Basia: Spokojny sen

Od wielu lat nekaly mnie leki nocne. Zawsze mialam wrazenie, ze ktos stoi za mna, lub po prostu czulam obecnosc zlego ducha. Wrazenie podmuchu zimna, odczucie trwogi przy zgaszonym swietle. Zaczelam odmawiac nowenne pompejanska i w sumie to w innej intencji.
Przeczytaj całość

Ewa: dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym

Chce poświadczyć milosierdzie Matki Bożej. Mam na imie Ewa wyszlam za maz za czlowieka ktory znecal sie psychicznie nademna a takze nad moja mlodsza corka, w przeciagu 2.5 roku narobil nam 80tys eur dlugu,prubowal skierowac mnie przeciwko mojemu najstarszemu synowi, niewiem co to bylo ale bylam tak opentana ze po...
Przeczytaj całość

Mirek: przestałem pić piwo straciłem smak do alkoholu i do papierosów

.... ,a jeszcze do tego dochodziła masturbacja nie umiałem sobie z nią poradzić,w końcu Matka Boska mi pomogła ...
Przeczytaj całość

Sonia: Prośba o Sakrament Małżeństwa

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki, która związała się z rozwiedzionym człowiekiem z dziećmi. Obecnie mieszkają razem i wychowują ich wspólne dziecko. Nie mogłam się pogodzić z tą niezdrową sytuacją. Zwróciłam się do Matki Różańcowej z prośbą, aby moja córka zawarła sakramentalny związek małżeński z dobrym i mądrym człowiekiem, z którym stworzą szczęśliwą, trwałą i kochającą się rodzinę i w której jej dziecko będzie szczęśliwe.
Przeczytaj całość

Hanna: Moja nowa droga

Kochani,dziś w Święto Królowej Różańca Świętego postanowiłam złożyć moje małe świadectwo, składając tym samym podziękę naszej Mateńce za ostatnie czasy mojego życia. Nowennę rozpoczęłam prawie dwa lata temu i odmówiłam ją kilka razy, nie liczyłam ile, bo od dwóch lat na różańcu modlę się stale. Tak jak i wielu z...
Przeczytaj całość

Ula: Modlitwa Nowenną Pompejańską ma ogromną moc

2.02.2014 ukończyłam drugą Nowennę Pompejańską. Moją intencją była modlitwa za rodzinę, szczególnie o zgodę.

W części błagalnej otrzymałam łaskę zgody dla mojej rodziny, osoby skłócone w końcu po wielu miesiącach zaczęły ze sobą rozmawiać, co wcześniej wydawało się niemożliwe.
Ponadto rodzina otrzymała spokój, wzajemne zrozumienie, pomoc w codziennych sprawach, zbliżenie się do Boga oraz inne łaski.

Ponadto mój tata, który choruje przewlekle, nie dbał o swoje zdrowie, do szpitala trafił jednak z innego powodu. W konsekwencji tego został poddany badaniom, również na tą przewlekłą chorobę, okazało się, że nie jest za dobrze. W efekcie tego wszystkiego zdał sobie sprawę z zagrożenia i zaczął się leczyć. Wyniki, jak również komfort jego życia znacznie się poprawiły.
Ponadto zauważyłam u niego radość i spokój, którego wcześniej mu bardzo brakowało oraz spojrzenie z dystansem na niektóre sprawy.

Doświadczyliśmy niestety też innych przykrych zdarzeń, ale bardzo nas one do siebie zbliżyły.

Ja sama dopiero po odmówieniu tej drugiej Nowenny tak naprawdę otrzymałam spokój ducha, jeszcze większą miłość do różańca, do modlitwy i spraw bożych.

Poza tym miałam okazję uczestniczyć we Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, która też bardzo mi pomogła, mogę nawet powiedzieć, że wiele zmieniła w moim życiu, min. pozbyłam się lęków, otrzymałam niesamowitą radość, miłość, także do innych ludzi, zrozumiałam jakie krzywdy wyrządzamy sobie sami przez grzech, zrozumiałam wielkość i miłość Boga. Jednak to tylko część łask.

Myślę, że jeszcze nie widzę wszystkich owoców tej Nowenny, ale każdego dnia spadają łaski na nas i mam ogromne przeświadczenie o pomocy i opiece Maryi nade mną i moją rodziną, po prostu to czuję, jak również niesamowitą wdzięczność.

Każda modlitwa jest ważna, wartościowa, coraz bardziej czuję też moc płynącą z modlitwy, jednak uważam, że właśnie Modlitwa Nowenną Pompejańską ma ogromną moc. Mogę powiedzieć, że dopiero tą modlitwą uprosiłam przez Maryję bardzo potrzebne mi łaski, które myślałam, że po ludzku już nie są do otrzymania, i mogę śmiało powiedzieć, że dzięki Nowennie nawróciłam się i zerwałam z grzechem wobec, którego byłam już bezsilna. Dziś czuję znów, że jestem wolna. Dziękuję Maryjo.

Chcę dodać, że warto się modlić również za innych, czasem są to trudne intencje, ale oprócz łask dla tych osób, my sami otrzymujemy wiele, łaski spływają też na osobę modlącą się, jakby przy okazji, w prezencie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ula: Modlitwa Nowenną Pompejańską ma ogromną moc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
teresa
Gość
teresa

Piękne świadectwo.

Marta
Gość

Piękne, mądre świadectwo 🙂 Dziękuję!

M.
Gość

Pięknie, oby więcej takich świadectw 😉

ula
Gość

Dziękuję:) Oby Duch Święty i Maryja byli zawsze z nami.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!