Jadwiga: lekarz źle wykonał operację

Szpital

Pragnę podziękować Królowej Różańca za uzdrowienie moich przewodów żółciowych. Byłam leczona 5 lat, wciągu jednego roku byłam 5 razy na bloku operacyjnym, ponieważ, lekarz źle wykonał operację.

Moje przewody żółciowe ciągle były chore. W dniu 3.02.2014 wykonałam usg ,,Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone, bez złogów w świetle.

Nowennę Pompejańską odmówiłam 3razy w tej intencji. Chwała Panu.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

4 myśli na temat „Jadwiga: lekarz źle wykonał operację

  1. Piękny jest taki dar od Matki Bożej,ale piękna jest i Twoja ufna,pokorna modlitwa pompejanką aż trzy razy…To przydaję mi wiary ,bo już 4 mam za sobą w pewnej intencji może czas bym znów ją podjęła…Dziękuję za świadectwo,życzę ogromu łask i nieustającej opieki Mateczki

    • Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca Świętego za uzdrowienie jakie otrzymałaś, a Tobie za świadectwo wiary ,ufności i wytrwałości ! Odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i czekam z pokorą i wiarą że zostanę wysłuchana. Nie modliłam się za siebie, a jednak ja otrzymałam łaskę poznania choroby o której nie miałam pojęcia. Teraz się leczę i czekam z ufnością na wysłuchanie intencji powierzonej Bogu przez Nowennę Pompejańską.Życzę zdrowia , obfitych łask i opieki Matki Bożej.Proszę o modlitwę w mojej intencji.

      • Codziennie odmawiam nowennę, proszę i błagam o zdrowie dla najbliższej mi osoby, dla mojego jedynego dziecka, wierzę że Najświętsza Pani, Matka Nieustającej Pomocy pomoże odzyskać zdrowie i radość, których tak bardzo brakuje w życiu naszej rodziny, wierzę że Matka Boża nie odmówi łask o które tak bardzo proszę o zdrowie dla mojego jedynego dziecka, że łaskawie spojrzy na to ogromne cierpienie i pomoże mojemu dziecku, że w naszej rodzinie zapanuje szczęście, uśmiech i ogromna wdzięczność dla naszej Najświętszej Pani Matki Nieustającej Pomocy. Matko błagam o pomoc.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!