Beata: cud poczęcia upragnionego dziecka

Witam, o nowennie dowiedziałam się przypadkiem z internetu. O dziecko staraliśmy się ponad rok, gdy w lutym poroniłam nie wiedząc nawet że byłam w ciąży.
Read More

Agnieszka: Wielki dar – praca blisko domu

Zachęcam wszystkich z całego serca do odmawiania tej cudownej modlitwy. Módlmy się za wszystko i za wszystkich. Jeśli będzie to z wolą Bożą modlitwa na pewno będzie wysłuchana. Módlmy się na różańcu i zachęcajmy innych do tej cudownej modlitwy!
Read More

Aśka: Kolejne świadectwo…o miłości i nie tylko.

Zmieniłam pracę, co było wręcz nieosiągalne ponieważ odkąd skończyłam studia nie mogłam dostać zatrudnienia w zawodzie, a tu w końcu po czterech latach w dodatku, nie robiąc zbyt wiele już w tym kierunku, udało się.
Read More

Ania: Łaska pracy

W listopadzie nowennę w intencji dostania przeze mnie pracy zaczęła odmawiać moja mama. W styczniu, po zakończeniu stażu, dostałam pracę.
Read More

Paulina: niespodziewane łaski

Witam Was wszystkich,
Niedawno skończyłam moją 3 Nowennę Pompejańską. Początkowo zainspirowana tą stroną chciałam ją odmówić (jak dwie poprzednie) w intencji odnalezienia miłości – Nowenna miała się rozpocząć 23 grudnia i zakończyć 14go lutego. Tak też się stało, jednak pewne niespodziewane wydarzenie spowodowało, że moja modlitwa była w innej intencji.

Kilka dni przed planowanym rozpoczęciem Nowenny dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest w ciąży. Postanowiłam modlić się o łaskę by urodziła zdrowe dziecko i by z ojcem dziecka stworzyli maleństwu wspaniałą rodzinę.

Ciąża przebiega bardzo pomyślnie, mimo początkowych podejrzeń zarażenia wirusem które się nie potwierdziły (chwała Mateńce).

Mnie natomiast w czasie odmawiania Nowenny spotkało wiele łask o których nawet nie śmiałam myśleć. Pomijając to, że wreszcie po długim czasie przestałam rozpaczliwie pragnąć poznać i pokochać kogoś (zaufałam Mateńce, że wydarzy się to we właściwym czasie i nie ma co się stresować i na siłę poganiać), przydarzyło mi się również wiele wspaniałych rzeczy i ciekawych o których nie śmiałam nawet wcześniej marzyć. Dużo spraw ułożyło się po mojej myśli, a nawet lepiej niż myślałam, że to możliwe.

Kochani módlcie się Nowenną i ufajcie Mateńce, spotka Was wiele cudów i łask o których byście nawet nie pomyśleli.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paulina: niespodziewane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

ale pięknie jest przeczytać takie świadectwo,bo tutaj dotknęłaś jakby istoty przejrzenia o co chodzi…wolałaś dać miłość niż ją przyjąć,to piękna miłość braterska…Niech Pan Bóg Tobie błogosławi i da łaskę spotkania wspaniałego człowieka i dar rodziny …Dziękuje pięknie