Agnieszka: Wielkie Dziękczynienie

Piszę kolejne świadectwo w wyjątkowym dniu święta mojej patronki Św. Agnieszki. Czuję, że jej wstawiennictwo w moich sprawach zmobilizowało mnie do tego dzieła. Bo jakże inaczej można nazwać ogrom Bożych łask, których doświadczyłam w ostatnim roku. Niezwykle ważna jest intencja w której się modliłam i do której zachęcam każdego, kto przeczyta moje świadectwo- to była intencja za dusze zmarłe Wszystkich Świętych o ich wsparcie i wstawiennictwo dla dusz czyśćcowych zmarłych z mojej rodziny i wszystkich innych.
Read More

Dominika: ‚Ty dalej odmawiaj różaniec’

Kiedyś na mszy Świętej przed ołtarzem Miłosiernego Pana Naszego Jezusa Chrystusa prosiłam o siłę abym mogła zacząć i dokończyć Nowennę brakowało mi obecności Maryi
Read More

Agnieszka: Nowenna o zajście w upragnioną ciążę

Przepłakałam całą noc. Mąż mnie pociesza że będzie dobrze. Zaczęłam sie modlić nowenną o zajście w ciąże, w tej chwili jestem w 37 dniu nowenny, do tej pory doświadczyłam małych łask, uspokoiłam się wewnętrznie i bardzo w to wierzę że Matka Boska wysłucha mojej prośby i spełni się moje marzenie o dziecku:-)
Read More

Agnieszka: Maryja wszystkim pokierowała!

Chcę dać krótkie świadectwo działania Naszej Matki poprzez tę cudowną modlitwę pompejańską. Pisałam już kilka razy o swojej sytuacji, bo mój krzyż dźwigam od ponad dwóch lat. Taki też czas modlę się Nowenną Pompejańską o uwolnienie mojego męża od zniewolenia oraz o przywrócenie naszej małżeńskiej jedności (na przemian). Mój mąż od dwóch lat regularnie mnie zdradzał i oszukiwał.
Read More

Agnieszka: doszłam do wniosku, że nie kocham męża

To kolejne moje świadectwo po odmówieniu nowenny - Maryja zawsze mnie wysłuchuje i otrzymuje łaski, które są mi potrzebne w danym momencie życia.
Read More

Nowenna od Matki Bożej Gromnicznej

Może ktoś przyłączy się do nowenny od 2 lutego – święta Matki bożej Gromnicznej? 🙂

Bardzo wielu z nas zaczęło nowennę pompejańską 8 grudnia, kończąc ją 30 stycznia. W całym styczniu otrzymaliśmy też rekordową ilość świadectw – prawie 170! I tak zbliżamy się szybkimi krokami do 1000 świadectw cudów i łask Królowej Różańca Świętego.

Skarbnica łask jest wciąż otwarta, dlatego zachęcam każdego z Was do podjęcia nowenny pompejańskiej od najbliższej niedzieli, czyli święta Ofiarowania Pańskiego. Nowenna pompejańska podjęta w ten dzień zakończy się 27 marca (część dziękczynna od 1 marca). Intencji nikomu nie brakuje – a cóż jest piękniejszego, niż czas spędzony na modlitwie, w towarzystwie Jezusa i Maryi? 🙂

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "Nowenna od Matki Bożej Gromnicznej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
urszula
Gość
urszula

ja rozpoczęłam 31 stycznia, więc zakończyć powinnam 25 marca w Święto Zwiastowania Pańskiego. Oczywiście wczoraj o tym nie wiedziałam.

Joanna
Gość
Joanna

Ja zaczynam jutro moją drugą Nowennę 🙂

Michał
Gość
Michał

Zaczynam 2 lutego 🙂

Gosia
Gość

Zaczynam 5 nowenne dzisiaj 😉

jolanta w
Gość
jolanta w

z wielka przyjemnoscia zaczne dzis po raz drugi…

Aneta
Gość

a mnie, po wyjsciu z kosciola, zgasla gromnica – wiatr powial i nie zdazylam jej zabezpieczyc…

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja zaczynam nowennę o dziś z wielką ufnością 🙂

Anna
Gość

Ja również zaczynam dziś po raz pierwszy, obym wytrwała:)

Mariola
Gość
Z wielką przyjemnością zaczynam 2 lutego drugą moją NP. Szczególną radość sprawia mi fakt, że mój mąż będzie odmawiał ze mną. Mam wspaniałego męża, w tym roku obchodzimy 20 rocznicę ślubu i zawsze wszystko robiliśmy razem. Uwielbiamy ze sobą spędzać czas i rozmawiać. Dlatego tak ważne dla mnie było, żeby zaczął ze mną się modlić tą piękną modlitwą, żeby mógł doświadczyć to czego ja doświadczyłam, żeby tak dosłownie rozumiał o czym mu mówiłam/opowiadałam. Zdaję sobie sprawę, że będzie mu bardzo ciężko ze względu na prace, ale będę się modlić o siłę i wytrwałość w modlitwie. Proszę również Was, moi drodzy,… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Zaczynam od dziś czwartą nowennę 🙂

Zuzanna Wos
Gość
Zuzanna Wos

Zaczynam 6ta jutro:)

Iza
Gość

2 lutego zaczęłam 2 nowenne 🙂 dobrze Marku że napisałeś ten post bo zawsze to razniej 🙂

Karolina
Gość
Karolina

I ja zaczęłam kolejną 2-go stycznia 🙂

tereś
Gość
tereś

ja zaczęłam Nowenne od 1 lutego i w moim domu dzieje się coraz gorzej, ale mam nadzieję że wytrwam , Ze się nie dam , jakby co to miejcie mnie na uwadze w waszych modlitwach, zyczę wam wszystkim wiary takiej co góry przenosi.

Beata
Gość

Ja zaczęłam 27 stycznia moją drugą Nowennę.

Ewa
Gość

Od niedawna dowiedziałam się o Nowennie pompejańskiej i nie brałam jej pod uwagę-bo przerażało mnie, że codziennie trzeba odmawiać trzy-lub nawet cztery części. planuję jednak rozpocząć od 03.03.- ponieważ skończy się w św. Miłosierdzia Bożego.

Obrazki z nowenną pompejańską?