Anna: Siła Nowenny

Szczęść Boże :) Nowennę Pompejańską odmawiam po raz piąty. Pierwsze dwie intencje były o związek teoretycznie nie zostałam wysłuchana. Natomiast ja wiem, że zgodnie z wolą Bożą, dla mnie jest to potwierdzenie, że to nie jest ta właściwa osoba. Kolejne intencje za rodziców o uzdrowienie i uwolnienie. Zmiany zaszły, modlitwa różańcowa jest dla mnie nieoceniona i wiem, że zawsze skuteczna, ale i nie zawsze łatwa. Jedno ze świadectw dało mi do zrozumienia, że nasza modlitwa powinna być nieustanna.
Przeczytaj całość

Aneta: Odkąd rozpoczęłam przygodę z nowenną, jestem szczęśliwa

W wstępie chciałam serdecznie podziękować wszystkim za dodawanie świadectw, które mi bardzo pomogły w ciężkich chwilach.Przeczytaj Aneta: Odkąd rozpoczęłam przygodę z nowenną, jestem szczęśliwa
Przeczytaj całość

Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy

To już 20 NP i kolejne świadectwo. Pozwolę sobie na kontynuację współpracy z naszą Najlepszą z Matek. Walka o wiarę w rodzinie trwa jak również o małżeństwo sakramentalne dziecka które się pogubiło . Inne powierzone intencje są tak wspaniale wypełnione dobrem że trudno mi opisać wszystko i myślę że to trzeba przeżyć aby zrozumieć potęgę Różańca Maryi .
Przeczytaj całość

Sandra: Calym sercem ! Kocham te nowenne, gdy przychodzi czas zakonczenia, to pytam sie Pana Jezusa, Maryi o intencje do kolejnej !

Oh, chcialam sie podzielic swoimi przezyciami z mojej nowenny :) pan Bog sprawil, ze pokochalam Go w Maryi, kochanej Matce Bozej i jej pompejanskim rozancu :)
Przeczytaj całość

Maria: Cud życia

Chciałam podzielić się swoim świadectwem i otrzymanymi łaskami, które otrzymałam za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Mam nadzieję, że na nowo rozpalę w sercach i umysłach niektórych kobiet, małżeństw nadzieję, że to co nieraz wydaje się dla nas niemożliwe z czysto ludzkiego punktu widzenia, dla Boga nie jest rzeczą niemożliwą. A...
Przeczytaj całość

Nowenna dla zakochanych – ciąg dalszy

Wczoraj, w Walentynki, wiele osób zakończyło nowennę pompejańską, którą rozpoczęło 23 grudnia, w intencji znalezienia lub odbudowania miłości. Zobaczmy ten wpis.

Jak napisał Piotr w komentarzu pod nim:

ostatnio na forum bardzo ucichli Ci co poszukują prawdziwej miłości, Ci którzy pragną powrotu i odbudowania związku

 

Cóż – ufamy, że są zakochani po uszy i nie w głowie im internet. Tak czy owak – czekamy na Wasze głosy i świadectwa!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Nowenna dla zakochanych – ciąg dalszy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Ja sie troche spoznilam zaczelam odmawiac nowenne 30 stycznia i konczy mi sie dopiero 24 marca, ale juz zaznalam wiele lask i napewno dam temu swoje swiadectwo 🙂

monika
Gość
monika

Ja modlę się o miłość męża.Nie mogę modlić się o znalezienie miłości,bo ja już ślubowałam jednemu i tak bardzo pragnę uratować moje małżeństwo,tym bardziej że kocham męża,mamy dzieci a on nas się wyparł i nie chcę nas znać.

Ania
Gość
Ja wczoraj zakończyłam nowennę, modliłam się o błogosławieństwo dla mojej poranionej rodziny. Mamy tyle problemów, że nie śmiałam prosić o miłość dla siebie. Najbardziej zależało mi jednak na przebaczeniu sobie, nawróceniu i pojednaniu mojego brata z żoną z którą się rozwiedli kilka miesięcy temu. Ona już zdążyła sobie znaleźć nowego partnera, a ja wbrew nadziei modlę się, że jeszcze się pogodzą. Dzisiaj chcę zacząć kolejną nowennę w ich intencji tylko ale boję się, że jak nie będę się modlić w intencji całej rodziny to będzie ciężko. Podczas tej nowenny pomimo pojedynczych przypadków mój drugi brat się dosyć wyciszył i nie… Czytaj więcej »
monika
Gość
monika

Aniu to wspaniale,że modlisz się za małżeństwo swojego brata.Rodzina mojego męża,choć zawsze miałam z nimi bardzo dobry kontakt,wyparła się mnie z dniem odejściem mojego męża.Boli mnie to bardzo,ponieważ zawsze byłam lojalna,wierna,pomagałam mężowi w zrealizowaniu jego marzeń a jak je zrealizował to nas porzucił.Odszedł z dnia na dzień a swojej rodzinie naopowiadał strasznych rzeczy na mój temat,same kłamstwa.Bardzo bym chciała mieć z nimi poprawne relacje ze względu na dzieci,bo nie wyobrażam wychowywać swoje córki w nienawiści a oni mnie nienawidzą.

Mariusz
Gość
Mariusz

Ja również odmówiłem dopiero 3 NP w intencji mojego rozpadającego się małżeństwa. Wierzę głęboko w to, że dobry Pan Bóg poukłada wszystko tak aby było dobrze. Życzę wszystkim porzuconym i porzucanym wiary i wytrwałości w modlitwie.

Ania
Gość

Mam nadzieje,że Matka Boska wyprosi nam u Boga nasze intencje!!O ile są one zgodne z Bożą wolą. pozdrawiam Was gorąco i będę się za Was modlić!

Ania
Gość

Witam, ja odmówiłam 2 nowenny w intencji powrotu do mnie chłopaka, którego bardzo kochałam, Niestety nie wrócił – ma drugą dziewczynę. Teraz poznałam chłopaka, podobno bardzo mu zależy na mnie i robi wszystko by ze mną być, /tylko jest problem, ja do niego nic nie czuję nic a nic. Czasami ulegam jego namowom i spotykam sie z nim mając nadzieję że coś zaiskrzy bo to bardzo dobry miły uczciwy chłopak. I potem mam strasznego moralnego kaca, że go krzywdzę 🙁 Nie wiem co robić dalej 🙁

X.
Gość
ja próbowałem jednak poległem i nie udało mi się wytrwać 54 dni, ogólnie mi się nie śpieszy ze znalezieniem żony, ale taka była moja intencja… aby znalezc odpowiednią osobę która mogłaby zostać moją żoną. no i zdarzyła się dziwna sytuacja ktoś powiedziałby że przypadek zupełny, był to okres kiedy jezdziłem sporo autobusem i tak sobie cicho sie modliłem jadąc z tyłu autobusu.. ludzi prawie tam nie było no i jadąc w 1 kierunku odmówiłem jedną część a w drodze powrotnej ponownie zająłem miejsce z tyłu dokładnie w tym samym miejscu, aby rozpocząć kolejną część Różańca, ponownie w sprecyzowanej w intencji… Czytaj więcej »
coż
Gość

Też się modliłam o miłość, odmówiłam już dwie nowenny, ale nic z tego

Obrazki z nowenną pompejańską?