Barbara: modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc

Dziękuję Matce Bożej za łaskę jaką otrzymałam modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc bardzo sie przestraszyłam tej diagnozy gdyz jest młodym ojcem dzieciPrzeczytaj Barbara: modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc
Read More

Krzysztofa: Maryja nauczyła mnie modlitwy różańcowej

To jest moje 2 świadectwo .Nowenne odmawiam od maja 2015.W tym czasie odmówiłam 9 Nowen Pompejańskich . Z tego 7 w intencjach dzieci - różnych trudnych potrzebach Bogu wiadomych.Natomiast 2 w intencji dusz w czyścu cierpiących.Podczas obecnaj modlitwy za dusze czyścowe(część dziękczynna - kończę 8 grudnia ,) . Matka Boża obdażyła mnie najcenniejszą łaską-odmawiania N.P bez rozproszeń,z samodzielnym rozważaniem bez żadnych gotowców
Read More

Magdalena: Narodziny dzidziusia

Witam serdecznie chciałabym podziękować serdecznie naszej Mateczce, za dar narodzin dzidziusia. Bliska mi osoba bardzo chciała mieć dziecko z mężem starali się długo. Po pierwszym poronieniu stwierdziła, ze nie da za wygraną i będą się nadal starć. Zrobili specjalistyczne badania, jeździli od jednego do drugiego lekarza.
Read More

Jan: Otrzymałem pomoc i siłę

Kolejny raz piszę świadectwo. Odmawiałem nowennę w intencji żony po trudnych chwilach niepodziewanej choroby , która ją zaatakowała , i wiemy oboje , że pomoc przyszła ! Ale chcę koniecznie napisać , że ilekroć odmawiam nowennę , lub nawet jeden różaniec ( systematycznie , codziennie !) , zawsze czuję jakby "na sobie" , choć to przenośnia , zbroję Maryi , jej płaszcz , który jakby mnie okrywa i daje siłę do walki ze złem tego świata ! Bogu niech będą dzięki i Matce Najświętszej za jej pomoc!
Read More

Natalia: Po burzy zawsze wschodzi słońce- droga przez ogromne trudności do ogromnych łask

Zacznę od tego, że jestem osobą nieśmiałą, dziewczyną, która bardzo przejmowała się opinią innych ludzi i tym co o niej pomyślą. Ta nowenna sprawiła, iż moja pewność siebie dużo wzrosła.
Read More

Ewa: dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym

Chce poświadczyć milosierdzie Matki Bożej.
Mam na imie Ewa wyszlam za maz za czlowieka ktory znecal sie psychicznie nademna a takze nad moja mlodsza corka, w przeciagu 2.5 roku narobil nam 80tys eur dlugu,prubowal skierowac mnie przeciwko mojemu najstarszemu synowi, niewiem co to bylo ale bylam tak opentana ze po mimo fatku ze widzialam co sie dzieje nie bylam w stanie przeciwstawic sie jemu.

znajomi sie odsuneli od nas ze wzgledu na postepowanie i zachowanie mojego meza. Modlitwe do Krolowej Różańca świetego z Pompei polecila mi moja znajoma Bóg zapłac jej Jezu ukochany za to.

Odkad Zaczełam odmawiac nowenne nawiedzia mnie Łaska Boża otrzymalam sily do uwolnienia sie z tyrani mojego meża dlugi w jakie mnie wpedzil powolutku ulegaja zmniejszeniu,a przedewszystkim jestesmy razem z dziecmi z dala od tego czlowieka i jesteśmy bezpieczni,cali i zdrowi,znajomi znow utrzymuja kontakt ze mna otacza mnie grono dobrych i zyczliwych ludzi.

Dziekuje Ci Matko Niebieska za Twoje wsparcie i Miłosierdzie jakim obdarzyłaś mnie i moje dzieci. Reszte swojego życia Pragne ofiarowac służbie Panu Bogu tu na ziemi i wychowaniu moich dzieci z Bogiem.

dzis dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym.
z Panem Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: dzień bez odmowienia nowenny jest dla mnie dniem straconym"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Ja też nie wyobrażam sobie dnia bez NP, jest moją podporą na każdy dzień, czasem odmawiam dopiero wieczorem i wtedy mogę spokojnie zasnąć.Dzięki Bogu, że uwolniłaś się od takiego człowieka. Pozdrawiam

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?