Dorota: Po Tej wspaniałej modlitwie czuję się spokojniejsza i pewniejsza o przyszłość

Jedno świadectwo już zmieściłam w trakcie modlitwy, teraz chciałabym zamieścić drugie po jej zakończeniu. Tak udało mi się skończyć modlitwę, mimo ciągłych ataków złego i braku wiary w to, że dojdę do końca. Modliłam się o miłość, o znalezienie drugiej połówki, chociaż spowodowane to było tym, że wszyscy moi znajomi już ją znaleźli, ale żyją już w małżeństwie z dziećmi.

A ja ciągle sama, mimo że w praktyce było mi dobrze samej. Bardziej dokuczał mi nacisk społeczeństwa. Po Tej wspaniałej modlitwie, mimo że nie odnalazłam jeszcze swojej drugiej połówki czuję się spokojniejsza i pewniejsza o przyszłość. Coraz bardziej dokucza mi również samotność, tyle że tym razem nie czuję już nacisku z zewnątrz, a własną potrzebę bycia z kimś, bycia kochaną. Oprócz tych łask otrzymałam również wiele innych, m.in. zostałam matką chrzestną.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EK47manTatiana Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Najważniejsze jest to czego Ty chcesz a nie „naciski”.Dobrze,że odmówiłaś NP,Matka napewno pomoże w znalezieniu właściwej osoby

man
Gość
man

zostanie matką chrzestną to żadna łaska…

EK47
Gość
EK47

Co za bzdury O_O
Wlasnej wartosci ci laska brakuje, takie koncza z podbitymi oczami. Nie bedzie zadnego ksiecia na koniu, to kobiety powinny powinny byc silne i same powozic te konie. 90% populacji mezczyzn nie jest w stanie zagwarantowac „milosci”, chca tylko zamoczyc w tobie chuja, modlenie sie zacheca ich do myslenia o tobie jak o idiotce.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: