Janka: Sytuacja była tragiczna

Kochani! kilka miesięcy pisałam o łaskach płynących z Nowenny Pompejańskiej dla rodziny mojego syna,synowej i ich córeczki. Sytuacja była tragiczna-zupełny rozpad małżeństwa,oddzielne zamieszkanie-po prostu było pięknie 4 lata po ślubie i nagle wszystko runęło w gruzach.

W ich małżeństwie od początku nie było Pana Boga, w obecności którego sobie przysięgali.Cóż mogłam zrobić?Ja sama nic, ale Matka Boża przyszła mi z pomocą. Dała mi, za pośrednistwem mojej przyjaciółki, Nowennę Pompejańską którą odmówiłam już trzy razy w intencji o ratowanie małżeństwa zawartego przed Bogiem.Dzięki Ci Matko Boża z Pompejów-małżeństwo mojego syna i mojej synowej trwa, pod jednym dachem i oby tak było zawsze.

Matko Boża prowadż ich Swoją drogą do Nieba, jesteś ucieczką i pomocą naszą.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Janka: Sytuacja była tragiczna"

Powiadom o
avatar
Ryszard
Gość
Ryszard

Cud, taka jest nasz kochana Matka Jezusa Chrystusa. Boże dzięki Ci za nią.

Agnieszka G.
Gość
Agnieszka G.

Jest Pani CUDOWNĄ TEŚCIOWĄ! Moje małżeństwo się rozpada, byłam w szpitalu z powodu depresji, a moja teściowa odwróciła się ode mnie i nastawia męża przeciwko mnie i naszemu dziecku. Chodzi do kościoła, wydaje się być osobą wierzącą a tak mnie rani. Mąż się do niej wyprowadził….
Zmawiam nowennę za rozwiązanie problemów w naszym małżeństwie, zostało mi kilka dni. W mężu jakby drgnęło…wiem jednak, że rozwiążemy do końca nasze konflikty jak wróci do nas. Nie wiem doprawdy jak poradzić sobie z teściową, która ewidentnie rozbija nasze małżeństwo, a mąż jakby się jej bał przeciwstawić…?

JOANNA
Gość
JOANNA
Odpowiedź sama ciśnie się na usta : Kolejną NP-odmów za teściową, by zrozumiała, że dobro jej syna, zależy od jego szczęścia, a co jest szczęściem dla niego wie najlepiej Pan Bóg, więc proś Boga, by ona sama oddała sprawy również w ręce Boga, a nie na swoją modłę chciała go uszczęśliwiać – co może oznaczać w rzeczywistości tylko jego unieszczęśliwianie i ludzi mu bliskich wraz z sakramentalną żoną i dzieckiem, a to się przecież Bogu nie może podobać. Przełam proszę tą niechęć do Twojej teściowej-uwierz, to że się będziesz za Nią modliła uświęci i Ciebie, to będzie, jak nadstawianie drugiego… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij