Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa

Niestety miesiac temu Pan Bog wezwal to dzieciatko do siebie... mimo, ze jest mi czasem smutno i ciezko pogodzic sie ze strata swojego dziecka, to dziekuje bardzo Matce Bozej za wstawiennictwo i za cud nowego zycia.
Read More

Elżbieta: Rozwój duchowy

Nowenną Pompejańską modlę się od 2013 roku obecnie kończę 24 i zacznę 25 chociaż to nie istotne. Zaznaczę , iż kiedyś odmówić dziesiątek różańca to było dla mnie dużo. Byłam taka niedzielna , w niedziele do kościółka. Dzięki Matce Bożej otrzymałam wiele łask. Intencje były różne : prośby , dziękczynne, ogólne jak i bardziej szczegółowe.
Read More

Natalka: Przedziwny Cud Nowenny Pompejańskiej

Andzia wróciła do domu wszystko się zagoiło wyniki badań niezłe Czesiek zaszokowany inni też
Read More

Bożena: Jak Wielka i ukochana jest Nasza Matka Boska

Zaufajcie Matce Przenajświętszej, zanoście do niej wszystkie swoje problemy radości i smutki. Ona każdego słucha UFAJCIE- TA NOWENNA JEST NAPRAWDĘ NIE DO ODPARCIA.
Read More

Leonarda: Zgoda z dziećmi

To jest moje pierwsze świadectwo. Sądziłam, że nie potrafię tego zrobić. Modlilam się o zgodę w mojej najbliższej rodzinie.
Read More

Dorota: Po Tej wspaniałej modlitwie czuję się spokojniejsza i pewniejsza o przyszłość

Jedno świadectwo już zmieściłam w trakcie modlitwy, teraz chciałabym zamieścić drugie po jej zakończeniu. Tak udało mi się skończyć modlitwę, mimo ciągłych ataków złego i braku wiary w to, że dojdę do końca. Modliłam się o miłość, o znalezienie drugiej połówki, chociaż spowodowane to było tym, że wszyscy moi znajomi już ją znaleźli, ale żyją już w małżeństwie z dziećmi.

A ja ciągle sama, mimo że w praktyce było mi dobrze samej. Bardziej dokuczał mi nacisk społeczeństwa. Po Tej wspaniałej modlitwie, mimo że nie odnalazłam jeszcze swojej drugiej połówki czuję się spokojniejsza i pewniejsza o przyszłość. Coraz bardziej dokucza mi również samotność, tyle że tym razem nie czuję już nacisku z zewnątrz, a własną potrzebę bycia z kimś, bycia kochaną. Oprócz tych łask otrzymałam również wiele innych, m.in. zostałam matką chrzestną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Dorota: Po Tej wspaniałej modlitwie czuję się spokojniejsza i pewniejsza o przyszłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Najważniejsze jest to czego Ty chcesz a nie „naciski”.Dobrze,że odmówiłaś NP,Matka napewno pomoże w znalezieniu właściwej osoby

man
Gość

zostanie matką chrzestną to żadna łaska…

EK47
Gość

Co za bzdury O_O
Wlasnej wartosci ci laska brakuje, takie koncza z podbitymi oczami. Nie bedzie zadnego ksiecia na koniu, to kobiety powinny powinny byc silne i same powozic te konie. 90% populacji mezczyzn nie jest w stanie zagwarantowac „milosci”, chca tylko zamoczyc w tobie chuja, modlenie sie zacheca ich do myslenia o tobie jak o idiotce.

Obrazki z nowenną pompejańską?