Aneta: Chwała Jezusowi i Maryi!

Dziś był ostatni dzień odmawiania nowenny pompejańskiej w intencji błagalnej. Nie mogę mówić, nie mogę pisać, odbiera mi mowę, nie wiem co powiedzieć. Mam spokój w duszy i w sercu. Po ludzku moje małżeństwo sypnęłoby się w drobny mak, tyle grzechów mamy na sumieniu, nie mamy dzieci, czarna przyszłość przed...
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia

Błogosławiony Bartolo Longo w suplice do Królowej Różańca Świętego napisał: „Różaniec jest równocześnie medytacją i prośbą. Wytrwałe błaganie zanoszone do Matki Bożej opiera się na ufności, że macierzyńskie wstawiennictwo wszystko może uzyskać od Serca Syna”. Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia od Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Lidia: ponownie zostałam wysłuchana

Szczęść Boże. Moja 7 nowennę odmówiłam w intencji dobrego wyniku egzaminu gimnazjalnego mojej siostrzenicy. Przez cały okres trwania nauki szkolnej miała ogromne trudności z przedmiotami ścisłymi oraz ortografią, ze względu na dysleksję i dyskalkulię. Moja siostra a jej matka będąca nauczycielką sama dużo z nią pracowała i wydawała sporo pieniędzy...
Przeczytaj całość

Monika: Dziekuję za otrzymane łaski

Szczesc Boze, Nowenne zaczelam odmawiac od listopada zeszlego roku, w ten chwili jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Niezawsze bylo latwo wziac rozaniec do reki.
Przeczytaj całość

Mateusz: Znalazłem pracę

Kilka miesięcy szukałem jakiejkolwiek pracy lecz bezskutecznie. Kiedy już wydawało mi się że nie znajdę pracy, to któregoś pięknego dnia dowiedziałem się że istnieje taka modlitwa jak Nowenna Pompejańska, zacząłem o niej czytać i cuda jakie uczyniła, postanowiłem że i ja zacznę gorąco ją odmawiać. Przeczytaj Mateusz: Znalazłem pracę
Przeczytaj całość

Aneta: nie wątpcie w siłę Różańca!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Od dawna chciałam podzielić się z Wami kochani moimi przeżyciami.W grudniu 2013 zakończyłam odmawiać moją pierwszą NP w której prosiłam Panienkę o pomoc w znalezieniu pracy. I jest moja prośba została wysłuchana pracę podjęłam w styczniu tego roku i jestem bardzo bardzo szczęśliwa no i kochani spoczęłam na laurach.

Modliłam się każdego dnia ale zabrakło nowenny pompejańskiej w moim życiu. Dokładnie tydzień temu rozmawiałam z Panem Bogiem i coś wewnątrz mnie zaczęło mi podpowiadać rozpocznij Nowennę i bez chwili wahania odmówiłam trzy części a jaka byłam szczęśliwa i bogata wewnętrznie nie da się tego opisać i wyrazić słowami.

Jest mi bardzo dobrze teraz kiedy codziennie modlę się do naszej Mateńki. Otrzymałam jeszcze wiele innych łask o które nie prosiłam. Jestem spokojna,szczęśliwa i wiem że to o co proszę w tej Nowennie na pewno się spełni.

Zwracam się do wszystkich którzy proszą Najukochańszą Mateńkę w swoich intencjach nie wątpcie w siłę Różańca ale wierzcie i ufajcie w pomoc i   mnie Matulka pomogła to i Wam kochani pomoże. Tylko musicie być silni w wierze.

Za kilka tygodni złożę Wam kolejne moje świadectwo gdzie napisane będzie że i tym razem Łaskawa Pani wysłuchała mnie i obdarzyła łaską.

Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Aneta: nie wątpcie w siłę Różańca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ciesze się ze dostałaś prace ,tak szybko, ja już modle się od kilku lat o dobrą pracę i nadal pracuje gdzie pracuje w stresie w złych warunkach, Widocznie Mateczka wysłuchuje nie wszystkich. A dzisiaj płacz i zwątpienie mnie ogarnia że nie dostanę dobrej pracy. Agnieszka

Aneta
Gość

Agnieszko nie możesz nawet tak myśleć że Mateńka nie wszystkich wysłuchuje to absurd!zacznij od pozytywnego myślenia i nastawienia.Jak już pisałam wcześniej nie może być zwątpienia że się nie uda.Jeśli mogę pomóc to przeczytaj książkę &Potęga podświadomości& autor Joseph Murphy a zobaczysz jak wiele się nauczysz i zrozumiesz.Będę się za Ciebie modlić.Szczęść Boże!

Samotna
Gość
Samotna

Agnieszka próbowałaś się modlić modlitwą do Matki Bożej Rozwiązującej węzły,
od 10 marca Nowenną do św. Józefa? pomaga w pracy i w miłości, w życiu rodzinnym, albo do św Rity?

Samotna
Gość
Samotna

Bardzo budujące świadectwo

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Samotna ,modliłam się do Św Rity,zaczełam nowenne do św józefa 30 dniową,byłam na mszy uzdrawiającej,już nie wiem co mam robic

teresa
Gość
teresa

Zaufaj Bogu badz spokojna Bóg czuwa i iwe co robi. polecam nowenne do sw Charbela. Nigdy nie chodzi o ilosc modlitwy ale o jakosc i zawsze pikladaj ufnosc Maryi i Jezusie. Dla Boga niema nic niemozliwego. nie boj się bo masz Ojca ktroy jest w niebie i wie czego ci potrzeba.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Samotna odmówiłam własnie 1 część nowenny do Matki bożej Rozwiązujacej węzły-dziękuję że mi powiedziałaś o niej

ole
Gość

Pomodl sie za wstawiennictwe Jana Pawla II tez pomaga 🙂

Samotna
Gość
Samotna
do Agnieszka tez byłam na takiej Mszy, jej owoce widzę dopiero teraz, tzn po czasie, może jedna to za mało?zresztą z Nowenną Pompejańską też tak jest…mi pomaga taka zwykła Msza z Komunią, naprawa relacji z Panem Bogiem, jeszcze więcej modlitwy Matka Boża Rozwiązująca Węzły pomogła mi dokładnie w ostatni dzień po tym jak skończyłam Nowennę do Niej i św. Józef jeszcze nigdy mnie nie zawiódł nie wiem czy to dobry pomysł akurat w Twojej sytuacji, ale możliwe, mianowicie post, niekoniecznie od pokarmów, ja czasem podejmuję, może inne osoby mogą się za Ciebie modlić, słyszałaś o Pogotowiu Duchowym? pomodlę się za… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Samotna dziękuję bardzo, słyszałam o pogotowiu Duchowym,

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Samotna nie słyszałam o pogotowiu duchowym pomyliłam z modlitwa w intencji. Muszę więcej zawierzyc Bogu ale naprawdę dziękuje. PS Może na gg możemy pogadac

Samotna
Gość
Samotna

do Agnieszka – to może podaj swój numer

Kamila
Gość
Kamila

ja osobiście polecam Modlitwę wstawienniczą np: w tej intencji. Odnowa w Duchu Świętym. Mnie wskazała ścieżkę, pomoc i wsparcie. Polecam ! I więcej mszy z modlitwą o uzdrowienie. Bóg działa! nawet wtedy gdy tego nie dostrzegamy. Z Bogiem

Agnieszka
Gość
Agnieszka

samotna numer gg podam CI 7982359

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!