Dorota: Nowenna w intecji zdrowia córki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. W styczniu moja córka zaslabła na dyskotece,wygladało to jak atak padaczkowy.
Read More

Anna: Modlitwa jest niesamowita!

O nowennie dowiedziałam się przypadkowo, w ubiegłym roku. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Modlitwa różańcowa i Matka Boża zawsze były mi bliskie, postanowiłam więc spróbować odmówić nowennę. W mojej głowie pojawiła się bieganina myśli w jakiej intencji... Nie potrafiłam jasno sformułować mojej prośby.
Read More

Aneta: W mym sercu już na zawsze Matka Boża.

Nie pamiętam ile miałam lat, ale pamiętam każde wakacje i każdy wieczór z babcią, i różańcem. Potem już było różnie. Dzieciństwo się skończyło, a ja wkroczyłam w dorosłość.
Read More

Ana: Prosba o wyprostowanie drog zyciowych i zawodowych dla szwagra..

Dodam, ze o NP uslyszala od zakonnicy bedacej na Jasnej Gorze...ktora przechodzac obok nas powiedziala, ze MB napewno wyslucha jesli sie pomodle wlasnie Nowenna Pompejanska.
Read More

Izabela: Zdrowie dla córeczki

Szczęść Boże to już moje 9 świadectwo, ale pierwsze w intencji córeczki. Wszystkie wcześniejsze były w intencji mojej chorej na raka Mamy. Niestety Mama zmarła a ja myślałam, że nowenna nic nie dała. Bardzo się myliłam. Dziś wiem, że tylko dzięki Niej cudownej Matce Bożej mogłam stanąć na nogach po ogromnej stracie.
Read More

Maja: wysłuchana prośba i wiele otrzymanych łask Bożych

Moje serce i dusza przepełniona jest ogromną wdzięcznościa dla Matki Bożej j Jej Syna,chce dać swiadectwo innym osobą które modlą się a nie zostają od razu wysłuchani,odkąd pierwszy raz zmówiłam tajemnicę szczęscia moje życie się zmieniało, Bóg stawiał na mojej drodze cięzkie przeżycia ale tak działał w różny sposób na mnie że było mi łatwo z tym wszystkim się pogodzić, wszystko działo się przez parę lat aż pewna osoba powiedziała mi o nowennie pompejskiej, kilka razy odmowiłam nowennę pompejańską może ze 6 za każdym razem prosiłam i nic się nie działo, ale za kazdym razem z wielką nadzieja zaczynałam modlitwe ze Matka Boza mnie wysłucha i tak się tez stalo,

ostatnim razem przy odmawianiu nowenny otrzymalam kilka łask na raz,ponad rok szukalam pracy i ja otrzymalam, jest to moja wymarzona praca o takiej zawsze w zyciu marzylam,TYLKO CUD BOZY SPRAWIL ZE ZOSTALAM WYSLUCHNA PRZEZ WIELKIE BOZE MILOSIERDZIE DZIEKI ODMAWIANIU nowenny pompejańskiej,trzeba zawierzyć bezgranicznie Matce Bozej modlac się ona wie jak ma nam pomoc ale musimy w to uwierzyc,teraz nie wyobrażam sobie życia bez modlitwy,życie jest cięzkie ale jak oddamy swoje sprawy w Boże Miłosierdzie modląc się do Matki Bożej o Jej wstawiennictwo u Syna, zawsze nasza modlitwa zostanie wysłuchana,życze wszystkim proszącym o łaski cierpliwości i pokory, nasze modlitwy zawsze zostana wysłuchane w odpowiednim czasie kiedy bezgranicznie zawierzymy w Bożą moc, doświadczyłam tyle łask że moja wdzięzność do Matki Bożej i Jej Syna jest ogromna i codziennie oddaję godzinę swoją na modlitwe za wysłuchane prośby.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maja: wysłuchana prośba i wiele otrzymanych łask Bożych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Piękne świadectwo, najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie. Pozdrawiam wszystkich. Życzę błogosławionej niedzieli.

marlena
Gość
marlena

Ostatnie zdanie jest zarówno pierwszym i jedynym. Świadectwo napisane jest bez kropek… musiałam aż przewinąć do początku,żeby zobaczyć , które to zdanie;)

rodzice
Gość

Matko Boza Pompejanska,blagamy Cie, wysluchaj naszych prosb o ktore prosimy podczas odmawiania nowenny pompejanskiej.

Obrazki z nowenną pompejańską?