Agnieszka: Wielkie Dziękczynienie

Piszę kolejne świadectwo w wyjątkowym dniu święta mojej patronki Św. Agnieszki. Czuję, że jej wstawiennictwo w moich sprawach zmobilizowało mnie do tego dzieła. Bo jakże inaczej można nazwać ogrom Bożych łask, których doświadczyłam w ostatnim roku. Niezwykle ważna jest intencja w której się modliłam i do której zachęcam każdego, kto przeczyta moje świadectwo- to była intencja za dusze zmarłe Wszystkich Świętych o ich wsparcie i wstawiennictwo dla dusz czyśćcowych zmarłych z mojej rodziny i wszystkich innych.
Read More

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Read More

Emilia: Modlitwa o dobry poród

Chciałabym napisać o swoim doświadczeniu Nowenny Pompejańskiej. Dowiedziałam się o tej formie modlitwy od koleżanki z pracy. Wiele razy w mojej głowie coś mnie wierciło żeby zacząć odmawiać,ale zawsze schodziło to na bok, a że brak czasu, że za dużo obowiązków, że za trudno i za długo itp. Jednak nastąpił w moim życiu moment, kiedy Pan Bóg dał mi wieele czasu i mało obowiązków i wtedy już nie było wykrętów ;p A tak na poważnie, zaszłam wreszcie w upragnioną ciążę.
Read More

Magdalena: Wszystko jest możliwe- świadectwo uzdrowienia

Jakiś czas temu skończyłam odmawiać nowennę pompejańską. Było to odważne posunięcie, ponieważ nigdy nie lubiłam się z różańcem, obca mi była religijność maryjna. Nie wiedziałam jak zabrać się do rozważania tajemnic. Mimo wszystko zaczęłam odmawianie z pewnością, że uda mi się wytrwać w modlitwie, a jej sens dotrze do mnie...
Read More

M.: Czuję się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem

Jakiś czas temu skończyłam kolejną w tym roku nowenne. Po zakończeniu pierwszej zauważyłam wiele łask, którymi zostałam obdarowana m.in. otrzymanie pracy w wymarzonym miejscu, dobry stosunek z bliskimi, umocnienie przyjaźni z mamą, zgoda z kuzynką. Po drugiej nowennie zauważyłam, że zaczynam zapominać o ukochanej osobie, bolesne wspomnienia zaczęły się zacierać,...
Read More

Weronika: ufność w miłosierdzie Boże

Wierzcie w siłę Różańca Świętego i zaufajcie Bogu. Pozwólcie Maryi przemienić swoje życie. Nie kalkulujcie, czy się wam to opłaca, nie zastanawiajcie się czy warto? Uwierzcie w miłosierdzie Boga i w siłę modlitwy różańcowej. Szczera modlitwa nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi. I chodź odpowiedź nie zawsze jest taka jakbyśmy tego chcieli to łaski jakimi Bóg nas obdarza są ogromne.

Nowennę zakończyłam 24 marca, odmawiałam ją w intencji nawrócenia i wyzwolenia z grzechu bliskiej mi osoby a sama zostałam obdarowana łaską Pana. Oczekujecie świadectwa wysłuchania intencji, nie mogę wam napisać, że osoba, za którą się modlę została w cudowny sposób nawrócona ale mogę wam napisać, że wierzę w ufności i dobroć Boga. Wierzę z całego serca, że moja intencja jest miła Bogu, że przemieni serce i uratuje życie osoby, za którą się modlę. Czy można Boga poganiać i mówić, że ma 54 dni na spełnienie naszej prośby? Ja kazałam na siebie czekać o wiele dłużej, choć nie raz Bóg mnie do Siebie zapraszał, choć nie raz pukał do mojego serca, ja udawałam, że „nikogo nie ma w domu”. O jak prawdziwe jest przesłanie Ojca Świętego. który mówił „Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!”. Polecam wszystkim modlitwę nadziei – modlitwę różańcową i koronkę do miłosierdzia Bożego. Wierzę głęboko, że będę mogła w swoim czasie dać Wam świadectwo. Dziękuję Matce Bożej za jej opiekę i Wam wszystkim za wasze świadectwa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JanekSylwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość

Piękne slowa

Janek
Gość
Janek

Różaniec to wielka sprawa. Austria po II wojnie była „wyzwolona” przez ZSRR i socjalistyczna – grabiona przez Sowietów. Miliony ludzi modliły się na różańcu i w 1955 Austria odzyskała niepodległość. Nowenna Pompejańska jest wielkim Darem Kochanej Matki dla nas. Kochajmy Ją za to. Jako Matka prosi Syna a Ten nie potrafi Jej odmówić. Proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie, pukajcie a otworzą Wam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!