Anna Maria: Najukochańsza Maryjo proszę weź mnie za rękę

Chciałam podzielic sie moim swiadectwem . Dzis w Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski zakonczyłam moja druga Nowenne. Moja intencja została wysłuchana kilkanascie dni temu za co bardzo dziekuje Tobie Najukochansza Matko! Przeczytaj Anna Maria: Najukochańsza Maryjo proszę weź mnie za rękę
Read More

Janusz: nic lepszego nie mogłem zrobić

Trudno pisać o sprawach tych najważniejszych. Odejście moich dwóch synów od wiary i Kościoła było dla mnie i mojej żony czymś tak niespodziewanym, jak nic nigdy przedtem i na tyle druzgocącym, że długo nie mogliśmy się po tym pozbierać. Pewnego zimowego wieczoru w lutym tego roku gdy wróciliśmy ze spotkania towarzyskiego nasi dwaj synowie oświadczyli...
Read More

Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka

Jestem w trakcie odmawiania mojej 10-tej Nowenny Pompejańskiej - intencje znajdują się zawsze same. O dziecko staraliśmy się z mężem od 2013 roku. Miałam cykle bezowulacyjne i z miesiąca na miesiąc oczekiwaliśmy dobrej nowiny. W tej intencji odmówiłam 2 nowenny. W grudniu 2014 roku okazało się, że jestem w ciąży....
Read More

Zbigniew: Dziękuję za łaski

O nowennie dowiedziałem się zupełnie przypadkowo. Z początku pomyślałem bardzo fajna sprawa - modlitwa nie do odparcia: takiej szukałem. Ale mimo, że uważam się za osobę wierzącą to przerażało mnie na początku odmawianie prawie przez półtora miesiąca 3 części różańca. Owszem w październiku chodziłem do kościoła na różaniec, ale nie...
Read More

Natalia: Zmiana życia..:)

Muszę przyznać, że jest o wiele lepiej niż było i wierze że będzie już tylko coraz lepiej. Muszę przyznać, że moja wiara do tej pory była bardzo słaba, a dzisiaj wszystko to się zmienia na lepsze, zaczełam chodzić do kościóla, spowiedzi. Zaczełam po prostu coraz częsciej rozmyślać o Bogu.
Read More

Beata: jaką masz litość nad cierpiącymi

I wszystkim opowiadać będę, jak jesteś dobra i jaką masz litość nad cierpiącymi!

Rok temu w grudniu trafiłam na stronę www.pompejanska.rosemaria.pl i poznałam nowennę pompejańską. Zaciekawiła mnie. Akurat złożyło się tak, że byłam w potrzebie. Rozstałam się z moim pracodawcą, ponieważ przestał wypłacać mi wynagrodzenie. Martwiłam się trochę, że zostanę bez pracy, a chcemy z mężem kupić mieszkanie.

Moja pierwsza nowenna została wysłuchana co do słowa. W części dziękczynnej otrzymałam propozycję pracy, która daje mi dużą satysfakcję i pozwala się rozwijać. Dodatkowo, choć nikt nie wierzył, że były pracodawca zwróci mi zaległe pieniądze, to jednak tak się stało.

Obecnie jestem po drugiej nowennie i w trakcie trzeciej. Jeszcze nie wiem czy druga zostanie wysłuchana, ale staram się ufać. Co do trzeciej – nie mam pewności, ale być może Matka Boża już zadziałała.

Nowenna nauczyła mnie też oddawać trudne sprawy w ręce Maryi i Jezusa. Gdy dzieje się coś trudnego lub złego, co mnie w jakiś sposób przerasta, mówię: „Ty się troszcz” i widzę, jak wszystko się prostuje i uspokaja. W trudnych doświadczeniach polecam też modlitwę do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

Aby rozszerzać kult nowenny i różańca, założyłam blog. Wrzucam tam rozważania różańca, które mi się podobają i pomagają w dobrym odmówieniu nowenny pompejańskiej.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Beata: jaką masz litość nad cierpiącymi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Beato, napisz proszę adres Twego bloga- chętnie tam zajrzę! Pozdrawiam:)

Ange
Gość

podbijam prośbe o adres bloga 🙂 również chętnie tam zajrzę

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?