Nowenna od Matki Bożej Gromnicznej

Kalendarz

Może ktoś przyłączy się do nowenny od 2 lutego – święta Matki bożej Gromnicznej? 🙂

Bardzo wielu z nas zaczęło nowennę pompejańską 8 grudnia, kończąc ją 30 stycznia. W całym styczniu otrzymaliśmy też rekordową ilość świadectw – prawie 170! I tak zbliżamy się szybkimi krokami do 1000 świadectw cudów i łask Królowej Różańca Świętego.

Skarbnica łask jest wciąż otwarta, dlatego zachęcam każdego z Was do podjęcia nowenny pompejańskiej od najbliższej niedzieli, czyli święta Ofiarowania Pańskiego. Nowenna pompejańska podjęta w ten dzień zakończy się 27 marca (część dziękczynna od 1 marca). Intencji nikomu nie brakuje – a cóż jest piękniejszego, niż czas spędzony na modlitwie, w towarzystwie Jezusa i Maryi? 🙂

 

17 myśli na temat „Nowenna od Matki Bożej Gromnicznej

  1. ja rozpoczęłam 31 stycznia, więc zakończyć powinnam 25 marca w Święto Zwiastowania Pańskiego. Oczywiście wczoraj o tym nie wiedziałam.

  2. Z wielką przyjemnością zaczynam 2 lutego drugą moją NP. Szczególną radość sprawia mi fakt, że mój mąż będzie odmawiał ze mną. Mam wspaniałego męża, w tym roku obchodzimy 20 rocznicę ślubu i zawsze wszystko robiliśmy razem. Uwielbiamy ze sobą spędzać czas i rozmawiać. Dlatego tak ważne dla mnie było, żeby zaczął ze mną się modlić tą piękną modlitwą, żeby mógł doświadczyć to czego ja doświadczyłam, żeby tak dosłownie rozumiał o czym mu mówiłam/opowiadałam. Zdaję sobie sprawę, że będzie mu bardzo ciężko ze względu na prace, ale będę się modlić o siłę i wytrwałość w modlitwie. Proszę również Was, moi drodzy, o modlitwę za mojego Krzyśka. Pozdrawiam

  3. ja zaczęłam Nowenne od 1 lutego i w moim domu dzieje się coraz gorzej, ale mam nadzieję że wytrwam , Ze się nie dam , jakby co to miejcie mnie na uwadze w waszych modlitwach, zyczę wam wszystkim wiary takiej co góry przenosi.

  4. Od niedawna dowiedziałam się o Nowennie pompejańskiej i nie brałam jej pod uwagę-bo przerażało mnie, że codziennie trzeba odmawiać trzy-lub nawet cztery części. planuję jednak rozpocząć od 03.03.- ponieważ skończy się w św. Miłosierdzia Bożego.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!