Magda: Wielkie jest serce Maryi!

Szczęść Boże, Dokładnie 54 dni temu podjęłam się odmawiania Nowenny Pompejańskiej. I już na samym początku okazało się, że zakończę ją w święto Maryi, czyli właśnie 15 sierpnia. Przypadki nie istnieją. Poplątały się wtedy ścieżki mojego życia. Rok temu zakochałam się w chłopaku, który postanowił wstąpić do seminarium. Później okazało...
Przeczytaj całość

Beata: Lepsze życie

Nowennę Pompejańską odmawiałam drugi raz w życiu, chodź pierwsza odmawiana była przeze mnie roszczeniowo. Jak rozpuszczone dziecko które chce cukierek. Wymęczona, wyklepana. Koniec końców zapomniana ale chyba jedynie przeze mnie bo Matka Boża o mnie nie zapomniała. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Rozstanie

Witam. Chciałabym napisać swoje własne świadectwo o Nowennie Pompejańskiej. Otóż mam 17 lat i swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam 24 kwietnia 2017 roku. Kilkanaście tygodni wcześniej rozstałam się burzliwie z chłopakiem. Byłam w nim bardzo zakochana, był dla mnie bardzo ważną osobą, lecz podczas ponad rocznego związku nie potrafiłam tego pokazać i docenić jak wiele dla mnie robił.
Przeczytaj całość

E: Z rozpaczą zaczęłam modlić się nowenna pompejańską

Moje życie i relacja z mężem z pozoru poprawna jednak coś było nie tak. wcześniej zdarzały się podejrzenia zdrad, a od kilku lat żylismy razem a jednak coś było cały czas źle, byłam samotna zdana na czekanie aż wykreci kolejny numer, coraz częściej wyjeżdżał, imprezował a ja chorowalam na przeróżne choroby, wcześniej chorowalo dziecko i siegalismy po homeopatie.
Przeczytaj całość

Anna: Podziękowanie za wysłuchaną prośbę

Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez trzech różańców.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Ta nowenna działa-zdany egzamin

Kochani od kilku lat odmawiam nowennę pompejańską, jedna kończę i drugą zaczynam. Ostatnio dużo łask dostałam i dostaję od Mateczki. Byłam na Kanonizacji Kochanego JP II i na grobie, i na grobie Ojca Pio,Sw Antoniego i Franciszka. Naprawdę niesamowite przeżycia. Jedną z moich intencji było zdanie dzisiaj egzaminu z księgowości. Nowennę zaczęłam w tej intencji odmawiac 1 maja, dzisiaj 10 maja zdałam egzamin na 5.

Chwała Panu i Mateczce, która nigdy nas nie zawiedzie, chociaż zły często nam miesza. Ja jestem naprawdę często modliłam się i nie wierzyłam tak do końca że spełni się moja prośba. Wiem , teraz że Mateczka wie lepiej co dla nas jest potrzebne, i nie zostawi nas. Chociaż są dni zwątpienia to trzeba prosić Mateczkę i Boga i siłę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Agnieszka: Ta nowenna działa-zdany egzamin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Divine
Gość

Chwała Maryi i Jezusowi! 🙂 Piękne świadectwo 🙂 Agnieszko, wspominasz o wielu łaskach, które otrzymałaś, mogłabyś o nich coś więcej napisać? <

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Najważniejszej pracy jeszcze nie otrzymałam,ale otrzymałam uzdrowienie z nerwicy depresji,wymodliłam ułożenie życia i wybranie drogi życiowej mojej siostrzenicy,przebaczenie osobom które mnie skrzywdziły,a którym nie mogłam przebaczyć.

ania
Gość
To prawda 🙂 Chwala Panu i Mateczce,oni nigdy nas nie zawiodą 🙂 Nowennę odmawiam od 05.05. Mam poważne problemy finansowe 🙁 Wczoraj myślałam,że to mój koniec,ale jakoś ten dzień zakończył się dobrze. Niespodziewanie spadły mi z Nieba pieniądze ( w prawdzie nie duże,ale to już coś)dziś ponownie ta sama suma 🙂 TO NA PEWNO MATEŃKA POMAGA MI 🙂 Dodam jeszcze,że mój synek ma problem z alergią ( objawia się bardzo czerwonymi policzkami)odstawiałam nabiał,różne inne eksperymenty,a tu nagle jest o niebo lepiej ,siostry synek ma 3,5 roku i malo mówił,ale jest już poprawa. Dlatego wiem,że to na pewno Matka Boża ingeruje… Czytaj więcej »
Divine
Gość

Agnieszko bardzo się cieszę z poprawy sytuacji Twojej i Twojej siostrzenicy.Takie świadectwa zawsze umacniają, dziękuję 🙂
Życzę wielu innych łask i dalszej opieki Matki Bożej 🙂

Piotr
Gość

Gratuluje wytrwałości. Ja też odmawiałem nowennę żeby zaliczyć egzamin.I się udało:). Chociaż było 3 to i tak się cieszyłem.

janusz-marchewka@home.pl
Gość
janusz-marchewka@home.pl

Do egzaminów trzeba się uczyć. To mam zaufać takiej księgowej, co nic nie umie, ale zadała z pomocą niebios?

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

I po co ta złośliwość. Dziewczyna uczciwie podeszła do sprawy, podzieliła się swoim świadectwem, a tu znalazł się wszechwiedzący który od razu wie, że ona nic nie umie.

Marta2
Gość
Marta2
Bez przesady, Agnieszka na pewno sie uczyła do egzaminu, a modliła się dodatkowo z prośbą o pomoc. Są osoby, które potrafią się nauczyć wszystkiego, a w stresie nie potrafią wypowiedzieć ani słowa mimo że wszystko wiedzą, albo można trafić na pytania wzięte z kosmosu bo egzaminator ma kaprys aby conajmniej 3 osoby nie zdały – u mnie na studiach tak bywało. Zawsze warto się pomodlić przed egazminem. Po co to zdanie: „To mam zaufać takiej księgowej, co nic nie umie, ale zdała z pomocą niebios?” Skąd pan wie, że ona nic nie umie? Ja przed maturą pojechałam z całą klasą… Czytaj więcej »
Kaaasia
Gość
Kaaasia

Ja też się modlę w intencji trudnego egzaminu, wcześniej nie udało mi się go zdać, mimo że modliłam się nowenną pompejańską i codziennie się uczyłam, ale cóż widocznie muszę się jeszcze bardziej postarać. Aha, i ja jestem raczej zwolenniczką zasady „módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie”. Nie wierzę w takie cuda, że Bóg pomógłby mi zdać egzamin, mimo że ja się w ogóle do niego nie przygotowałam, nie wiem miałby mi podpowiedzieć, co napisać?? Albo wlać samoistnie wiedzę do głowy? Toż to absurd.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!