W najnowszym „Miłujcie się!” – o nowennie pompejańskiej

W najnowszym numerze „Miłujcie się!”, który już za kilka dni trafi do księgarń i prenumeratorów, znajdziemy trzy strony o nowennie pompejańskiej, w tym wspaniałe świadectwa!

Wiele z nich redakcja otrzymała po pierwszym artykule o nowennie pompejańskiej, jaki napisaliśmy ponad rok temu. I do nas przychodzi wiele świadectw, które zaczynają się mniej więcej tak: „Na nowennę pompejańską trafiłam przypadkiem w dwumiesięczniku MS!” 🙂 Zobacz niektóre z nich. Także w komentarzach wiele osób wskazuje „Miłujcie się!” jako źródło inspiracji do odmówienia nowenny pompejańskiej.

Cóż, artykuł w nowym numerze tego najpoczytniejszego katolickiego pisma z pewnością zainspiruje wielu do sięgnięcia po różaniec! Dziękujemy zatem redakcji MS!

Zapraszam do lektury!

 

Krystyna: powrót syna

Nowennę pompejańską odmawiam od kwietnia. Na początku miałam trudności w odmawianiu, które pokonałam odmawiając różaniec z Janem Pawłem II. Byłam tak zrozpaczona swoją sytuacją rodzinną, że odmawiałam po dwie nowenny dziennie. Kiedy zaczynałam szukać świadectw na dodanie sobie otuchy, dostawałam takie świadectwa na żywo. Przeczytaj Krystyna: powrót syna
Przeczytaj

Wanda: Wysłuchana modlitwa

Minoł już prawie rok od zakończenia mojej nowenny, tak długo zwlekałam z tym świadectwem. Początkowa intencja była o dobrego męża, nigdy nie miałam szczęścia do związków w zasadzie w takim poważnym związku nigdy nie byłam. Tak około połowy nowenny znalazłam w internecie ogłoszenie o pracę poszukiwałam pracy jakiejkolwiek już od...
Przeczytaj

Maria: byłam osobą wątpiącą, skłaniającą się ku ateizmowi

Prawdopodobnie zacznę kolejną nowennę, po skończeniu aktualnej
Przeczytaj

Renata: Ta modlitwa i różaniec zmieniły moje życie

Codziennie odczuwamy obecność Matki Bożej w naszym życiu. Wiem, że nad nami czuwa...
Przeczytaj

Agnieszka: Wymodlona praca dla męża

Piszę, ponieważ obiecałam Matce Najświętszej, że złożę świadectwo. Nowennę pompejańską odmawiam od 16 kwietnia 2014 roku. Nigdy nie robiłam przerwy pomiędzy kolejnymi nowennami. Polecałam Maryi wiele intencji, ale nie wszystkie zostały wysłuchane. Przyznaję, nie mogę bez tej modlitwy funkcjonować. Przeczytaj Agnieszka: Wymodlona praca dla męża
Przeczytaj

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
januszmocherowyBeataŁucjaAnetaAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

wspaniale, oby nowenna docierala do jak najwieszego grona!

Anna
Gość
Anna

Wspaniale, bardzo cenię tą gazetkę. Miłujcie się jest bardzo mądre i wartościowe.

Aneta
Gość
Aneta

Ja nie wierze w przypadki, chyba ze w gramatyczne 🙂

Łucja
Gość
Łucja

Moja Babcia ,,przypadkiem „miała sen o świętym Franciszku i Matce Bożej Częstochowskiej w I SOBOTĘ miesiąca,w I dniu odmawiania NOWENNY POM.!

Beata
Gość
Beata

Jakże serce się raduje,gdy coraz więcej ludzi sięga po różaniec. W Nim jest ogromna siła i moc,Boża Moc… ” Jeśli Bóg z nami,któż przeciwko nam..”

januszmocherowy
Gość
januszmocherowy

pragnę wśród was złożyć i swoje świadectwo,odmawiam nowennę już cztery i pół roku nieprzerwanie no i alleluja