Paulina: Zaufanie

Po zakończeniu nowenny owoce są niesamowite! Potrafię skoncentrować się na modlitwie i kończyć ją słowami 'niech nie moja wola, lecz Twoja się dzieje". I kiedy moja modlitwa nie zostaje wysłuchana w sposób taki jaki o to prosiłam to wychodzi koniec końców lepiej niż sama tego chciałam.
Przeczytaj całość

Beata: Zmiany na lepsze

Witajcie.:-) Jestem w trakcie odmawiania pierwszej nowenny. Mimo, że jeszcze jej nie skończyłam , to już zauważyłam jak wiele w moim życiu się zmieniło. Jestem w części dziękczynnej nowenny, intencja, w której się modlę, nie została (jeszcze?) wysłuchana. Być może dlatego, że waham się czy jest słuszna... Wracając do zmian...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ponad rok z nowenną…

Nie chcę pisać, iż nowenna nie zawodzi bo to nie jakaś magiczna formula. Ale daje świadectwo, iż to Matka Boża Maryja a z Nią sam Bóg chce uczestniczyć w życiu każdego z nas, aby nas przede wszystkim zbawić i nawrócić, ale także pomóc w zwykłych ziemskich sprawach życia codziennego. BÓG CHCE BYĆ BLISKO KAŻDEGO Z NAS WE WSZYSTKICH NASZYCH SPRAWACH.
Przeczytaj całość

Beata: Mama powoli wraca do zdrowia,i inne łaski

dziękuję wszystkim tym którzy tu na tej stronie modlili się za moje intencje,a przede wszystkim Najświętszej Mateczce ,27 listopada kończę część dziękczynną i zaczynam nową ,po prostu nie wyobrażam sobie teraz żyć bez różańca. Wcześniej odmawiałam ,ale nie tak jak teraz .Jest w tym wszystkim taka siła ,że wierzę iż można góry przenosić
Przeczytaj całość

Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię

Chciałabym napisać, że Nowenna Pompejańska czyni prawdziwe cuda. Ale nie takie jakich my ludzie szukamy w naszych kategoriach postrzegania. Ta modlitwa zmienia nasze życie. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów stajemy się dziećmi Boga. Nie ma większej ochrony, twardszej tarczy.

Ja zaczęłam, bo emocjonalnie byłam na dnie. Czego ? Chyba piekła. Choć nie zdawałam sobie z tego sprawy, żyłam w mocy szatana. Wiem, jak to brzmi…. Tarot i okultyzm zniszczył mi życie. Cena jaką zapłaciłam była ogromna. to było spustoszenie. Do samobójstwa brakowało już tylko parę kroków. Moja pierwsza modlitwa była z prośbą o ratunek. A ten przyszedł w sposób spektakularny. Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga , wie o czym mówię.

Modlę się Nowenną Pompejańską od 20 miesięcy i chyba nigdy nie przestanę, a nie modliłam się właściwie nigdy wcześniej!

Ona prostuje mi życie. Rozwiązuje w sposób trudny do wytłumaczenia problemy, które wydają się beznadziejne. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że Matka Boska wysłuchała mnie już kilkukrotnie.

Tak, ja doświadczyłam cudów. jestem żywym przykładem na to, jak bardzo Bóg nas kocha i jak bardzo czeka na nasz powrót.

O mocy tej modlitwy świadczy także fakt jak wściekłych ataków szatana doświadczałam , gdy zaczynałam ją odmawiać…

Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tej modlitwy. Człowiek bez Boga jest bardzo słaby, z Bogiem jest niezwyciężony.

Mari

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ellen
Gość

Zycze Ci Mari wiele wtrwalosci i poczucia spokoju spelnienia dobry Bog za nic Ciebie nie ukara mozesz mu zaufac On ma dla Ciebie najpekniejsze dary i teraz cieszy sie ze je przyjmujesz :)) Modl sie i ufaj a dojdziesz bezpiecznie do Bram Niebios gdzie czekal bedzie na Ciebie Pan Jezus z otwartymi ramionami, wszystkiego co najlepsze Ci zycze twoja historia jest mi bardzo bliska,,,,,,,Bog Jego milosc i milosierdzie nie zna granic:)

Czesław
Gość
Czesław

Pan Bóg może odmienić nasze życie i naszych bliskich, jeśli „dostroimy” nasze serca do Jego serca. Pan chce, abyśmy przynosili Mu swoje ziemskie potrzeby i jest Mu to miłe, ale módlmy się przede wszystkim o to czego On pragnie…”Staraj się o Moje królestwo”.

Czesław
Gość
Czesław

http://www.youtube.com/watch?v=Bq3SRZGc0Ik

Co kryje dno naszego serca? Dlaczego boimy się zajrzeć w swoje serce?

Czesław
Gość
Czesław

http://www.youtube.com/watch?v=4doRTwzx6hU

O przyjdź! Duchu Święty przyjdź i ulecz nas, rozkochaj nas!

Czesław
Gość
Czesław
Moc modlitwy wstawienniczej S. Ann Shields Przycinanie latorośli Gdy byłam w Izraelu, poprosiłam ogrodnika, aby opowiadał mi, jak należy przycinać gałązki winorośli. Podejrzewałam, że nawet krótkie wyjaśnienie pomoże mi lepiej zrozumieć Pismo. I rzeczywiście miałam rację. „Robimy to po zbiorach – powiedział ogrodnik – gdy winorośl już wyda owoce. Gałązki przycina się na długość od trzech do pięciu centymetrów. Przez kolejne dziewięć miesięcy wszelkie substancje odżywcze pozostają w pniu, który staje się coraz grubszy, dzięki czemu może utrzymać ciężar nowych gałązek i większej ilości owoców”… Postępujący proces …”Przez około dziewięć miesięcy w gałązkach nic się nie dzieje -tłumaczył mężczyzna. –… Czytaj więcej »
Czesław
Gość
Czesław
Nawrót do grzechu! (Ewangelia wg św. Łukasza) Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: „Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem”. Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni. Ofiaruj się w opiekę Panu, aby zły nie powrócił ze wzmożoną siłą: Boże, Duchu Święty, słodka miłości Ojca i Syna. Aby całkowicie należeć do Ciebie, oddaję Ci teraz i na zawsze: Moje serce, moje ciało i duszę,… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Dziękuję Czesław piękne i ciekawe są Twoje komentarze.

Ela
Gość

O, to dobre, ja to powinnam odmawiać, bo mi dokuczają te cholery.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!