Kasia: Dziękuję Ci Boże

W 2010 roku przezyłam bardzo gwałtowne nawrócenie, sam Bóg potrząsnął mną abym się wkoncu obudziła i zdala sobie sprawę z tego, ze ON naprawdę istnieje. Po nawróceniu działy się rzeczy w istnienie których nigdy wczesniej bym nie uwierzyłam (zły walczył o swoje) pociągnełam za sobą w stronę Boga kilka osób/rodzin. Gdzieś 3 lata trafiłam na Nowenne Pompejańską.
Read More

Karolina: Czuję że niewłaściwie się modliłam

Witam! Chciałabym złożyć swiadectwo. Otóż udało mi się zakończyć nowennę właśnie dziś. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ już wcześniej odmawiałam nowennę, ale nie udało mi się jej dokonczyc. Jednak Bóg w swojej dobroci obdarował mnie praca, bo akurat wtedy to była moja intencja. Teraz modlilam się o zdanie prawa jazdy, ale czuję że niewłaściwie się modliłam
Read More

Tatiana: Zdany egzamin na prawo jazdy

Przed moim egzaminem bardzo się denerwowałam, powtarzałam sobie w kółko "Matko Boża Pompejańska bardzo Cię proszę pomóż mi zapanować nad sobą, daj mi możliwość zdania tego egzaminu". Gdy rozpoczęłam egzamin stres, nerwy, niepokój to wszystko gdzieś zniknęło, nic nie czułam,.
Read More

Ufajaca: Egzamin ukończyłam z wynikiem pozytywnym!

Pamiętajcie, wystarczy zaufać, ze wszystko co się dzieje jest wolą Bożą - najlepszą dla nas, mimo ze sama wiem, że to bardzo trudne.
Read More

Joanna: Chcę wierzyć, że ta moja historia nie jest jeszcze skończona

Moją pierwszą i jak na razie jedyną Nowennę Pompejańską odmówiłam wraz z moją Mamą we własnej intencji. Zaczęłam z początkiem maja 2013 roku. Wcześniej, w lutym 2013 roku poddałam się operacji refrakcji oka co całkowicie naprawiło mój słaby wzrok ale najprawdopodobniej spowodowało namnożenie się mętów w ciele szklistym.Przeczytaj Joanna: Chcę...
Read More

W najnowszym „Miłujcie się!” – o nowennie pompejańskiej

W najnowszym numerze „Miłujcie się!”, który już za kilka dni trafi do księgarń i prenumeratorów, znajdziemy trzy strony o nowennie pompejańskiej, w tym wspaniałe świadectwa!

Wiele z nich redakcja otrzymała po pierwszym artykule o nowennie pompejańskiej, jaki napisaliśmy ponad rok temu. I do nas przychodzi wiele świadectw, które zaczynają się mniej więcej tak: „Na nowennę pompejańską trafiłam przypadkiem w dwumiesięczniku MS!” 🙂 Zobacz niektóre z nich. Także w komentarzach wiele osób wskazuje „Miłujcie się!” jako źródło inspiracji do odmówienia nowenny pompejańskiej.

Cóż, artykuł w nowym numerze tego najpoczytniejszego katolickiego pisma z pewnością zainspiruje wielu do sięgnięcia po różaniec! Dziękujemy zatem redakcji MS!

Zapraszam do lektury!

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "W najnowszym „Miłujcie się!” – o nowennie pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

wspaniale, oby nowenna docierala do jak najwieszego grona!

Anna
Gość

Wspaniale, bardzo cenię tą gazetkę. Miłujcie się jest bardzo mądre i wartościowe.

Aneta
Gość

Ja nie wierze w przypadki, chyba ze w gramatyczne 🙂

Łucja
Gość
Łucja

Moja Babcia ,,przypadkiem „miała sen o świętym Franciszku i Matce Bożej Częstochowskiej w I SOBOTĘ miesiąca,w I dniu odmawiania NOWENNY POM.!

Beata
Gość

Jakże serce się raduje,gdy coraz więcej ludzi sięga po różaniec. W Nim jest ogromna siła i moc,Boża Moc… ” Jeśli Bóg z nami,któż przeciwko nam..”

januszmocherowy
Gość
januszmocherowy

pragnę wśród was złożyć i swoje świadectwo,odmawiam nowennę już cztery i pół roku nieprzerwanie no i alleluja

Obrazki z nowenną pompejańską?