Ania: dając się prowadzić za rękę Bogu idziemy najlepszą ścieżką

WItam.
Chciałam przesłać swoje świadectwo dotyczące odmawiania Nowenny.

30go stycznia skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę Pompejańską o powrót do mnie mojego ukochanego. W sprawie intencji nic się dotychczas nie zmieniło, jednak nie mogę powiedzieć że modlitwa niczego nie zmieniła w moim życiu. Przez ten czas czułam się spokojna i wyciszyłam się bardzo. Można powiedzieć że wyszłam z dołka psychicznego, w który wpadłam bo dużo problemów się na mnie na raz zwaliło. Teraz jest już inaczej i lepiej. Podjęłam kilka ważnych decyzji i widzę światełko w tunelu. Pojawili się ludzie,którzy wyciągnęli pomocną dłoń.

Przede mną duże zmiany, do których podchodzę ze spokojem i optymizmem, nie boję się tego co mnie czeka dalej. Wiem, czuję i jestem przekonana o tym że w moim życiu wszystko się ułoży najlepiej. Nawet lepiej niż sobie to zaplanowałam. W sprawach sercowych także- uważam, że raz powierzona intencja kiełkuje tam u góry i czeka na odpowiedni czas żeby zostać wysłuchaną.

Nie przestałam myśleć o moim ukochanym, ale co do tego też mam jakieś takie mocne przekonanie, że wszystko się pozytywnie rozwiąże. Może nawet już jest na dobrej drodze, bo jedną ze zmian w moim życiu jest to, że dostałam propozycję pracy w mieście, w którym On mieszka i przeprowadzam się tam już w marcu.

Mimo że nie znamy planu, który Pan nam wyrysował, to możemy wszyscy mieć pewność, że dając się prowadzić za rękę Bogu idziemy najlepszą ścieżką. I tego się wszyscy trzymajmy.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
MagdaAniaAguchaOla Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ola
Gość
Ola

Często pojawia się to że podczas modlitwy człowiek czuje się spokojny, wyciszony, i to prawda, u mnie jest tak samo, mimo że modlę się dalej moje prośby jeszcze nie zostały wysłuchane, ale siłę do dalszej modlitwy mam i wyciszenie.

Agucha
Gość
Agucha

Aniu, wiele osób już o tym pisało przy okazji innych świadectw – pomyśl czy nie warto modlić się po prostu o dobrego męża 🙂 a Pan Bóg wskaże CI właściwą osobę 🙂 Nikt nie leczy tak dobrze z dołków jak Pan Bóg – wiem też to po sobie, może odmów sobie jeszcze akt oddania albo Matce Bożej albo Panu Jezusowi. Wytrwałości i niech Pan Ci błogosławi!

Ania
Gość
Ania

Aguchna, wiesz ja już nie trzymam się kurczowo tego mężczyzny. Oddałam się w ręce Boga, powiedziałam wiele razy Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Więc wiem, że cokolwiek się stanie to będzie dobrze 😉 Po prostu to, że będę miała okazję być bliżej niego, z racji zmiany miejsca zamieszkania, tak mi dało do myślenia, że może życie moje właśnie z powodu tej Nowenny układa się w taki sposób, bo gdy zaczynałam modlitwę jeszcze nawet mowy nie było o jakiejkolwiek przeprowadzce. Zobaczymy co będzie, nie szukam i nie robię nic na siłę.

Magda
Gość
Magda

Aniu dzisiaj przeczytałam Twoje świadectwo, napisz jakie zmiany u Ciebie?:)

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!