Marta: trzeba pamiętać że nowenna to modlitwa a nie magia

Pewnie ze chciałabym żeby po skończeniu nowenny Michał stanął przede mną z bukietem róż ale trzeba pamiętać że nowenna to modlitwa a nie magia. Tylko wytrwałość może doprowadzić nas prawdziwej miłości.
Read More

Katarzyna: Deszcz łask

Odmawiam Nowennę od początku Wielkiego Postu, skończę ją 27 kwietnia (w Niedzielę Miłosierdzia Bożego i w dzień kanonizacji JPII). Moja intencja to: za wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałam. Już w pierwszym tygodniu odmawiania stała się niespodziewana rzecz: jeden z moich znajomych, który walczy z...
Read More

M: Rozwijam swój talent i pasję

Witam wszystkich, odmówiłam już kilka nowenn do Matki Bożej w różnych ważnych dla mnie intencjach. Po raz pierwszy zamieszczam świadectwo, bo czuję, że powinnam podzielić się tym co działo i dzieje się w moim życiu. Po zakończeniu każdej nowenny miało miejsce coś pozytywnego .
Read More

Tomasz: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Kilka dni temu lekarz stwierdził że żadnej psychozy nie ma. Skończyła sie choroba psychiczna. Chwała Panu i Cześć MARYJI!!!
Read More

Marika: Cud macierzyństwa

Za 2,5 tyg kończę Nowennę i czekam na kolejny cud!!! Bo ja wiem, że to był cud!!!
Read More

100 składanych obrazków z nowenną pompejańską, z instrukcją różańca!

100x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 12,00 zł Regular Price 25,00 zł

UWAGA, obrazki z nowenną pompejańską! 🙂 Dla Czicicieli Królowej Różańca, którzy pragną rozszerzać nowennę pompejańską, przygotowaliśmy zestaw 100 obrazków z nowenną pompejańską. Składany obrazek zawiera:

  • obrazek Matki Bożej Pompejańskiej
  • instrukcję odmawiania z modlitwami nowenny pompejańskiej
  • instrukcję odmawiania różańća
  • krótki rys historyczny z obietnicą Matki Bożej o  nowennie nie do odparcia
  • harmonogram do wykreślania kolejnych dni różańca

Wszystko to na jednym obrazku, który po złożeniu łatwo mieści się w portfelu! Cena jednego obrazka z nowenną pompejańską to tylko 14 groszy! 

Są dostępne także inne zestawy, zapraszamy!

>>>>>Zobacz inne zestawy!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "100 składanych obrazków z nowenną pompejańską, z instrukcją różańca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Rozprowadzam z wdzięcznością do Maryi , te „zasady odmawiania Nowenny”. Już rozdałam 50szt, czekam na następne 100 egz. Chwała Maryi , naszej Królowej różańca Świętego z Pompei. Sama kończę kolejną Nowennę w święto o. Pio. Chwała Panu!

Anna
Gość

Dziś ukończyłam w święto o. Pio swoją nowennę, dziś otrzymałam kolejne 100 obrazków z Nowenną. Rozdaje je z wdzięczności za otrzymaną dobrą wiadomość dotyczącą utrzymania stanowiska pracy, które było wysoce zagrożone dla mojej córki za którą odmawiałam tę Nowennę, aby i inni mogli prosić Mateńkę i dziękować Jej za otrzymane łaski. Dziękuję Ci Maryjo.

Anna
Gość

Dziś byłam u kancelarii parafialnej i spytałam urzędującej Siostry czy mogę zostawić trochę obrazków z Instrukcją odmawiania Nowenny. Siostra pozwoliła mi rozłożyć w Kaplicy Adoracji. Chwała Panu i Jego Niepokalanej Matce!!

Anna
Gość

Dziś w kaplicy Adoracji, nie było ani jednej „broszurki” jak odmawiać nowenne. Chwała Panu i Jego Niepokalanej Matce!

Justyna
Gość
Justyna

19zł za malutki obrazeczek to trocę za dużo.Jestem w posiadaniu takiego ,dostałam go za darmo mogę go oddać jeżeli ktoś potrzebuje. Oddam oczywiście za darmo.

Jerzy
Gość

Justyno, kupiłem paczkę obrazków z NP oraz drugą tych z Bartolo Longo po 1 grosz/szt. i rozdaję za darmo wśród tych co zechcą posłuchać o tej pięknej Nowennie. 19 groszy za sztukę może zapłacić nawet taka bezrobotna biedota jak ja skoro odmawiając nowennę i prosząc o łaskę obiecuję rozszerzać NP aby i inni grzesznicy tacy jak ja mogli uciec do naszej Matki.

Anna
Gość

Ja troche ulotek zostawiłam u mnie w Parafialnym kościele,w sąsiedniej miejscowości też i nawet na pielgrzymce również,przed Mszą św.stoliczek obłożony a po ani jednej broszurki

Anna
Gość

Gdy pierwszy raz zetknęłam się z Nowenną nie wiedziałam nawet jak wygląda obraz matki Bożej z Pompejów. Myślę, że obrazki to pomysł wspaniały i bardzo pomocny.

Obrazki z nowenną pompejańską?