Agnieszka: Zdumiona skutecznością nowenny

Chciałam się podzielić kolejną wysłuchaną nowenną pompejańską. Gdy w naszej rodzinie zaczęły się pojawiać problemy finansowe, a mąż zaczął mieć problemy w pracy, byłam pełna lęku, szczególnie teraz gdy jestem na urlopie macierzyńskim i przede mną brak perspektywy pracy. Mąż jest jedynym żywicielem rodziny, więc postanowiłam, że odmówię nowennę o poprawę sytuacji zawodowo-finansowej w naszej rodzinie, w szczególności o powodzenie w pracy męża… Już w trakcie nowenny mąż awansował, a do tego osoby, które parę lat temu pożyczyły od nas pieniądze, nieoczekiwanie nam je zwróciły! Wiem, że te cuda i ta opieka nad naszymi sprawami są od Matki Najświętszej, nie spodziewałam się, że pomoc nadejdzie tak szybko, …ale też wiedziałam, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję z całej swojej duszy i serca Matko Przenajświętsza! Warto odmawiać Tę nowennę!

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AniaDorotaEwaBasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Ja modlę się tą Nowenną pierwszy raz. Dziś mój 9 dzień. Mam poważne problemy finansowe, nie umiem już sobie z tym radzić sama, nikt nie jest w stanie mi pomóc. Miewałam myśli samobójcze. Postanowiłam jednak poprosić o pomoc Mateńkę, bo została mi już tylko Ona. Was Kochani proszę o modlitwę w mojej intencji. Bóg zapłać.

Ewa
Gość
Ewa

Basiu, pomodlilam się za Ciebie. Życzę dużo sił w pokonywaniu trudności, niech Jezus i Maryja mają Ciebie w opiece. Nie trać ducha 🙂

Ania
Gość
Ania

Basiu, ja rownież dołączam swoją modlitwę. Zaufaj Mateńce i wytrwaj do końca nowenny, nie poddawaj się nawet jeśli będziesz miała wrażenie, że sprawy się komplikują.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ