Karolina: Moja wielka przemiana

Chciałabym się podzielić swoim świadectwem. Mam 24 lata i zaczęłam swoje życie od nowa 29 lipca tego roku i wtedy też zaczęłam swoją pierwszą nowennę o to, żebym odnalazła siebie i nigdy więcej się już nie poddała oraz żebym do roku ogarnęła swoje długi, dobrą pracę, studia i chłopaka. Po skończeniu odeszły wszelkie myśli samobójcze, pojawiła się nadzieja na lepsze jutro i czuję się ważna, nie było już ani dnia a to już 5 miesięcy mija żebym chciała się poddać. Wcześniej na 4 dzień od jakiegoś postanowienia łamałam je.
Przeczytaj całość

Babcia: Prawidłowy rozwój wnuka

Na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził, że mój 6-miesięczny wnuk nieprawidłowo porusza rączkami, ma za słabe mięśnie i nie może się na nich podpierać i raczkować. Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w jego intencji, a mama rozpoczęła z nim ćwiczenia rehabilitacyjne.
Przeczytaj całość

Aneta: Matka Boża wysłuchała nawet mnie

Na nowennę trafiłam przypadkiem w bardzo ciężkim okresie życia, bez pracy sama z dzieckiem, bez perspektyw na cokolwiek. Przyznam szczerze że zaczęłam ją odmawiać jako ostatnią deskę ratunku. Nigdy nie byłam wzorową katoliczką złożyło sie na to zapewne wiele ciężkich sytuacji w moim życiu. Obrażałam sie na Boga wiele razy,...
Przeczytaj całość

Wiesław: O pomoc na studiach

Tym świadectwem chciałbym podziękować Matce Bożej za łaski i pomoc, jakie otrzymał od Niej mój syn, a także i ja. Nowenną pompejańską modliłem się o pomoc dla niego na studiach, w nauce. Syn jest na pierwszym roku studiów. Nigdy nie był zbyt dobrym uczniem, nauka przychodziła mu z trudnością, a...
Przeczytaj całość

Anna: Wiara pomaga mi bardzo…

Z nowenna pompejska spotkalam sie ponad dwa lata temu.Powiedziala mi corka o niej i wyslala mi zasady modlitwy.Moja pierwsza prosba modlitwa o zrozumienie w domu.By bylo mniej klotni , a wiecej serca i milosci.Najbardziej chodzilo mi o relacje mojego syna z moim mezem, a jego ojczymem.Matka Boska wysluchala mnie, choc...
Przeczytaj całość

Teresa: Odzyskane pieniądze

Ja wierzę bardzo w moc Różańca Swiętego i nabożeństwo do Matki Bożej Różańcowej z Pompejów. 

Prosiłam bardzo żeby Matka Boża pomogła mi w mojej sprawie odzyskania pożyczonych pieniędzy moim przyjaciołom . Nie miałam już żadnej nadzieii ich odzyskania. Zaczęłam się modlić na różańcu do Matki Bożej Różańcowej. I zostałam wysłuchana. Sąd II instancji rozpatrzył moja sprawę na moja korzyść . Przy odmawianiu jeszcze części błagalnej. A teraz odmawiam dziękczynną . Dlatego wszystkim wierzącym polecam modlić się do Matki Bożej z Pompejów a prośby zostaną na pewno wysłuchane.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Teresa: Odzyskane pieniądze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kamila
Gość
kamila

chyba coś ze mną nie w porządku.Wierzę w Boga,chodzę do kościoła,czytam Pismo święte,spowiadam się…więc może ktoś mi odpowie dlaczego tego typu modlitwy,nowenny wydają mi się formą handlu z Bogiem?ja się pomodlę, a Ty mi daj co chce. a gdzie jakaś relacja z Osobą,to chyba nie dobrze widzieć tylko prezent a nie darowującego?jestem dziwna.czytam o tej nowennie,coś mnie ciągnie i jednocześnie odpycha i mówi,że ok inni otrzymują łaski ale nie ty.za cienka jesteś i Bóg cie omija rozdając łaski…nie rozumiem tego typu modlitw.nic nie poradzę na to.

Ala
Gość

do Kamili, te Łaski to właśnie dla cienkich 😉

Ela
Gość

My możemy się modlić o coś, co nam się wydaje niezbędne, ale to Pan Bóg decyduje co dla nas jest dobre i nie należy się na Niego „obrażać”, że nam nie daje tego o co prosimy. NP pozwala bardzo zbliżyć się do Boga, o ile odmawia się ją z sercem i rozważa wszystkie tajemnice. Nawet jeżeli nam się wydaje, że Pan Bóg nas nie wysłuchał, to warto podjąć się tej modlitwy tylko po to, aby być bliżej Jezusa i Maryi. Powodzenia.
Chwała Panu!

Tatiana
Gość
Tatiana

Po prostu spróbuj !Wcale nie jesteś „za cienka” i „Bóg Cię nie omija”To jakieś złe podszepty.Bóg kocha każdego z nas i wysłuchuje naszych próśb.Wręcz są mu miłe…Modlitwa jest relacją i przybliża nam „darowującego”.

weronika
Gość
weronika

Nie przyszło mi do głowy aby prośby do Pana Boga przez Maryję nazwać handlem z Panem Bogiem. „proście a otrzymacie, kołaczcie a będzie Wam otworzone” itd., więc gdzie problem, wszyscy tu o coś proszą, jedni otrzymują zaraz inni później a jeszcze inni nie dostrzegają łask. Pozdrawiam wszystkich. Panu Bogu i Mateczce dziękuję za każdy dzień.

kamila
Gość
kamila

nie zgadzam się, niektórzy nie otrzymują mimo wielkich chęci zobaczenia darów Boga.

anna
Gość

Ja zaczęłam modlić sie od 15 sierpnia za namową Marysi za którą bardzo Bogu dzięuje że postawił mi ja na mojej drodze życia . Czuję sie szczęśliwa że mogę odmawiać tą modlitwę Wierzę że Matka mnie wysłucha

emika86
Gość
emika86

Witam. często sobie myślę czy mogę prosić Boga o pieniądze (dostatnie życie z pieniędzmi żeby nigdy nie martwić się o nie) bardzo to próżne i egoistyczne z mojej strony Wstydzę się prosić Boga o to. Będę się teraz modlić o to żeby na mojego chłopaka(, ktory żyje ze mną w grzechu prawie sześć lat i mamy razem trójkę dzieci )spadła łaska oświecenia i żeby zawarł związek sakramentalny przed Bogiem. Uważacie mnie za grzeszną osobę godną potępienia? Myślicie że Bóg również mnie potępi?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!