M: Miej nas nieustannie w Swojej opiece

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem - zobaczyłam jak odmawia ją w czasie jazdy busem pewna Pani. Siedząca obok niej Kobieta zapytała o szczegóły. Ja też byłam w pobliżu, więc słyszałam tę rozmowę. Następnego dnia postanowiłam sprawdzić w internecie szczegóły - trafiłam na stronę rosemaria.pl.
Read More

Joanna: rodzinna modlitwa

Mam na imię Joanna. O nowennie przeczytała moja mama w Różańcu. Niedługo po tym zaczęłyśmy ją zmawiać ja, mama i siostra. Nie pamiętam dokładnie w jakiej intencji ja się modliłam, mama nie modliła się w jednej intencji, ale miała kilka a siostra modliła się o swoją miłość. Następną nowennę odmawiałam...
Read More

Magda: Podziekowanie dla Maryi za otrzymane laski

Witam serdecznie,chcialabym zlozyc swiadectwo otrzymanych lask od Najswietszej Maryji.Powinnam napisac juz dawno to swiadectwo.Jestem szczesliwa,ze znalazlam ta modlitwe jest piekna I trudna ale zmienia zycie i czlowieka.Odmowilam szesc nowenn I nie jestem wstanie opisac wszystkiego,dlatego chce napisac jakie laski otrzymalam.Przeczytaj Magda: Podziekowanie dla Maryi za otrzymane laski
Read More

Ciekawe spostrzeżenia Kasi o różańcu :)

Różaniec :) to modlitwa piękna,wyciszająca,ucząca nowego życia!życia,które musimy tutaj przejść,przejść jakoś drogę,drogę, którą sami wybieramy;dobrą lub złą! drogę na skróty lub BOŻĄ drogę, nie zawsze zgodną z naszymi planami i oczekiwaniami. Najważniejsza rzecz w życiu,którą musimy wypełnić to modlitwa,taka z serca,krótka lub długa - ale musi płynąć z serca! Płynąć jak...
Read More

Anna: Problemy alkoholowe

Wracając z pielgrzymki z Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach otrzymałam od jednej pani z naszej grupy nowennę pompejańską. Syn mój miał problem alkoholowy. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Ofiarowałam Matce Bożej swojego syna i błagałam o uleczenie jego nałogu.
Read More

Maria: w szkole Maryi

Właśnie skończyłam kolejną nowennę pompejańską.Chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami w związku z odmawianiem tej właśnie modlitwy od ponad półtora roku. Jaka jestem teraz, a jaka byłam zanim poznałam NP?

Przede wszystkim wzmocniła się moja wiara, mam w sercu nadzieję oraz miłość – do Pana Boga oraz drugiego człowieka.Wiem że nie jestem sama, że Pan Bóg mnie kocha i nie opuści mnie, kiedy powiem Mu o swojej „nędzy” – ułomnej naturze i skłonności do grzechu – i powiem po prostu: zajmij się Ty Panie moim życiem.

Zmieniła się też moja wrażliwość na kłopoty innych ludzi, na ich potrzeby.Myślę, że to łaska Boża,kiedy zmienia się na lepsze nasze wnętrze.Czytający moje świadectwo z pewnością czekają na informację, czy uprosiłam u Pana Boga łaski nowenną pompejańską.Niektóre tak, ale uważam,że Pan Bóg lepiej wie, co nam potrzeba, zanim Go poprosimy o cokolwiek.

Przecież Pan Jezus mówił : troszczcie się najpierw o Królestwo Boże, a reszta będzie wam dodana. Staram się pamiętać o tych słowach, dlatego m.in.podjęłam już trzecią adopcję duchową dziecka poczętego i inne modlitwy, o których dowiedziałam się właśnie na tej stronie.

Chciałabym na koniec powiedzieć,że w przeszłości, kiedy nie znałam jeszcze NP, odmawiałam codziennie różaniec w pewnej ważnej życiowo intencji.Pan wysłuchał mych próśb- otrzymałam więcej, niż śmiałam prosić, a u tronu Królowej Polski na Jasnej Górze uprosiliśmy uleczenie brata z alkoholizmu.Wiem,że żadna modlitwa, szczególnie zanoszona z wiarą, nie trafia w próżnię.Chwała Panu i Jego Przenajświętszej Matce.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Maria: w szkole Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Amen i Alleluja !

Maria
Gość

Niewiarygodnie bogaty komentarz !

Obrazki z nowenną pompejańską?