Joanna: Powrót chłopaka

Zakochałam się w chłopaku do szaleństwa, nie wyobrażałam sobie bez niego życia. Spotkaliśmy się w realu, było miło, po spotkaniu on nagle zerwał kontakt, jedyne co mi napisał to to, że nic do mnie nie czuje i że nie ma zamiaru utrzymywać ze mną kontaktu. Byłam zrozpaczona, zaczęłam szukać pomocy u wróżek, które wyciągały ze mnie tylko pieniądze i klepały głupoty. Nagle doznałam objawienia, dostrzegłam na jak zła ścieżkę w życiu zboczyłam! Wyspowiadałam się i zaczęłam odmawiać nowenne. Nagle chłopak odnowił ze mną kontakt, codzinnie piszemy, cały czas mnie informuje, że nie jest zainteresowany żadną inną. Dzisiaj zaczynam drugą nowene. Matka Boska nas słucha i każdy kto odmawia nowene zostanie obdarowany jej owocami, tylko trzeba w to uwierzyć z całego serca.

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marzena
Marzena
06.01.19 19:22

Bardzo się ciesze, iz została wysłuchania Twoj intencja.
Tez mam ogromną nadzieję, że i mnie Matka Boska wysłucha. W końcu oddalam im moje życie w pelni wiec tylko od Nich zależy jak zdecydują.

Kasia
Kasia
07.01.19 11:27

Mam pytanie: czy jeśli modlę się Nowenną Rozwiązującą Węzły w intencji znalezienia stałej pracy i w międzyczasie dostaje propozycję pracy, ale mam wątpliwości w kwestii pracodawcy, który chce, żebym u niego pracowała-to ta praca jest z nadania Maryi czy szatan mógł się w to wmieszać, żeby mi narobić problemów? Jak to zrozumieć? Wysyłając CV, powierzyłam to Maryi, ale potem wyszły dziwne rzeczy, więc mam niepewność.

Katarzyna
Katarzyna
07.01.19 11:52
Reply to  Kasia

Do Kasi.Jeżeli po rozmowie kwalifikacyjnej jest cokolwiek co cię zaniepokoiło nie lekceważ tego.Potem może być trudniej się wyplątać.Nie doszukuj się działania złego tylko skup sie się na Bogu.Wątpliwości staraj się rozwiać poprzez rozsądne negocjacje z pracodawcą i zebranie opinii ze wszystkich możliwych źródeł. Zawsze też masz okres próbny na decyzję.

Kasia
Kasia
07.01.19 11:57
Reply to  Katarzyna

Jestem po wstępnej rozmowie telefonicznej z potencjalnym szefem. Wzbudził we mnie dziwne odczucia, najlepiej, żebym wszystko rzuciła i przyjechała do oddalonego od mojego miejsca zamieszkania o 25 kilometry miasta, gdzie jest siedziba firmy, bo on tylko dziś ma dla mnie czas. Jestem na to nieprzygotowana, żadnej wcześniej informacji, tylko od razu rzuć swoje obowiązki w domu i jedź, bo tak szef chce. A że okazało się, że facet ma jakieś niespłacone i przedawnione zadłużenia i ciut nakłamał w LinkedIn, to już inna sprawa.

też Ania
też Ania
07.01.19 13:02
Reply to  Kasia

Kasiu, przede wszystkim zachowaj spokój. Początek roku jest czasem gdy szef rzeczywiście może nie mieć czasu i stąd taki sztywny termin. Okres próbny to czas i dla szefa żeby zobaczył jak pracujesz i dla Ciebie żebyś zobaczyła czy jak Ci się pracuje. Ja na jedną z rozmów kwalifikacyjnych zwalnialam się z praktyk studenckich i też jechałam na cito. Powodzenia i dużo dobra.

Kasia
Kasia
07.01.19 13:08
Reply to  też Ania

Też Ania, chciałam dać temu szefowi szansę, ale jak poczytałam o nim informacje w necie, to aż zbladłam. Nakłamał w kwestii studiów, doświadczenia zawodowego, poprzednia swoją firmę zadłużył na 15 tysięcy złotych (prawdopodobnie to wstępnie znana mi kwota) tamta upadła , założył kolejna i co potem? Zablokowała numer telefonu, wiem, że to wredne z mojej strony, ale ten facet wzbudza we mnie strach. A każdy chce pracować w pewnej i dobrze zarządzanej firmie, prawda?

Katarzyna
Katarzyna
07.01.19 14:09
Reply to  Kasia

Kasiu co do terminu spotkania w/s pracy to zwykle wyznacza go pracodawca.Trudno żeby dostosowywał go do twojego grafika.Te opinie o nim które zabrałaś mogą dawać do myślenia. Ważna jest kondycja finansowa firmy,opinie innych pracowników w tym byłych i obecnych.Ogólnie im więcej informacji tym lepiej. Jednak rezygnując ze spotkania z szefem oko w oko to raczej już szans nazatrudnienie tam nie masz.Powiem ci jeszcze że rok temu odmawiałam NP w intencji nie związanej z zatrudnieniem.Dokładnie w trakcie różańca dostałam mejla od pracodawczyni.Też myślałam że to znak.Na 1 rozmowie była ona i jej mąż. Zapaliły mi się czerwone światła co do wielu… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
07.01.19 14:17
Reply to  Katarzyna

Nie chcę tam pracować i nie sądzę, żeby to była praca otrzymaną od Boga. Ale uważać trzeba i mieć się na baczności, bo nie wiadomo, co tak naprawdę kryje się za człowiekiem. No nic, będę dalej prosić Maryję poprzez różaniec o pomoc.

Katarzyna
Katarzyna
07.01.19 14:42
Reply to  Kasia

Kasiu przeczytaj sobie jeszcze wpis Alicji poniżej. Jej propozycja brzmi całkiem sensownie.Może cie to zainteresuje.

tez Ania
tez Ania
07.01.19 16:48
Reply to  Kasia

Kasiu, czasem rzeczywiście intuicja nas przestrzega przed niebezpieczeństwem i wtedy warto jej posłuchać. Czy tak było tym razem? Na forum tego nie rozstrzygniemy. Jeżeli całą sobą czułaś NIE, może faktycznie warto było posłuchać intuicji. Piszesz o strachu. Czy generalnie boisz się obcych, mężczyzn? Czy to tylko ten konkretny mężczyzna wzbudził Twój strach? Co do wpisów w internecie – pytanie o ich wiarygodność. Czasem ludzie wypisują niepochlebne opinie z różnych motywów. Czy tak jest w tej konkretnej sytuacji? Nie wiem. Jeżeli gość rzeczywiście robi długi, lepiej trzymać się od niego z daleka. Jeżeli na spotkanie nie poszłaś, teraz już raczej zostaje… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
08.01.19 07:38
Reply to  tez Ania

Nie że się boje obcych mężczyzn, ale podchodzę z rezerwa i dystansem do nich. A ten mężczyzna wzbudził u mnie strach, bo znalazłam o nim informacje, które były dla mnie istotne i pokazały, że nie jest pewnikiem jako szef firmy, w której można spokojnie pracować. A że dziś miałam koszmary senne, w których szatan mnie straszył, byłam straszona, że pójdę do więzienia, że byłam rozstrzeliwana pod ścianą. A to dopiero początek, aż mi serce wali z nerwów.

enia
enia
08.01.19 08:38
Reply to  Kasia

Kasia rób jak o.Witko radzi Uwielbiaj Jezusa w takich ludziach, odsłuchaj uwaznie kilka razy ten odcinek na yt.
Należysz do Jezusa i nie masz sie czego lękać, no ten z dołu moze Cie trochę postraszyć na ile mu Bóg pozwoli
Dobrego dnia

Klara
Klara
08.01.19 16:42
Reply to  Kasia

Kasia to tak jak z dziewczynami, które modlą sie o dobrego meża. Niektore myślą, że pierwszy po Nowennie to juz ten a okazuje sie często, że niekoniecznie. Modlitwa, modlitwą, ale swój rozum też trzeba mieć. Jeśli intuicja Ci mowi NIE to nie rób nic wbew sobie. Myślę, że gdyby to była praca dana od Boga, czułabyś spokój i zaufanie a nie strach, niepewność i wątpliwości.
Będzie dobrze, powodzenia!

Kasia
Kasia
08.01.19 17:07
Reply to  Klara

Dzisiaj wysłałam CV do szkoły jako pracownik biurowy prowadzonej przez siostry zakonne dla dzieci niepełnosprawnych. Jest obawa, że nie dostanę tej pracy mając wątpliwe doświadczenie jako pracownik szkoły (żeby nie powiedzieć, że żadne), w administracji pracowałam w firmach prywatnych, ale o to jestem spokojna, trwam przy Nowennie Rozwiązującej Węzły i mam nadzieję, że to będzie to.

Kasia
Kasia
11.01.19 15:14
Reply to  Klara

Jestem załamana. Modlę się do ojca Stanisława Papczyńskiego w intencji mojej przyjaciółki, która od 7 lat stara się z mężem o dziecko. Dziś 7 dzień Nowenny, a tu informacja, że dziś niespodziewanie zmarł jej tata. Po takim czymś trudno się otrząsnąć…

enia
enia
11.01.19 15:32
Reply to  Kasia

Nie dawno rozmawiałam ze znajomą, która powiedziała że osoba modliła się,prosiła św.Stanisława Papczyńskiego o wstawiennictwo u Boga aby palec nie był amputowany,została wysłuchana.
Kasia niech ten Świety tez uprosi tą łaskę o jaką sie modlisz

Magdalena
Magdalena
07.01.19 17:26

W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasydzkie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono na tym iż, moment inicjacji seksualnej, ma kluczowe znaczenie na dalsze pożycie… Czytaj więcej »

Kalina
Kalina
07.01.19 17:27

Witam mam podobna sytuacje i nie potrafię sobie z tym poradzić 🙁 ciagle myśle zaczęłam nowennę i dziś skończyłam 2 dzień …po jakim czasie u Ciebie się odezwał? Wierze ze się uda ale już nke mogę sobie radzić z moimi myślami 🙁

Artur
Artur
07.01.19 19:33
Reply to  Kalina

Zachowaj spokój i rób swoje. A w między czasie dbaj o zdrowie a wszystko będzie dobrze

Sara
Sara
26.06.19 00:15

Ja mam inny problem i już naprawdę nie wiem gdzie szukać pomocy. Ponad rok temu zostawił mnie chłopak dla innej dziewczyny. Okazało się, że wcale mnie nie kochał ani nawet nie szanował Chciał mnie tylko wykorzystać i udało mi się. Na ten moment czas wyleczył moje rany, nie płaczę lecz nadal nie potrafię o nim przestać myśleć. Codziennie praktycznie cały czas myślę o tym co robi, z kim się spotyka, przeglądam jego profil na portalach społecznościowych… błagam pomóżcie mi jakoś zamknąć ten rozdział życia i wyrzucić go raz na zawsze z moich myśli ….

enia
enia
26.06.19 05:28
Reply to  Sara

Sara porozmawiaj o tym w konfesjonale. Przyjmij rady Spowiednika.
Msze sw ,Eucharystię ofiaruj za tego człowieka,oddaj go P.Jezusowi. Jest nowenna do MBRW, odmów o rozwiazanie węzła z tym panem. Najważniejsze musisz mu przebaczyć i błogosławić.
Jesli był seks,koniecznie wyspowiadaj sie z tego,konfesjonał odcina. Bo konsekwencje tego grzechu mogą sie ciagnąć, posłuchaj co o tym mówi ks..Glas. Noooo jak facet zaliczył prostytutkę,czy dużo kobiet to ….nie chcę Cie straszyć.
Trzymaj się!

21
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x