Nasza mała rocznica: 1000 wpisów!

1000-wpisów

DZIĘKUJEMY!

Każda strona bez gości jest martwa.

Naszą stronę ożywiają liczne świadectwa, komentarze i wzajemne wsparcie w modlitwie.

Napiszcie, co chcielibyście zobaczyć/zmienić na tej stronie.

Nowy wygląd? Dodatkowe opcje? Artykuły? Zdjęcia z Pompejów?

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wierząca
wierząca
04.12.13 18:39

Strona jest wspaniale prowadzona . Dziękuję

Anna
Anna
04.12.13 19:06

Życzę dużo szczęścia i łask Bożych dla osób tworzących tę stronę 🙂

Ania
Ania
04.12.13 20:04

Chciałabym w imieniu swoim a także zapewne innych odwiedzających tę stronę z całego serca podziękować! Strona prowadzona jest wspaniale! Nowenna Pompejańska ma niesamowitą moc i siłę rażenia, zespaja nas tutaj wszystkich w naszych utrapieniach, możliwość wymiany spostrzeżeń, odczuć a przede wszystkim mocy Bożej jest wprost niewyobrażalna! Chwała za to Panu i Mateńce, że łączą ze sobą ludzi którzy kompletnie się nie znają a łączy ich jedno miłość i wiara w Boga! Osobiście mieszkam poza granicami kraju jest to dla mnie niebywała okazja bliskości również z rodakami, co jest dla mnie niezmiernie ważne. Jeżeli mogłabym coś zasugerować to fajną dodatkową opcją… Czytaj więcej »

anna
anna
04.12.13 20:07

Wszystkiego najlepszego dla Was Kochani,którzy prowadzicie tę stronę,za Wasze wielkie serce 🙂

Marta
Marta
04.12.13 21:32
Reply to  Marek (adm.)

Myślę, że zdjęcia i filmiki z różnych uroczystości pompejańskich przy obrazie Królowej byłyby doskonałym dopełnieniem tej strony. 🙂 ja także chciałabym podziękować za stronę MP dziękuję za poświęcenie obsługiwania tej strony. Jest ona światłem latarni, która sprowadza nas do właściwego portu, którym jest Bóg. Daje nadzieję i podnosi na duchu. Dziękuję

Daniel
Daniel
04.12.13 20:59

Pragnę i ja tutaj dołożyć podziękowania dla autorów tej strony i podzielić się pewną uwagą. Otóż jak pierwszy raz odwiedziłem tą stronę a było to w połowie września 2013roku mieliście około 600 wpisów (świadectw), teraz obchodzicie rocznicę 1000 wpisu. Także widać, że strona nabiera rozmachu i coraz więcej osób zagląda i odmawia NP. Ja skończyłem nie tak dawno swoją pierwszą nowennę i nie podjąłem się drugiej ale odmawiam inne modlitwy i codziennie zaglądam na tą stronę by szukać wsparcia i też cieszyć się z łask innych osób. To prawda, że użytkownicy tej strony tworzą ciekawą społeczność w różnym wieku i… Czytaj więcej »

Renata
Renata
04.12.13 21:51

Kłaniam się Tobie Królowo Różańca Świetego. Pozdrawiam wszystkich,którzy tutaj jesteśmy i choć się nie znamy,wspieramy modlitwą i życzę wielu łask.

Karolina
Karolina
04.12.13 22:44

Wielkie podziękowania dla twórców i administratorów tej strony. Bije od niej ciepło i światło. Dzięki też za Wasze świadectwa i komentarze – są one dla mnie wsparciem i podporą w trudnych chwilach.

Co bym zmieniła ? Na razie nic. Developerzy tej strony (mam na myśli „fasadę” i „wnętrze” ) widzę dają darę 🙂 Ale pomysł na przyszłośc z Np. photoblogiem z różnych wyjazdów może być ciekawy.

Czekam na kolejne 1000 wpisów i inne równie piękne rocznice.
Niech Wam wszystkim Bóg błogosławi !

PS. Baloniki są super 🙂

Agnieszka
Agnieszka
04.12.13 23:00

Wspaniały wynik – widać jak bardzo ludzie potrzebują takiej drogi do Pana . Dla mnie samej odnalezienie tej strony było jak dar z Niebios , prawdziwa Łaska .
Osobiście myślę , że może przydałaby się taka rubryczka , miejsce na wpisywanie pomysłów na szerzenie Nowenny Pompejańskiej . Ta obietnica przecież dotyczy nie tylko jednorazowych czynów ale działalności długofalowej .
Zdjęcia z Sanktuarium w Pompejach też bardzo mile widziane : ) .
Ukłony dla Szanownej Redakcji za wspaniałą pracę : ) .

Marta
Marta
05.12.13 00:32

Wcale nie taka mała ta rocznica 🙂 1000 wpisów to bardzo dużo!!! Jeśli chodzi o to, czego brakuje to myślę, że przydałby się nowy dział – GALERIA. Miejsce na zdjęcia szczęśliwców, którzy byli w Pompejach i chcieliby się podzielić zdjęciami.

lucyna
lucyna
05.12.13 11:53

Codziennym rannym rytuałem jest odwiedzenie Tej strony. Modlitwa i świadectwa innych dają mi siły do życia. Z całego serca dziękuję za cały trud włożony w prowadzenie tak wspaniałej strony.Pozdrowienia dla Redakcji i Wszystkich ,którzy tu zaglądają.

Kasia
Kasia
05.12.13 12:15
Reply to  lucyna

Ja również chciałam podziękować za prowadzenie tej strony i całego dzieła Panu Markowi, Jego żonie, i osobom zaangażowanym, no i Wam wszystkim forumowiczom. Codzienna modlitwa NP i odwiedziny tej strony przez wiele miesięcy trzymały mnie przy życiu i chociaż w mojej sprawie nic się nie zmieniło jest nawet gorzej to własnie dzięki Maryi, Bożej Opatrzności i Wam żyję. No oczywiście też siłę dają mi mąż i syn. Ale dzieło szerzenia Nowenny Pompejańskiej i jego moc jest przeogromna. Pozdrawiam:-)

Barbara2
Barbara2
05.12.13 12:39

Gratuluję całej Redakcji ! Czasami zastanawiam się, co by się ze mną stało, gdybym nie trafiła na NP i tę stronę, z której garściami czerpię siłę i nadzieję do życia. Faktycznie nasza społeczność, to dość specyficzna „nawiedzona” i nastawiona na intensywną modlitwę Grupa, która jak te lecące baloniki, śle do nieba „zdrowaśki” do Matki Bożej. Wracając do propozycji, to kalendarz bardzo by się przydał, bo ostatnio miałam problem z ustaleniem Święta Niepokalanego Poczęcia (czy jest w niedzielę, czy jest przeniesione na poniedziałek), doszukałam się w końcu specjalnego dekretu i już wiem, że na pewno jest w niedzielę. Galeria też przydałaby… Czytaj więcej »

iwona
iwona
05.12.13 15:46

zaglądam tu codziennie , szukam świadectw o spełnieniu prośby, to bardzo pomaga , cieszę się razem z Wysłuchanymi i proszę Mateńke , aby wysłuchała Proszących , moja prosba jeszcze nie została wysłuchana , ale ciągle mam nadzieje i czuję ,że Maryja jest ze mna , odmówiłam dwie nowenny kilka miesięcy temu, Maryja pomaga mi na codzień , jestem ufna ,że w końcu będzie dobrze, że przestane sie bac jutra, dzis znów Maryja mi pomogła , wyciągnęła ręke , ale boję sie nadal. Ni e stac mnie na wyjazd Do Pompejów , ale / juz o tym wspominałam/ oglądałam filmik z… Czytaj więcej »

dorota
dorota
05.12.13 16:17

DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!

Bogusia
Bogusia
06.12.13 09:39

Dziękuje za te stronę, znajduje tu wiele świadectw, które codziennie zbliżają mnie jeszcze bardzie do Najświętszej Panienki i dają siłę , aby radzić sobie z codziennymi przeciwnościami losu. Bogusia

anna
anna
06.12.13 19:01

Ja bym jeszcze umieściła wpis czytań na dany dzień -taka Ewangelia na każdy dzień

Renata
Renata
07.12.13 12:49

Witam,
Ja trochę nie na temat. Kiedyś można było kupić KRŚ w empiku teraz nie widzę tam Jej. Czy jest ona dostępna gdzieś czy tylko online u Was.
Bóg zapłać.

Renata
Renata
07.12.13 20:51
Reply to  Marek (adm.)

Dziękuję za odpowiedż. Żaden z Empików w Rzeszowie nie ma tej gazety od wakacji. Pytałam obsługi to powiedzieli że owszem mieli tą gazete ale teraz nie mają i nie wiedzą czemu.

Barbara2
Barbara2
11.12.13 14:11

Empik w Galerii Sanowa w Przemyślu też nie ma.

35
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej