Anna: W intencji przyjaciółki

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji mojej przyjaciółki. Była w depresji ze złamanym sercem po ciężkich zawodach miłosnych. Mniej więcej po połowie nowenny poznała mężczyznę, przy którym obdarzona miłością, stanęła na nogi i jest szczęśliwa. Obie dzięki czynimy Maryji, Dobrej Matce za wszelkie łaski, które nam wyprosiła u swojego syna, Jezusa...
Read More

Marta: Uwierzyłam !

Pierwsza nowenne zaczelam odmawiac juz ponad rok temu. To jak moje zycie sie zmienilo przez ten rok jest nie do opisania, otrzymalam wiele lask i pomocy od Matki Boskiej.
Read More

Iwona: Modlitwa trzymała mnie przy życiu

Głęboko wierzę, że Matka Boża wysłuchuje wszystkich naszych próśb, a Jej Boski Syn wie czego nam potrzeba zanim poprosimy.
Read More

Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Odmawiam Nowennę Pompejańską od lutego 2012 bez dnia przerwy w różnych intencjach potrzebnych w rodzinie. Niektóre z nich były wysłuchane i składałam tu świadectwa.Przeczytaj Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia
Read More

A.: Modlitwa otworzyła mi drogę do miłości

Witajcie! Chcę podzielić się dzisiaj z Wami moim świadectwem otrzymanych łask po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Zacznę od tego, że przez dość długi okres czasu tkwiłam w bardzo toksycznym związku. Mój chłopak miał za sobą próbę samobójczą, odkąd się związaliśmy zawsze mówił mi, że mnie kocha i że gdybym z nim zerwała to jego życie straciłoby sens. Nie byłam z nim szczęśliwa, ale bałam się od niego odejść, próbowałam przekonać samą siebie, że go kocham. Z chłopakiem zerwałam, gdy dowiedziałam się, że okłamywał mnie i za moimi plecami pisał z inną kobietą.
Read More

Iza: dziękuję Ci Maryjo za tyle łask!

Witam, chciałabym się podzielić swoim świadectwem. Zaczęło się od tego ze zakochałam się na pielgrzymce w pewnym chłopaku który niestety ma dziewczynę. Szliśmy w jednej grupie lecz nie rozmawialiśmy ze sobą wystarczyły nam tylko spojrzenia często on patrzył na mnie i ja na niego ale nie mieliśmy odwagi do siebie się odezwać. Jednak czułam w głębi serca że to jest mój przyszły mąż (w tej intencji o dobrego męża poszłam na Jasną Górę). Nasze drogi się rozeszły po pielgrzymce chodź mieszka kilkanaście kilometrowy dalej ode mnie. Po powrocie z pielgrzymki strasznie tęskniłam, płakałam, czułam ból wewnętrzny. Zaczęłam zadawać sobie pytanie dlaczego mi się przytrafiła znowu nieszczęśliwa miłość. Pewnego dnia natrafiłam na stronę internetową rosemaria poświęconej Nowennie Pompejańskiej. Zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji aby ten chłopak się do mnie odezwał jednak przerwałam z powodu zmęczenia. Drugi raz zaczęłam odmawiać w intencji o spotkanie miłości mojego życia. Teraz jestem w trakcie odmawiania części błagalnej.Pomimo że moje prośby jeszcze nie zostały wysłuchane doświadczyłam wielu łask od Ukochanej Matki Różańcowej. Nie byłam jednak wcześniej prawdziwą chrześcijanka. Chodziłam rzadko do Kościoła, rzadko się modliłam moje życie było w szczególności oparte tylko na imprezach a Kościół pozostawał poza nawiasem stąd u mnie zdarzały się myśli samobójcze gdyż czułam się samotna. Wokoło mnie wszyscy mieli kogoś bliskiego, większość koleżanek wyszła już za mąż a ja czułam się opuszczona, niepotrzebna nikomu. Podczas odmawiania Nowenny zbliżyłam się do Boga. Teraz nie mogę wyobrazić sobie niedzieli bez Mszy Świętej to jest dla mnie radością uczestniczyć w Niej. Czuję teraz wewnętrzny spokój ze wszystko będzie dobrze, przestałam się denerwować , poczułam sens życia pomimo że jest czasami ciężko bo myślę cały czas o tym chłopaku. Wiem że taka jest wola Boża i nie obwiniam go za to. Podczas odmawiania Nowenny spotykam ludzi życzliwych, dobrych dla mnie. Teraz czuję potrzebę bardziej się udoskonalać wewnętrznie. DZIĘKUJĘ CI MARYJO ZA TYLE ŁASK !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Iza: dziękuję Ci Maryjo za tyle łask!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Uda się! 😉

Teresa
Gość
Teresa

Witaj życzę Ci abyś odnalazła tego jedynego przeznaczonego dla Ciebie chłopaka a potem męża, wiem co czujesz miałam podobną sytuację jak Ty teraz próbuje o tej osobie zapomnieć i wiem że jest Ci ciężko ale na pewno przez te doświadczenia które nas spotykają na naszej drodze czujemy się silniejsi, a z modlitwą jest łatwiej pokonać ten ból ukryty w naszym sercu który zagościł

Kamila
Gość
Kamila

Szczęść Boże. Dziś zaczynam część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Boję się, że zły znów będzie atakował :(… Proszę o modlitwę bym dała radę 🙁 Z BOGIEM!

Obrazki z nowenną pompejańską?