Ewa: dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym

Chce poświadczyć milosierdzie Matki Bożej.
Mam na imie Ewa wyszlam za maz za czlowieka ktory znecal sie psychicznie nademna a takze nad moja mlodsza corka, w przeciagu 2.5 roku narobil nam 80tys eur dlugu,prubowal skierowac mnie przeciwko mojemu najstarszemu synowi, niewiem co to bylo ale bylam tak opentana ze po mimo fatku ze widzialam co sie dzieje nie bylam w stanie przeciwstawic sie jemu.

znajomi sie odsuneli od nas ze wzgledu na postepowanie i zachowanie mojego meza. Modlitwe do Krolowej Różańca świetego z Pompei polecila mi moja znajoma Bóg zapłac jej Jezu ukochany za to.

Odkad Zaczełam odmawiac nowenne nawiedzia mnie Łaska Boża otrzymalam sily do uwolnienia sie z tyrani mojego meża dlugi w jakie mnie wpedzil powolutku ulegaja zmniejszeniu,a przedewszystkim jestesmy razem z dziecmi z dala od tego czlowieka i jesteśmy bezpieczni,cali i zdrowi,znajomi znow utrzymuja kontakt ze mna otacza mnie grono dobrych i zyczliwych ludzi.

Dziekuje Ci Matko Niebieska za Twoje wsparcie i Miłosierdzie jakim obdarzyłaś mnie i moje dzieci. Reszte swojego życia Pragne ofiarowac służbie Panu Bogu tu na ziemi i wychowaniu moich dzieci z Bogiem.

dzis dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym.
z Panem Bogiem

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym"

Powiadom o
avatar
weronika
Gość
weronika

Ja też nie wyobrażam sobie dnia bez NP, jest moją podporą na każdy dzień, czasem odmawiam dopiero wieczorem i wtedy mogę spokojnie zasnąć.Dzięki Bogu, że uwolniłaś się od takiego człowieka. Pozdrawiam

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij