Minęło parę dni ciągle się nad tym zastanawiałam i chciałam zacząć ale z drugiej strony myślałam że 54 dni to dużo i że ja na pewno po paru dniach zrezygnuję , zapomnę.
Ale pewnego dnia zaczęłam się modlić i gdy liczyłam kiedy mam skończyć część błagalną i w ogóle całą nowennę wyszło mi że 40 dzień to będą Święta Wielkanocne, zastanowiło mnie to dlaczego akurat w tym czasie zaczęłam. teraz wiem że to był najlepszy okres. Nigdy wcześniej nie przeżyłam tak Wielkiego Postu zawsze jakoś tak powierzchownie do tego podchodziłam. Na początku było trudno, dużo złości było we mnie i modląc się przypominały mi się wszystkie złe rzeczy. Ale z czasem stawałam się spokojniejsza. W czasie modlitwy przypominały mi się wszystkie moje grzechy i tak powoli zaczęłam przepraszać Boga za to wszystko. Przystąpiłam do spowiedzi. Myślę że przez to byłam dobrze przygotowana do sakramentu pokuty. Modliłam się o pracę za granicą. Minął 27 dzień części błagalnej a pracy dalej nie było, ale jakoś nie czułam żadnego żalu wręcz myślałam że może Pan Bóg ma dla mnie inna drogę ja i tak dalej się modliłam czując wewnętrzny spokój i to mi wystarczało. Tydzień przed końcem nowenny zadzwoniła do mnie koleżanka z propozycją wyjazdu za granicę do pracy. i tak odmawiając już część dziękczynną otrzymałam łaskę pracy za granicą na razie na 3 miesiące. Teraz już wiem że przez Matkę Boską można wyprosić wszystko co będzie zgodne z wolą Bożą.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

6 myśli na temat „Dorota: Przez Matkę Boską można wyprosić wszystko co będzie zgodne z wolą Bożą

 1. Dlaczego moja żadna nowenna nie została wysłuchana? Dlaczego? Ileż można prosić i nic? Mija prawie 3 lata i nic. Nie wierzę w tę nowennę

  • najpierw trzeba coś dać od siebie np. odmawiać różaniec w różnych intencjach bez przerwy, dawaj każdego miesiąca chociasz na dwie msze jedna za zmarłych a druga dziękczynna a potem dopiero odmów nowennę i poproś o coś każy jest wysłuchany…. odwiedzaj jasną górę….albo może nie umiesz się modlić…. a żeby się prawidłowo modlić to trzeba modlić się z sercem…

  • Moja Kochana Zalamko. Byc moze ten komentarz nie dotrze do Ciebie bo juz sporo czasu uplynelo, czy jeszcze zagladniesz a strone?
   coz moge Ci powiedziec? ale
   1 Czy na pewno nie zostalas wysluchana?
   2 czy myslisz ze to co nam sie wydaje dobre i o co prosimy jest dla nas dobrem?
   3 czy nie zauwazylas po tylu latach ze otrzymalas wiecej niz o co prosilas?
   4 to co nam sie wydaje dobre, jest dla nas dobre w 100 procentach?
   5 Bog nas nigdy nie skrzywdzi nawet jesli nam sie wydaje ze tak jest
   ale do tego potrzeba czasu i cierpliwosci a przede wszystkim wyzbyc sie egoizmi i myslenia tylko o naszych problemach ktore Bog powinien jak nam sie wydaje dobre.
   Mieszkam daleko od Ojczystego Kraju i nie moge sobie pozwolic na czeste przyjazdy, ale iedy moja mama umierala mialem te szanse byc przy niej, jakby sobie wyprosila smierc w czasie kiedy jestem na urlopie w Kraju Ojczystym, a przyjechalem na urlop nie po to zeby ja pogrzebac ale cieszyc se jej obecnoscia. Dla mnie to bylo nieszczescie ale dla niej laska o ktora czesto prosila, bym byl przy niej w ostatniej chwili zycia . Za to bogu dziekuje i wiem ze moje modlitwy tez wyslucha ale czy tak jak ja chce czy tak aby dla mmnie bylo lepiej. To jie jest slogan ze Bog jest naszym ojcem, ale jest dla nas wiecej niz ten tatus na ziemi, cociaz tez mialem kochanego Tatusia, ktory nas opuścił kiedy mialem 19 lat a mama po 15 latach pozniej.
   Nie szukaj ani nie chciej tego co jest Twoim zdaniem dobre ale dostrzec to co Bog uzna ze jest dla nas dobrem, a wtedy zrozumiesz co powiedzial Jezus, ze Bog da wiecej tym ktorzy Go prosza niz oczekujemy. To jest moje przemyslenie a przede wszystkim zyciowe doswiadczenie. Otworz oczy i zobac, jak wiele otrzymalas w porownaniu z tym o co prosilas. Pomodl sie za mnie a ja tez pamietam o Tobie w modlitwie

 2. Ja również wymodliłam sobie pracę właśnie nowenną 🙂 pracę dostałam pierwszego dnia części dziękczynnej 🙂 Ze wstawiennictwem Matki Bożej wszystko jest możliwe 🙂

 3. Załamka , współczuję Ci, zwłaszcza, jak przeczytałaś pod spodem kolejny komentarz. To zrozumiałe, że nie można mieć przecież pretensji do tych, którzy zostali wysłuchani od razu niemalże, ale żal człowieka może ogarnąć i pytanie się nasuwa czemu jego modlitwa nie jest wysłuchiwana, a czyjaś z miejsca? Prawda?

A Ty co o tym myślisz? Napisz!