Ania: walka o wszystko !

Któregoś wieczoru w końcu powiedziałam Bogu: "tak, jutro idę do spowiedzi"
Read More

Bożena: Przyszła babcia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Pewnego wieczoru, kiedy kolejny raz zobaczyłam łzy w oczach mojej córki postanowiłam poszukać motywacji do odmawiania nowenny pompejańskiej. Znalazłam tę stronę internetową i przeczytałam wiele niesamowitych świadectw. Od lat modlę się do Matki Najświętszej za pomocą różańca. Wiele łask wyprosiłam u naszej Kochanej Wspomożycielki dlatego i tym razem wiedziałam gdzie się zwrócić.
Read More

Agnieszka: Łaska zdrowia

Witam. Pragnę złożyć świadectwo ku pokrzepieniu serc . W święto Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 10.09.2014,skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji ( o łaskę zdrowia dla mojego kuzyna Andrzeja). Mój kuzyn był po operacji laparoskopowej woreczka żółciowego. Po tej operacji długo czuł się źle i nie mógł nic jeść. Niektórzy powiedzą...
Read More

Iwona: Swiadectwo

Swoja druga Nowenne Pompejanska zakończyłam 05.07.została wysłuchana tylko na kilka dni,widocznie Bog ma dla mnie inna sciezke.Bede się modlic dalej ale przyznam będzie ciężko
Read More

Zofia: Świadectwo o skuteczności nowenny

Od kilku lat tzn. od chwili poznania nowenny pompejańskiej, co pewien czas odmawiam tą nowennę. Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności tej modlitwy. Po odmówieniu nowenny w intencji mojej znajomej, która oczekiwała na operację tarczycy (już drugą) okazało się, że operacja nie jest konieczna, wystarczy leczenie farmakologiczne.
Read More

Ania: Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia

Chciałam złożyć świadectwo. Swoją pierwszą NP ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ 1 LISTOPADA 2013 R. Dowiedziałam się od koleżanki o niej . po wejściu na stronę nowenna pompejańska zaczęłam się wahać czy starczy mi czasu i czy wytrwam oraz ataków złego. Zaryzykowałam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia drugiej połówki ( nadmieniam , że jestem panną w wieku średnim, po wielu zranieniach, i specyjalnie nie szukam tej drugiej połówki i mi na tym nie zależy) , ale pierwszą myślą jaką intencję NP wybrać BYŁA WŁŚNIE O DRUGą POŁÓWKĘ .

Nowenne skończyłam 24. 12. 2013. Nie poznałam nikogo do tej pory, ale doświadczyłam innych łask o które nie prosiłam, (łask finansowych): a)dostałam duże wsparcie finansowe z odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej , kiedy uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy uważałam , za niemożliwe( inni z gorszymi schorzeniami nie dostawali nic) b) dostałam tez pieniądze doatkowe w pracy.

Dopatruję się w tym interwencji Naszej MAMY w niebie.

Chciałam podziękować za wszystkie świadectwa , które dodawały mi otuchy. Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia.

Kiedy ukończyłam pierwszą nowennę brakowało mi czegoś. Zawsze gdy wracałam po pracy czułam , że ONA – Matka Boża czeka na mnie w domu I czekałam na tę chwilę spotkania z Nią. Po zakończeniou pierwszej NP BRAKOWAŁO MI RÓŻAŃCA .Dlatego 1. stycznia 2014 r. zaczęłam odmawiać 2 NP W INTENCJI MAŁŻEŃSTWA MOJEGO BRATA, które jest w trakcie sprawy rozwodowej – trudnej po z orzekaniem o winie mojego brata. Teraz doświadczam dużych ataków od złego. Dzieje się to w pracy. DUŻĄ SIŁĘ

DAJE MI CODZIENNA EUCHARYSTIA, KTÓRA DAJE MI SIŁĘ, ABY CHODZIĆ DO TEJ PRACY A także wasze świadectwa. Mimo wielu trudności KTÓRE MAM W PRACY CZUJĘ , ŻE JEZUS I MARYJA MNIE OCHRANIAJĄ . DAJ BOŻE , ŻE SKOŃCZĘ TĘ DRUGĄ NOWENNĘ . ANIA

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Agaalicja Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
alicja
Gość
alicja

Podobno im cięższa intencja, tym większej ochrony potrzeba, czyli np. Mszy św, modlitwy….
Miałam podobnie przy pierwszej Nowennie.

Aga
Gość
Aga

Masz rację Różaniec uzależnia 😉

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!