Tadeusza: łaska uwolnienia z niewoli hazardu

Polecamy Twojej Opiece całą naszą rodzinę.
Read More

Marta: Życie wiarą, nadzieją i miłością.

Podczas nowenny najbardziej bliski mojemu sercu był cytat: "Bóg nie wzbudza w nas pragnień, których nie jest w stanie zrealizować."
Read More

Magdalena: Dzięki Maryi w naszym domu nie było pożaru

Chciałabym jeszcze podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za to, że podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej w naszym domu nie było pożaru, a tylko licznik się stopił i straty były niewielkie, oraz za to, że nikomu wtedy nic się nie stało.
Read More

Katarzyna: Maleństwo

Po ślubie staraliśmy się z mężem o dzieciątko, bardzo nam na tym zależało ale kolejne miesiące nie przynosiły upragnionego potomstwa. Zaczynało mnie to załamywać, miałam pretensje do Boga że chce mnie ukarać. Zaczęłam szukać w internecie nowenny o poczęcie dziecka. Wówczas natrafiłam na nowennę pompejańska.
Read More

Mateusz: To naprawdę cudowny czas!

Za 4 dni kończę swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską, o nowennie dowiedziałem się kilka miesięcy wcześniej, ale nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że mógłbym dziennie odmawiać 3 różańce, bo przecież od lat nie odmówiłem nawet całego różańca, a od roku nie modliłem się w ogóle. Modlitwa przyszła...
Read More

Jadwiga: lekarz źle wykonał operację

Pragnę podziękować Królowej Różańca za uzdrowienie moich przewodów żółciowych. Byłam leczona 5 lat, wciągu jednego roku byłam 5 razy na bloku operacyjnym, ponieważ, lekarz źle wykonał operację.

Moje przewody żółciowe ciągle były chore. W dniu 3.02.2014 wykonałam usg ,,Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone, bez złogów w świetle.

Nowennę Pompejańską odmówiłam 3razy w tej intencji. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Jadwiga: lekarz źle wykonał operację"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
beata
Gość

Chwala Panu!

Magdalena
Gość
Magdalena

Piękny jest taki dar od Matki Bożej,ale piękna jest i Twoja ufna,pokorna modlitwa pompejanką aż trzy razy…To przydaję mi wiary ,bo już 4 mam za sobą w pewnej intencji może czas bym znów ją podjęła…Dziękuję za świadectwo,życzę ogromu łask i nieustającej opieki Mateczki

Nina
Gość

Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca Świętego za uzdrowienie jakie otrzymałaś, a Tobie za świadectwo wiary ,ufności i wytrwałości ! Odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i czekam z pokorą i wiarą że zostanę wysłuchana. Nie modliłam się za siebie, a jednak ja otrzymałam łaskę poznania choroby o której nie miałam pojęcia. Teraz się leczę i czekam z ufnością na wysłuchanie intencji powierzonej Bogu przez Nowennę Pompejańską.Życzę zdrowia , obfitych łask i opieki Matki Bożej.Proszę o modlitwę w mojej intencji.

kohut
Gość

Codziennie odmawiam nowennę, proszę i błagam o zdrowie dla najbliższej mi osoby, dla mojego jedynego dziecka, wierzę że Najświętsza Pani, Matka Nieustającej Pomocy pomoże odzyskać zdrowie i radość, których tak bardzo brakuje w życiu naszej rodziny, wierzę że Matka Boża nie odmówi łask o które tak bardzo proszę o zdrowie dla mojego jedynego dziecka, że łaskawie spojrzy na to ogromne cierpienie i pomoże mojemu dziecku, że w naszej rodzinie zapanuje szczęście, uśmiech i ogromna wdzięczność dla naszej Najświętszej Pani Matki Nieustającej Pomocy. Matko błagam o pomoc.

Obrazki z nowenną pompejańską?