Agata: Praca w szkole

Chciałabym się podzielić moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. Ta modlitwa jest cudowna. Pierwsza swoją nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia pracy jednak jej nie dokończyłam. Po pewnym czasie znowu zaczęłam odmawiam Nowennę w tej samej intencji, pod koniec części dziękczynnej otrzymałam telefon.
Read More

Iwona: Pomyślne zmiany w pracy zawodowej

Zmiana w pracy nie wchodziła w grę ze względów finansowych i z powodu kredytu jaki zaciągnęłam na dom. Odmawiając nowennę czułam, że to musi pomóc, że Matka Boża mnie nie zostawi z tymi kłopotami.
Read More

Basia: Modlitwa o zmianę pracy

Pragnę podziękować Matce Boskiej za łaski otrzymane za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Otóż przez wiele lat chodziłam do pracy, z której nie byłam zadowolona i której nie lubiłam. Niemal każde wyjście do niej było poprzedzone wielkim stresem ( budzenie się w nocy, niepokój, itp).Ciągle myślałam co zrobić - zwolnić się czy...
Read More

Kasia: problem w pracy zniknął

Po zakończeniu modlitwy sytuacja sama się rozwiązała, a nawet w trakcie przed jej zakończeniem Matka Boska Natchnęła mnie jak można sprawę bez konsekwencji finansowych załatwić. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za pomoc.
Read More

Małgosia: A Bóg jest Bogiem rzeczy niemożliwych bo jego jest cala moc

Pragne zlozyc swiadectwo, swoja pierwsza NP rozpoczelam w pazdzierniku. Mieszkalam ze swoim chlopakiem bez slubu. Bardzo zle sie z tym czulam po pewnym czasie modlitwy o pomoc Boza. Udalo mi sie wyprowadzic. W tym samym czasie przezylam swoje nawrocenie. Zrozumialam ze to jak wczesniej postepowalam jako katoliczka bylo zle. Nie...
Read More

Nieznajoma: „Ku pokrzepieniu Naszych serc”

Wraz z początkiem 2014 r. pragnę złożyć swoje świadectwo na forum niniejszej strony. Choć intencje, w których odmówiłam dwie nowenny pompejańskie jeszcze się nie spełniły, to jednak zauważam na każdym kroku działanie, opiekę Matki Bożej i Pana Boga w moim życiu. Mam tu na myśli: niebezpieczną sytuację na drodze, z której wyszłam cała i zdrowa; diagnozę przewlekłej choroby – przyczynę uciążliwych dolegliwości trwających od wielu lat; poprawę relacji z najbliższymi i wiele innych małych cudów, których nie sposób wymienić, a nawet zliczyć. Wierzę w to, że nie są to czyste przypadki, zbiegi okoliczności (jak niektórzy by je nazwali), lecz łaski zsyłane „z góry”, opatrzność Boża.

Wierzę również, że prędzej czy później, pomimo niedoskonałej modlitwy (mam tu na myśli liczne rozproszenia), ziszczą się także prośby, w intencji których ofiarowałam moje nowenny.

I jeszcze kilka zdań do Was moi Drodzy Wasze świadectwa budują, dodają otuchy, wzruszają (kilkakrotnie miałam łzy w oczach, które rzadko się u mnie pojawiają :)), sprawiają, że nie można się obyć bez tej strony (zaglądam tu niemal codziennie)!!!

Ku pokrzepieniu Naszych serc pozwolę sobie zacytować kilka zdań, jakie odnalazłam przypadkiem, a może nie przypadkiem na jednej ze stron poświęconych Różańcowi Świętemu:

„Bóg poprzez całe dzieje świata, mówi:

Masz pragnienia na swoją miarę,to realizuj je sam. Nie jestem Ci potrzebny. Jeśli jednak chcesz, abym to Ja realizował twoje pragnienia, to miej pragnienia na Moją, a nie twoją miarę.
JA – JESTEM BOGIEM RZECZY NIEMOŻLIWYCH!”.

Reasumując, życzę Wam abyście wytrwali w modlitwie, bezgranicznie zaufali Matce Bożej i Panu Bogu oraz wierzyli w Ich opatrzność i niesamowitą moc sprawczą!!!

Na koniec, choć właściwie powinnam to uczynić na początku, pragnę podziękować naszej Pośredniczce, Pocieszycielce, Jedynej Nadziei – Królowej Różańca Świętego.
DZIĘKUJĘ Ci Przenajświętsza Matko za otrzymane łaski!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Nieznajoma: „Ku pokrzepieniu Naszych serc”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Ja też tu codziennie zaglądam

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?