Weronika: ufność w miłosierdzie Boże

Wierzcie w siłę Różańca Świętego i zaufajcie Bogu. Pozwólcie Maryi przemienić swoje życie. Nie kalkulujcie, czy się wam to opłaca, nie zastanawiajcie się czy warto? Uwierzcie w miłosierdzie Boga i w siłę modlitwy różańcowej. Szczera modlitwa nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi. I chodź odpowiedź nie zawsze jest taka jakbyśmy tego chcieli to łaski jakimi Bóg nas obdarza są ogromne.

Nowennę zakończyłam 24 marca, odmawiałam ją w intencji nawrócenia i wyzwolenia z grzechu bliskiej mi osoby a sama zostałam obdarowana łaską Pana. Oczekujecie świadectwa wysłuchania intencji, nie mogę wam napisać, że osoba, za którą się modlę została w cudowny sposób nawrócona ale mogę wam napisać, że wierzę w ufności i dobroć Boga. Wierzę z całego serca, że moja intencja jest miła Bogu, że przemieni serce i uratuje życie osoby, za którą się modlę. Czy można Boga poganiać i mówić, że ma 54 dni na spełnienie naszej prośby? Ja kazałam na siebie czekać o wiele dłużej, choć nie raz Bóg mnie do Siebie zapraszał, choć nie raz pukał do mojego serca, ja udawałam, że „nikogo nie ma w domu”. O jak prawdziwe jest przesłanie Ojca Świętego. który mówił „Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!”. Polecam wszystkim modlitwę nadziei – modlitwę różańcową i koronkę do miłosierdzia Bożego. Wierzę głęboko, że będę mogła w swoim czasie dać Wam świadectwo. Dziękuję Matce Bożej za jej opiekę i Wam wszystkim za wasze świadectwa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Weronika: ufność w miłosierdzie Boże"

Powiadom o
avatar
Sylwia
Gość

Piękne slowa

Janek
Gość

Różaniec to wielka sprawa. Austria po II wojnie była „wyzwolona” przez ZSRR i socjalistyczna – grabiona przez Sowietów. Miliony ludzi modliły się na różańcu i w 1955 Austria odzyskała niepodległość. Nowenna Pompejańska jest wielkim Darem Kochanej Matki dla nas. Kochajmy Ją za to. Jako Matka prosi Syna a Ten nie potrafi Jej odmówić. Proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie, pukajcie a otworzą Wam.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij