Agnieszka: Niesamowita moc nowenny

Aktualnie odmawiam 7 albo 8 nowennę, 3 pierwsze nowenny zostały wysłuchane, pozostałe niestety nie. Mam teraz znów bardzo trudny okres i niesamowicie potrzebuję pomocy Maryjii. Co prawda modlę się drugi w tej samej intencji, raz Maryja pomogła mam głęboką nadzieję, ze teraz także nie zawiedzie.
Przeczytaj całość

Monika: Łaska Macierzyństwa

Wiem że to Matka Boska nam pomogła i dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych te słowa są dla nas najważniejsze i zostaliśmy obdarzeni tym pięknym cudem nowego życia teraz teraz modlę się abym urodziła zdrowe dzieciątko.
Przeczytaj całość

Grazyna: Nasza kochana Matka Maryja zawsze przychodzi z pomocą!

Odmawiam Nowenne Pompejska juz prawie rok i tyle cudow sie stalo w moim zyciu ze moglabym napisac ksiazke. A wiedz pierwszy cud to byl ze tata postawil dom na sprzedaz, stal on na rynku dosyc dlugo dlatego ze wydarzyla sie w nim tragedia o ktorej niechce pisac bo jest smutna....
Przeczytaj całość

Sylwia: Nowenna w intencji Jasia

Matko Boża Pompejańska dziękuje Ci za Życie i Zdrowie mojego Synka Jasia! O tym że jestem w ciąży dowiedziałam się dokładnie 9 lutego 2014 roku. Miałam 27 lat i od kilku miesięcy byłam szczęśliwą żoną. Bardzo chcieliśmy z mężem mieć Dziecko. Czuliśmy, że to będzie prawdziwe dopełnienie naszego małżeństwa, a...
Przeczytaj całość

Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia.

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu. Teraz znowu jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Moj syn jest osoba niepelnosprawna.
Przeczytaj całość

Anna: Tuż przed ślubem dowiedziałam się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę

Chciałabym opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam za wstawiennictwem Najświętszej Panienki. Zdarzyło się to wiele lat temu i nie słyszałam wówczas o Nowennie, ale wiedziałam i czułam żeby to właśnie Mateńkę prosić o łaskę. Tuż przed swoim ślubem dowiedziałam się, że będę miła poważne problemy z zajściem w ciążę. Miało mnie czekać długie leczenie, a czy zajdę w ciążę to trudno było lekarzom wówczas określić. Słyszałam tylko ” czas działa na pani niekorzyść, im dłużej będzie pani czekać , tym szanse mniejsze….” Płakałam i płakałam….

Postanowiliśmy z mężem leczyć się i starać o dziecko. Modliliśmy się do Najświętszej Panny, byliśmy w Częstochowie…. Tuż po ślubie poważnie zachorowałam i decyzję o dziecku na kilka miesięcy trzeba było odłożyć. W uszach miałam tylko słowa lekarza o tym czasie, który działa na moja niekorzyść…… Pamiętam dzień, kiedy przyszłam do domu z lekami hormonalnymi od lekarza i mój mąż zapytał czy nie możemy spróbować starać o dziecko przez jakiś bez tego, przecież my nawet nie mieliśmy okazji spróbować.Tak uczyniliśmy. Nie pamiętam kiedy, ale miałam sen z obrazem NP. W tym śnie aniołowie NP prosili abym już nie płakała, bo będę miła dzieci i nawet zdradzono mi płeć pierwszego dziecka. W ciążę zaszłam bez problemów za pierwszym i drugim razem. Płeć dziecka również się zgadzała, mimo że lekarz z USG odczytał inaczej…..

Na choroby kobiece leczyłam się jeszcze długie lata……

W moim życiu było wiele łask uzyskanych prze modlitwę. Zdałam sobie z tego sprawę dopiero teraz, kiedy jestem poważnie chora i znów oddaję się Mateńce w opiekę właśnie przez Nowennę.Ufam , że i tym razem mnie nie wesprze. Mam teraz sporo czasu na myślenie i wiem ,że za mało dziękowałam Bogu i Mateńce. Tak wiele otrzymujemy od Boga, ale na co dzień tego nie zauważamy…. Dziękuję za wszystko co otrzymałam,bądź pochwalony Panie Boże i Matko Niebieska i proszę nie opuszczaj mnie w tej najtrudniejszej życiowej chwili… Wielka jest siła modlitwy, choć łaski z niej otrzymana czasem nie są dostrzegane natychmiast…..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: Tuż przed ślubem dowiedziałam się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MM
Gość

I niech mi nikt nie mówi, że dla Boga jest cośniemożliwego!

Ewa
Gość

Ufasz bardzo, więc Mateńka Cię wspomoże!

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Coś pięknego ..łza się kręci w oku. Otrzymujemy tak wiele łask a cały czas jesteśmy słabi. Jednak Jezus ze swoja Najświetszą Matką nigdy się od nas nie odwróci…Twojecświadectwo jest wspaniałe. Ufaj i módl się.

Obrazki z nowenną pompejańską?