100 składanych obrazków z nowenną pompejańską, z instrukcją różańca!

UWAGA, obrazki z nowenną pompejańską! 🙂 Dla Czicicieli Królowej Różańca, którzy pragną rozszerzać nowennę pompejańską, przygotowaliśmy zestaw 100 obrazków z nowenną pompejańską. Składany obrazek zawiera:

 • obrazek Matki Bożej Pompejańskiej
 • instrukcję odmawiania z modlitwami nowenny pompejańskiej
 • instrukcję odmawiania różańća
 • krótki rys historyczny z obietnicą Matki Bożej o  nowennie nie do odparcia
 • harmonogram do wykreślania kolejnych dni różańca

Wszystko to na jednym obrazku, który po złożeniu łatwo mieści się w portfelu! Cena jednego obrazka z nowenną pompejańską to tylko 14 groszy! 

Są dostępne także inne zestawy, zapraszamy!

Nowenna pompejańska z różańcem
Nowenna pompejańska z różańcem

>>>>>Zobacz inne zestawy!

12 myśli na temat „100 składanych obrazków z nowenną pompejańską, z instrukcją różańca!

 1. Rozprowadzam z wdzięcznością do Maryi , te „zasady odmawiania Nowenny”. Już rozdałam 50szt, czekam na następne 100 egz. Chwała Maryi , naszej Królowej różańca Świętego z Pompei. Sama kończę kolejną Nowennę w święto o. Pio. Chwała Panu!

  • Dziś ukończyłam w święto o. Pio swoją nowennę, dziś otrzymałam kolejne 100 obrazków z Nowenną. Rozdaje je z wdzięczności za otrzymaną dobrą wiadomość dotyczącą utrzymania stanowiska pracy, które było wysoce zagrożone dla mojej córki za którą odmawiałam tę Nowennę, aby i inni mogli prosić Mateńkę i dziękować Jej za otrzymane łaski. Dziękuję Ci Maryjo.

   • Dziś byłam u kancelarii parafialnej i spytałam urzędującej Siostry czy mogę zostawić trochę obrazków z Instrukcją odmawiania Nowenny. Siostra pozwoliła mi rozłożyć w Kaplicy Adoracji. Chwała Panu i Jego Niepokalanej Matce!!

 2. 19zł za malutki obrazeczek to trocę za dużo.Jestem w posiadaniu takiego ,dostałam go za darmo mogę go oddać jeżeli ktoś potrzebuje. Oddam oczywiście za darmo.

    • Podróbki tych naszych obrazków, które zrobiła sobie jedna drukarnia w Warszawie i umieściła przy tym swój copyright (!), kosztują w księgarniach minimum 40 groszy za sztukę, a nawet są za 1,50! My przyjęliśmy zasadę, że koszt druku + VAT (dla państwa) + koszt pakowania (im więcej, tym taniej) + koszt wysyłki. Sporo tez zależy od nakłądu drukowanych obrazków, jeśli są niewielkie, to cena jednostkowa jest wyższa. I tak jest z obrazkami po niemiecku, angielsku itd.

  • Justyno, kupiłem paczkę obrazków z NP oraz drugą tych z Bartolo Longo po 1 grosz/szt. i rozdaję za darmo wśród tych co zechcą posłuchać o tej pięknej Nowennie. 19 groszy za sztukę może zapłacić nawet taka bezrobotna biedota jak ja skoro odmawiając nowennę i prosząc o łaskę obiecuję rozszerzać NP aby i inni grzesznicy tacy jak ja mogli uciec do naszej Matki.

 3. Ja troche ulotek zostawiłam u mnie w Parafialnym kościele,w sąsiedniej miejscowości też i nawet na pielgrzymce również,przed Mszą św.stoliczek obłożony a po ani jednej broszurki

 4. Gdy pierwszy raz zetknęłam się z Nowenną nie wiedziałam nawet jak wygląda obraz matki Bożej z Pompejów. Myślę, że obrazki to pomysł wspaniały i bardzo pomocny.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!