Monika: Dziękuję za dotychczasowe łaski i opiekę…

Nowennę zaczęłam odmawiać w bardzo ciężkim dla mnie okresie życia. Przeszło dwa lata po rozstaniu z ukochanym nadal nie mogłam poradzić sobie z tym, co się wydarzyło... Modliłam się w intencji jego powrotu. Czy łaski tej kiedykolwiek doświadczę - nie wiem, ale mam taką nadzieję. Modlitwa jednak bardzo mi pomogła,...
Przeczytaj całość

Gosia: zwątpienie

Nie,to byla taka siła,ze myslałam,ze mnie powali.Co lepsze,zaczełam szukac wsparcia w kosciele.Gdy tylko wybieraam sie na wieczorna msze chwile przed wyjsciem dostawałam takie telefony od znanych mi osob, z takimi informacjami i wiadomosciami,ze to jest nawet nie do opisania..
Przeczytaj całość

Teresa: Krok w dobrą stronę

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Właśnie zakończyłam odmawianie dwóch nowenn jednocześnie. Jedną odmawiałam w intencji poczęcia dziecka, drugą w intencji nawrócenia mojej siostry i opieki Bożej nad siostrzenicą. Na razie jeszcze moje prośby nie zostały spełnione, chociaż Bóg dał mi pewien znak, że moja pierwsza prośba zostanie spełniona, w każdym razie tak to odczytuję. Na razie jednak stał się inny "mały cud".
Przeczytaj całość

Zofia: Uzdrowienie brata

Najbardziej obawiałam się, że rozpocznę nowennę i nie wytrwam. Jednak jeśli cel jest ważny i czas na różaniec się znajdzie. Mój brat był chory na raka, tak w skrócie. Za wstawiennictwem Ojca Pio został uzdrowiony. Ostatnio zachorował na silną nerwicę,rozpoczęłam Nowennę Pompejańską, pokonał ja w domu bez konieczności hospitalizacji. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Janka: Sytuacja była tragiczna

Kochani! kilka miesięcy pisałam o łaskach płynących z Nowenny Pompejańskiej dla rodziny mojego syna,synowej i ich córeczki. Sytuacja była tragiczna-zupełny rozpad małżeństwa,oddzielne zamieszkanie-po prostu było pięknie 4 lata po ślubie i nagle wszystko runęło w gruzach.

W ich małżeństwie od początku nie było Pana Boga, w obecności którego sobie przysięgali.Cóż mogłam zrobić?Ja sama nic, ale Matka Boża przyszła mi z pomocą. Dała mi, za pośrednistwem mojej przyjaciółki, Nowennę Pompejańską którą odmówiłam już trzy razy w intencji o ratowanie małżeństwa zawartego przed Bogiem.Dzięki Ci Matko Boża z Pompejów-małżeństwo mojego syna i mojej synowej trwa, pod jednym dachem i oby tak było zawsze.

Matko Boża prowadż ich Swoją drogą do Nieba, jesteś ucieczką i pomocą naszą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Janka: Sytuacja była tragiczna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Cud, taka jest nasz kochana Matka Jezusa Chrystusa. Boże dzięki Ci za nią.

Agnieszka G.
Gość
Agnieszka G.

Jest Pani CUDOWNĄ TEŚCIOWĄ! Moje małżeństwo się rozpada, byłam w szpitalu z powodu depresji, a moja teściowa odwróciła się ode mnie i nastawia męża przeciwko mnie i naszemu dziecku. Chodzi do kościoła, wydaje się być osobą wierzącą a tak mnie rani. Mąż się do niej wyprowadził….
Zmawiam nowennę za rozwiązanie problemów w naszym małżeństwie, zostało mi kilka dni. W mężu jakby drgnęło…wiem jednak, że rozwiążemy do końca nasze konflikty jak wróci do nas. Nie wiem doprawdy jak poradzić sobie z teściową, która ewidentnie rozbija nasze małżeństwo, a mąż jakby się jej bał przeciwstawić…?

JOANNA
Gość
JOANNA
Odpowiedź sama ciśnie się na usta : Kolejną NP-odmów za teściową, by zrozumiała, że dobro jej syna, zależy od jego szczęścia, a co jest szczęściem dla niego wie najlepiej Pan Bóg, więc proś Boga, by ona sama oddała sprawy również w ręce Boga, a nie na swoją modłę chciała go uszczęśliwiać – co może oznaczać w rzeczywistości tylko jego unieszczęśliwianie i ludzi mu bliskich wraz z sakramentalną żoną i dzieckiem, a to się przecież Bogu nie może podobać. Przełam proszę tą niechęć do Twojej teściowej-uwierz, to że się będziesz za Nią modliła uświęci i Ciebie, to będzie, jak nadstawianie drugiego… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!