Justyna: Mam 20 lat, moja 1 Nowenna i otrzymane laski

Podczas modlitwy z ufnoscia i oddaniem zapytałam się w glebi duszy Boga coz mogłabym zrobić żeby moja modlitwa była skuteczna i wysluchana? Po zakończonej modlitwie Rozancowej mój wzrok skierowal się w strone komputera. Po prostu cos mnie pokierowalo w jego kierunku. Miałam wielkie pragnienie odszukać "czegos" na stronie internetowej. Pierwsza modlitwa jaka mi się ukazala w przeglądarce była wlasnie Nowenna Pompejanska. Bylam tym bardziej zdziwiona ze polega ona wlasnie na odmawianiu Rozanca Swietego.
Przeczytaj całość

Mateusz: Nowenna pompejańska – różaniec, który czyni cuda

Koniec roku 2014 był dla mnie szczególnie ciężki. Sięgnąłem po różaniec, na którym i tak co dzień się modlę, ale pomyślałem, że odmówię nowennę pompejańską w intencji spłaty moich długów. Zacząłem modlitwę, ale następnego dnia stwierdziłem, że taka intencja może być zbyt zuchwała. Zmieniłem ją. Poprosiłem, aby Matka Boża pomogła mi w rozwiązaniu moich trudności życiowych.
Przeczytaj całość

Asia: Modliłam się o dobrego męża

Modliłam się o dobrego męża, co prawda do tej pory nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny, ale wierzę że Mateńka najlepiej wie co dla mnie dobre i całkowicie powierzyłam jej tę sprawę, która zanim zaczęłam się modlić przysparzała mi wiele smutku i nieustannych rozmyślań. Teraz wiem ,że jest Ktoś , Kto nade mną czuwa i w odpowiedni sposób kieruje moim życiem.
Przeczytaj całość

Jakub: Oddany miłosierdziu Bożemu.

Nowenna Pompejańska to modlitwa która ma w sobie ogromną siłe a przez jej odmawianie otrzymujemy niewyobrażalne wsparcie samej Królowej.
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna wysłuchana

Pragnę podzielić sie moją ogromną radością i zachęcić wszystkich do odmawiania cudownej Nowenny Pompejańskiej bo jest ona cudowna! W marcu, dokładnie w święto Sw. Józefa zakończyłam swoją pierwszą Nowennę. Prosiłam Matkę Najświętszą aby w swój sposób, tak jak Ona uważa za stosowne pomogła mi wyprostować moje pogmatwane życie tak abym...
Przeczytaj całość

Weronika: ufność w miłosierdzie Boże

Wierzcie w siłę Różańca Świętego i zaufajcie Bogu. Pozwólcie Maryi przemienić swoje życie. Nie kalkulujcie, czy się wam to opłaca, nie zastanawiajcie się czy warto? Uwierzcie w miłosierdzie Boga i w siłę modlitwy różańcowej. Szczera modlitwa nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi. I chodź odpowiedź nie zawsze jest taka jakbyśmy tego chcieli to łaski jakimi Bóg nas obdarza są ogromne.

Nowennę zakończyłam 24 marca, odmawiałam ją w intencji nawrócenia i wyzwolenia z grzechu bliskiej mi osoby a sama zostałam obdarowana łaską Pana. Oczekujecie świadectwa wysłuchania intencji, nie mogę wam napisać, że osoba, za którą się modlę została w cudowny sposób nawrócona ale mogę wam napisać, że wierzę w ufności i dobroć Boga. Wierzę z całego serca, że moja intencja jest miła Bogu, że przemieni serce i uratuje życie osoby, za którą się modlę. Czy można Boga poganiać i mówić, że ma 54 dni na spełnienie naszej prośby? Ja kazałam na siebie czekać o wiele dłużej, choć nie raz Bóg mnie do Siebie zapraszał, choć nie raz pukał do mojego serca, ja udawałam, że „nikogo nie ma w domu”. O jak prawdziwe jest przesłanie Ojca Świętego. który mówił „Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!”. Polecam wszystkim modlitwę nadziei – modlitwę różańcową i koronkę do miłosierdzia Bożego. Wierzę głęboko, że będę mogła w swoim czasie dać Wam świadectwo. Dziękuję Matce Bożej za jej opiekę i Wam wszystkim za wasze świadectwa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Weronika: ufność w miłosierdzie Boże"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość

Piękne slowa

Janek
Gość

Różaniec to wielka sprawa. Austria po II wojnie była „wyzwolona” przez ZSRR i socjalistyczna – grabiona przez Sowietów. Miliony ludzi modliły się na różańcu i w 1955 Austria odzyskała niepodległość. Nowenna Pompejańska jest wielkim Darem Kochanej Matki dla nas. Kochajmy Ją za to. Jako Matka prosi Syna a Ten nie potrafi Jej odmówić. Proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie, pukajcie a otworzą Wam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!