anna: pomoc dla syna

szczęśc Boże.dzisiaj koncze odmawiać swoją trzecią Nowennę Pompejańską.dowiedziałam się o niej od mojej bratowej.nie zaczęłam odmawiać od razu ale cały czas że tak powiem chodziła za mną ta modlitwa.moj syn chodzi do drugiej klasy.dobrze sie uczy ale kłopoty wyjątkowo sie do niego kleiły.po ostatniej wywiadówce wróciłam załamana.Okazało się bowiem że...
Read More

Renata: Prezent dla rodziny w Roku Miłosierdzia Bożegoo

Jestem mężatką od 19 lat. Mamy dwie dorastające córki. Można powiedzieć, że moją największą bolączką odkąd jestem z związku małżeńskim jest słaba wiara mojego męża, pomimo, że jest dobrym mężem, człowiekiem, brakuje mu tego najważniejszego.
Read More

Sławek: modlitwa o zdrowie dziecka

Witam serdecznie w Panu :) Chciałbym dać świadectwo działania Maryi poprzez Nowennę Pompejańską! Jestem osobą niegdyś nawróconą poprzez moje doświadczenie Boga w Duchu Święym jakie odmieniło moje życie kilka dobrych lat temu, więc nikt nie musiał mnie przekonywać do tego czy Pan czyni cuda za pośrednictwem Mamy, ale... nigdy nie...
Read More

Bożena: Uwolnienie ze skutków okultyzmu

Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską, gdyż prawie od dwóch lat zmagałam się ze skutkami po okultyzmie. Byłam atakowana przez szatana, męczył mnie szczególnie psychicznie, bluźnił mi nieustannie na Matkę Bożą i Pana Jezusa, próbował ciągle nawiązywać rozmowę ze mną. Po odmówieniu nowenny pompejańskiej nie zbliża się do mnie i przestał się...
Read More

Marcin: Jak pamiętam swoje życie zawsze grałem

chyba mam nowy nałog ale z niego już niechciałbym nigdy zrezygnować Królowa złe nałogi zabrała a dobre mi dała Chwała Panu
Read More

Teresa: Odzyskane pieniądze

Ja wierzę bardzo w moc Różańca Swiętego i nabożeństwo do Matki Bożej Różańcowej z Pompejów. 

Prosiłam bardzo żeby Matka Boża pomogła mi w mojej sprawie odzyskania pożyczonych pieniędzy moim przyjaciołom . Nie miałam już żadnej nadzieii ich odzyskania. Zaczęłam się modlić na różańcu do Matki Bożej Różańcowej. I zostałam wysłuchana. Sąd II instancji rozpatrzył moja sprawę na moja korzyść . Przy odmawianiu jeszcze części błagalnej. A teraz odmawiam dziękczynną . Dlatego wszystkim wierzącym polecam modlić się do Matki Bożej z Pompejów a prośby zostaną na pewno wysłuchane.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Teresa: Odzyskane pieniądze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kamila
Gość
kamila

chyba coś ze mną nie w porządku.Wierzę w Boga,chodzę do kościoła,czytam Pismo święte,spowiadam się…więc może ktoś mi odpowie dlaczego tego typu modlitwy,nowenny wydają mi się formą handlu z Bogiem?ja się pomodlę, a Ty mi daj co chce. a gdzie jakaś relacja z Osobą,to chyba nie dobrze widzieć tylko prezent a nie darowującego?jestem dziwna.czytam o tej nowennie,coś mnie ciągnie i jednocześnie odpycha i mówi,że ok inni otrzymują łaski ale nie ty.za cienka jesteś i Bóg cie omija rozdając łaski…nie rozumiem tego typu modlitw.nic nie poradzę na to.

Ela
Gość

My możemy się modlić o coś, co nam się wydaje niezbędne, ale to Pan Bóg decyduje co dla nas jest dobre i nie należy się na Niego „obrażać”, że nam nie daje tego o co prosimy. NP pozwala bardzo zbliżyć się do Boga, o ile odmawia się ją z sercem i rozważa wszystkie tajemnice. Nawet jeżeli nam się wydaje, że Pan Bóg nas nie wysłuchał, to warto podjąć się tej modlitwy tylko po to, aby być bliżej Jezusa i Maryi. Powodzenia.
Chwała Panu!

Ala
Gość

do Kamili, te Łaski to właśnie dla cienkich 😉

Tatiana
Gość
Tatiana

Po prostu spróbuj !Wcale nie jesteś „za cienka” i „Bóg Cię nie omija”To jakieś złe podszepty.Bóg kocha każdego z nas i wysłuchuje naszych próśb.Wręcz są mu miłe…Modlitwa jest relacją i przybliża nam „darowującego”.

weronika
Gość
weronika

Nie przyszło mi do głowy aby prośby do Pana Boga przez Maryję nazwać handlem z Panem Bogiem. „proście a otrzymacie, kołaczcie a będzie Wam otworzone” itd., więc gdzie problem, wszyscy tu o coś proszą, jedni otrzymują zaraz inni później a jeszcze inni nie dostrzegają łask. Pozdrawiam wszystkich. Panu Bogu i Mateczce dziękuję za każdy dzień.

kamila
Gość
kamila

nie zgadzam się, niektórzy nie otrzymują mimo wielkich chęci zobaczenia darów Boga.

anna
Gość

Ja zaczęłam modlić sie od 15 sierpnia za namową Marysi za którą bardzo Bogu dzięuje że postawił mi ja na mojej drodze życia . Czuję sie szczęśliwa że mogę odmawiać tą modlitwę Wierzę że Matka mnie wysłucha

emika86
Gość
emika86

Witam. często sobie myślę czy mogę prosić Boga o pieniądze (dostatnie życie z pieniędzmi żeby nigdy nie martwić się o nie) bardzo to próżne i egoistyczne z mojej strony Wstydzę się prosić Boga o to. Będę się teraz modlić o to żeby na mojego chłopaka(, ktory żyje ze mną w grzechu prawie sześć lat i mamy razem trójkę dzieci )spadła łaska oświecenia i żeby zawarł związek sakramentalny przed Bogiem. Uważacie mnie za grzeszną osobę godną potępienia? Myślicie że Bóg również mnie potępi?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!