Barbara: Rodzina

Moi Drodzy, Na początku chcę zaznaczyć, że nie szukałam Nowenny Pompejańskiej, ale to Ona mnie znalazła. A teraz chcę złożyć świadectwo. Kilka faktów z mojego życia, żeby lepiej zrozumieć całą sytuację. Mam 40 lat, niespełna 18-letnią córkę i drugiego męża, ponieważ pierwszy zmarł. Chcę tu zaznaczyć, że moje pierwsze małżeństwo...
Przeczytaj całość

Podziękowanie Katarzyny

Maryja naprawdę prosi za nami i wyprasza wiele łask. Bóg jest dobry i chce dla nas dobra. Modliłam się w ostatnim czasie wraz z Maryją Różańcową i po raz kolejny odczułam wielką pomoc Matki i poruszenie Ducha Świętego. Po raz kolejny ja i moja rodzina otrzymaliśmy łaskę o którą prosiłam...
Przeczytaj całość

Anna: Łaska uzdrowienia ran z dzieciństwa

Pamiętam, jak jeszcze w młodości, zawsze twierdziłam, że zdrady małżeńskiej nie da się wybaczyć.
Przeczytaj całość

Gosia: odkąd pamiętam oddalałam się od Kościoła

Nie wiem jak trafiłam na Nowenne Pompejańska, ale za sprawą Ducha Swiętego postanowiłam ją odmawiać, nigdy wcześniej nie odmawiałam różańca.
Przeczytaj całość

Agnieszka: wiara czyni cuda, czyli rozwiązanie problemów

Kilka miesięcy temu krucho zaczęło się dziać. Brak płynności finansowej plus inne czynniki sprawiły, że cały dorobek mojego życia miał nagle runąć. To było straszne , sytuacja tak tragiczna,że aż nie do wytrzymania. Nie wiedziałam co robić , wszelkie drogi do wyjścia na tkz. prostą były wręcz zamknięte.Przeczytaj Agnieszka: wiara czyni cuda,...
Przeczytaj całość

Kinga: To, że mnie odciąga od różańca – świadczy o tym jaką moc ma ta modlitwa!

Trzy dni temu zakończyłam odmawianie swojej pierwszej nowenny pompejańskiej. Modliłam się o nawrócenie pewnej bliskiej mi osoby. Odmawiając nowennę często miałam wizję siedzącej obok Maryi oraz Jezusa, który trzymał za rękę osobę za którą się modliłam. W ostatnich dniach odmawiania zaczęły dziać się bardzo złe rzeczy z ta osobą.

Krótko mówiąc nieźle dostał po głowie. Bardzo czuję, że to za sprawą tej nowenny i te trudne wydarzenia w jego życiu mam nadzieję, że doprowadzą do nawrócenia. A propos nawrócenia, tak naprawdę ta nowenna mnie nawróciła!

Nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Zaraz po zakończeniu nowenny narodziło się pragnienie aby zacząć drugą nowennę jestem właśnie w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej i powiem szczerze- jest wiele trudniej niż za pierwszym razem. Ale to, że mnie odciąga od różańca przekonuje mnie, jak wielką moc ma ta modlitwa!

Otrzymałam również za pośrednictwem Maryi wiele łask, cierpliwość, pokorę… Moja pycha została wykruszona, wszystkie lęki zniknęły. Bardzo zbliżyłam się do Maryi. Ufam, że Maryja wstawia się za każdym ze swoich dzieci, które uciekają się do Niej. Za wszystkie cuda, wysłuchane prośby i otrzymane łaski CHWAŁA PANU I MARYI !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Kinga: To, że mnie odciąga od różańca – świadczy o tym jaką moc ma ta modlitwa!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nieznajoma
Gość
Nieznajoma

Witaj. Ja również niedawno ukończyłam swoją Nowennę, bo w Nowy Rok. Było naprawdę bardzo ciężko 🙁 Wszystko to o co się modliłam tak bardzo się nasiliło… Raz czułam się błogo po czym za chwilę znów czar prysł… Bardzo chciałabym rozpocząć kolejną Nowennę w tej samej intencji jednak tak bardzo boję się tych ataków, tego że może tak jak u Ciebie być jeszcze gorzej niż w pierwszej… Bardzo bym chciała jednak wiem jak jest ciężko… a może być jeszcze ciężej… Bardzo cieszę się, że wytrwałam w tej pierwszej mimo tylu przeciwności.

ola
Gość
Jeśli są duże trudności, czy ataki nawet, warto żyć w łasce uświęcającej, częściej bywać na Mszy Św., bo nic nie zastąpi Mszy i Komunii, modlić się do Michała Archanioła, czytać Pismo Św. i ogólnie modlić się, albo zapytać jakąś osobę konsekrowaną, co robić, np. przy najbliższej spowiedzi, czy może w Twoim przypadku wskazane jest odmówić Nowennę np. za jakiś czas. Ja też odmawiam drugą Nowennę, nie wiem, czy jest ciężej, ale jest inaczej. W pierwszej były lęki, koszmary itp., teraz jakieś doły oraz trudne sytuacje, sploty okoliczności niekoniecznie pożądane, z drugiej strony już teraz widzę, że z tych trudnych sytuacji… Czytaj więcej »
ola
Gość

Ja też miałam podobne doświadczenia jak Ty Kinga, też można powiedzieć, że się nawróciłam, a przynajmniej zerwałam z grzechem, też otrzymałam podobne łaski: spokój, cierpliwość, jestem bardziej wyrozumiała dla innych, no i bez różańca nie mogę się obejść, z czego się cieszę:)
Dzięki za świadectwo. Fajnie, że się modlisz za kogoś. Pozdrawiam.

Michal
Gość
Michal

ja mam rozwiazanie, odprawiam rowniez,i jak jest zle – przerywam, i Egzorcyzm do sw.Archaniola Michala. zly dostaje wtedy dodatkowego kopniaka.. Pan Jezus juz dawno temu zwyciezyl szatana…

weronika
Gość
weronika

Fajnie to załatwiasz Michale, po męsku – podoba mi się

Joanna
Gość
Joanna

Ja wiem tak jak Ty Kingo,że modlitwa ma moc:) Nie przejmuj się tymi lękami i przeciwnościami – dzisiaj kończę swoją drugą NP i powiem Ci, że była dla mnie o wiele cięższa niż ta pierwsza:) Ale tak jak ty otrzymałam łaskę spokoju 🙂 takiego spokoju pomimo przeciwności losu nie zaznałam dawno;) a jutro zaczynam 3 NP w tej samej intencji co Ty- o nawrócenie mi bliskiej osoby:) Dziękuję Ci za świadectwo i pozdrawiam:)

Dżes
Gość
Ja właśnie kończę moja pierwszą nowennę, ( 10 dni mi zostało) też o nawrócenie, przemiane pewnej osoby i mam zamiar zacząć drugą. Dużo mnie kosztowała ta modlitwa zwłaszcza kiedy zaczęłam cz. dziękczynną, czułam sie fatalnie, nie dawałam rady sobie z samą sobą, ale dzięki temu wiem że choćby szatan rzucał mną o ściany to nie przerwę modlitwy, trzeba się zaprzeć.Nie boję się o siebie, ale boje się o te osobe za którą sie modlę, nie mam kontaktu z ta osobą i nie wiem co się z nia dzieje, boje sie że zły jeszcze bardziej bedzie te osobę osaczał i może… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

proszę was pomódlcie się za mnie, żebym znalazła dobrego męża i żeby nikt już więcej mnie nie zranił

Samotna
Gość
Samotna

do Agnieszka – do Nowenny Pompejańskiej dołącz jeszcze modlitwy do św. Józefa, jest bardzo pomocny także w tych sprawach, np. modlitwą o dobrego męża, albo telegramem, czy Nowenną, wkrótce Jego święto, pomodlę się za Ciebie i siebie:) Pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!