Paweł: Uzdrowienie syna

Wiem ze sami jeszcze nie widzimy innych wielu łask którymi obdarzyła nas Święta Maryja a które na pewno są i wiem że jeszcze wiele ich doświadczymy.
Przeczytaj całość

Basia: Moje małe-duże świadectwa

„Każda rzecz, każda spra­wa wiel­ka mu­si koszto­wać i mu­si być trud­na. Tyl­ko rzeczy małe i liche są łat­we” Ks. Jerzy Popiełuszko. Ks. Jerzy Popiełuszko to dla mnie ten którego prosiłam w rozeznaniu sprawy o co się modlić. Wiem że to jego zasługa że skierował mnie właśnie na drogę którą idę...
Przeczytaj całość

Lilka: Uzdrowienie ze złych myśli

Poszłam do spowiedzi. Muszę teraz odnaleźć nową siebie, Chwała Matce Bożej
Przeczytaj całość

Marika: Cud macierzyństwa

Za 2,5 tyg kończę Nowennę i czekam na kolejny cud!!! Bo ja wiem, że to był cud!!!
Przeczytaj całość

Yolla: Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi

Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi czułam jak mnie zachęca. Jak na konkursie na strongman gdy zawodnik niesie ciężkie walizki to obok niego biegnie trener i krzyczy "Dawaj! Dawaj! Dasz radę! Trzymaj! itd"
Przeczytaj całość

Paweł: Maryja nie od razu mnie wysłuchała ale i ja nie przestałem wątpić w to, że Matka mnie wysłucha

Na cześć Królowej Różańca Świętego!

Pragnę złożyć świadectwo by podziękować Naszej Matce za wysłuchanie modlitwy. Pierwszą nowennę zacząłem odmawiać 30.10.2013r i dzięki Bogu wytrwałem w niej do końca. Intencją była by moja rodzina otrzymała pomoc finansową na zakup domu, gdyż jestem jedynym żywicielem rodziny.

Maryja nie od razu mnie wysłuchała ale i ja nie przestałem wątpić w to że Matka mnie wysłucha. Nie zawiedziony zacząłem odmawiać kolejną nowennę w intencji dwójki naszych dzieci i żony w stanie błogosławionym o zdrowie duszy i ciała dla nich i uwolnienie od grzechów i konsekwencji grzechów pokoleniowych.

Niestety wczoraj z nie zdążyłem przed północą odmówić dwóch dziesiątków i dziś rano postanowiłem od nowa zacząć nowennę w tej samej intencji. Wracając jednak do pierwszej prośby polecanej Maryi przed chwilką wstąpiła do nas teściowa która opiekowała się ostatnimi czasy starszą kobietą bo córka nie dawała rady sama. Kobieta niedawno zmarła ale córka kontakt z nami otrzymuje i dziś po mszy świętej za zmarłą jej matkę przekazała nam serdeczna wiadomość że w zamian za pomoc jej przekaże nam mieszkanie.

Choć do skutku jeszcze nie doszło tym świadectwem chcę umocnić wszystkich w wierze że Matka niekoniecznie wysłuchuje modlitw od razu, oczekuje czasami od nas dalszej wytrwałości w modlitwie i zawsze jest przecież przy nas. Chwała Panu i Matce Bożej za łaski i opiekę jaką nas otaczają.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Paweł: Maryja nie od razu mnie wysłuchała ale i ja nie przestałem wątpić w to, że Matka mnie wysłucha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

Droig Pawle, NP ma byc zakonczona prze Twoim udaniem sie na spoczynek a nie prze polnoca. Wiem to od zarzadcow tej strony :-).
Sama podrozuje i zmieniam strefy czasowe wiec nie moglabym skonczyc chyba zadnej . Tak wiec pamietaj o tym na przyszlosc. Z Bogiem!

Dee
Gość

Mi zdarzyło się nie raz przysnąć w czasie NP i obudzić się o 2.00 w nocy i kontynuować nowennę. Albo kiedyś zasnęłam i nie obudziłam się do rana i musiałam przed wstaniem odmówić jeszcze 2 dziesiątki ostatniej części Różańca i nowennę kontynuowałam dalej. Nie przesadzajmy, Maryja nie stoi nad nami z notatnikiem w ręku i nie rozlicza nas szczegółowo, patrzy na szczerość intencji i na serce.

Obrazki z nowenną pompejańską?