100 składanych obrazków z nowenną pompejańską, z instrukcją różańca!

100x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 12,00 zł Cena 25,00 zł

UWAGA, obrazki z nowenną pompejańską! 🙂 Dla Czicicieli Królowej Różańca, którzy pragną rozszerzać nowennę pompejańską, przygotowaliśmy zestaw 100 obrazków z nowenną pompejańską. Składany obrazek zawiera:

  • obrazek Matki Bożej Pompejańskiej
  • instrukcję odmawiania z modlitwami nowenny pompejańskiej
  • instrukcję odmawiania różańća
  • krótki rys historyczny z obietnicą Matki Bożej o nowennie nie do odparcia
  • harmonogram do wykreślania kolejnych dni różańca

Wszystko to na jednym obrazku, który po złożeniu łatwo mieści się w portfelu! Cena jednego obrazka z nowenną pompejańską to tylko 14 groszy!

Są dostępne także inne zestawy, zapraszamy!

>>>>>Zobacz inne zestawy!

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AnnaJerzyAnnaBarbaraMarek (adm.) Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Rozprowadzam z wdzięcznością do Maryi , te „zasady odmawiania Nowenny”. Już rozdałam 50szt, czekam na następne 100 egz. Chwała Maryi , naszej Królowej różańca Świętego z Pompei. Sama kończę kolejną Nowennę w święto o. Pio. Chwała Panu!

Anna
Gość
Anna

Dziś ukończyłam w święto o. Pio swoją nowennę, dziś otrzymałam kolejne 100 obrazków z Nowenną. Rozdaje je z wdzięczności za otrzymaną dobrą wiadomość dotyczącą utrzymania stanowiska pracy, które było wysoce zagrożone dla mojej córki za którą odmawiałam tę Nowennę, aby i inni mogli prosić Mateńkę i dziękować Jej za otrzymane łaski. Dziękuję Ci Maryjo.

Anna
Gość
Anna

Dziś byłam u kancelarii parafialnej i spytałam urzędującej Siostry czy mogę zostawić trochę obrazków z Instrukcją odmawiania Nowenny. Siostra pozwoliła mi rozłożyć w Kaplicy Adoracji. Chwała Panu i Jego Niepokalanej Matce!!

Anna
Gość
Anna

Dziś w kaplicy Adoracji, nie było ani jednej „broszurki” jak odmawiać nowenne. Chwała Panu i Jego Niepokalanej Matce!

Justyna
Gość
Justyna

19zł za malutki obrazeczek to trocę za dużo.Jestem w posiadaniu takiego ,dostałam go za darmo mogę go oddać jeżeli ktoś potrzebuje. Oddam oczywiście za darmo.

Jerzy
Gość
Jerzy

Justyno, kupiłem paczkę obrazków z NP oraz drugą tych z Bartolo Longo po 1 grosz/szt. i rozdaję za darmo wśród tych co zechcą posłuchać o tej pięknej Nowennie. 19 groszy za sztukę może zapłacić nawet taka bezrobotna biedota jak ja skoro odmawiając nowennę i prosząc o łaskę obiecuję rozszerzać NP aby i inni grzesznicy tacy jak ja mogli uciec do naszej Matki.

Anna
Gość
Anna

Ja troche ulotek zostawiłam u mnie w Parafialnym kościele,w sąsiedniej miejscowości też i nawet na pielgrzymce również,przed Mszą św.stoliczek obłożony a po ani jednej broszurki

Anna
Gość
Anna

Gdy pierwszy raz zetknęłam się z Nowenną nie wiedziałam nawet jak wygląda obraz matki Bożej z Pompejów. Myślę, że obrazki to pomysł wspaniały i bardzo pomocny.

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!